Mega Joker

4 / 5
99 % RTP
Zagraj za darmo Mega Joker
2,500 zł Bonus
1500 zł Bonus
2250 zł Bonus + 200 Darmowych spinów
Nazwa Mega Joker
Producenci gier Netent
Tematyka Jedzenie
Rodzaj gry Wideo Sloty
RTP 99
Rok produkcji 2013
Progresywne pule Tak
Wybór linii wypłat Nie
Funkcja bonusowa Tak
Darmowe spiny Nie
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka 0.1 / 10
Volatility HIgh
<
Informacje o Mega Joker
Jak wygrywać na automacie Mega Joker
Główna wygrana na automacie Mega Joker
Lista kasyn oferujących automat Mega Joker
Automat Mega Joker w liczbach
>

Jako klasyczny slot Mega Joker oferuje zaledwie trzy bębny oraz pięć płatnych linii, ale to wcale nie oznacza, że gra jest nudna, ponieważ posiada dwa zestawy bębnów. Po trafieniu każdej zwycięskiej kombinacji, możesz zdecydować, czy grasz dalej w trybie podstawowym, czy decydujesz się na grę na górnych bębnach na wyższe stawki i o większe wygrane. Automat oferuje całkiem pokaźne pule, w tym także pulę progresywną, choć ma ograniczoną ilość stawek zakładów. Dowiedz się więcej na temat automatu Mega Joker.

Informacje o Mega Joker

Automat Mega Joker został wyprodukowany w roku 2013 przez firmę NetEnt. Pomimo, że to już ponad dekada od jego uruchomienia, automat cały czas jest jednym z najbardziej popularnych slotów firmy NetEnt. Wynika to oczywiście z faktu, że to klasyczny, jednoręki bandyta, która zawsze ma swoje stałe grono fanów. Mega Joker posiada 2 zestawy po 3 bębny oraz 3 rzędy symboli. Nie możemy wybierać sobie płatnych linii – tych jest zawsze pięć.

Ekran gry jest podzielony na 2 oddzielne zestawy bębnów. Dolny ekran służy do gry w trybie podstawowym, a górny ekran służy do gry w trybie Supermeter. Tryb ten możemy aktywować po każdej wygranej w trybie podstawowym. Super funkcją w trybie podstawowym jest także pula progresywna, która przyznawana jest losowo.

Automat Mega Joker online jest banalnie prosty. Jego obsługa nie sprawi najmniejszych problemów nawet zupełnie początkującym graczom. W automacie nie ma specjalnych rund bonusowych, dodatkowych mini-gier, czy też rund darmowych spinów. Jeśli szukasz wielu funkcji w automacie, to Mega Joker nie jest dla ciebie. W Mega Joker nie znajdziesz także żadnych animacji lub grafik.

Do najmocniejszych stron automatu Mega Joker możemy zaliczyć:

  • funkcja Supermeter, w której grasz na wyższe stawki
  • pula progresywna do wygrania w trybie podstawowym
  • brak rozpraszających dźwięków i animacji
  • prosty i czytelny interfejs
  • przejrzyste zasady wygrywania

Zasady obstawiania

Automat Mega Joker to maszyna hazardowa przeznaczona raczej dla graczy, którzy dysponują większą pulą pieniędzy na grę lub do zabawy w gry demo. Dlaczego? Mamy bardzo mało możliwości manewrowania stawką zakładu. Na dolnych bębnach możemy grać albo za 20 albo za 40 żetonów, z kolei na górnych bębnach możemy obstawiać 100 lub 200 żetonów na pojedynczy spin. Wysokość swojej stawki możesz zwiększyć u dołu gry, a wartości żetonów mogą wynosić równowartość 1,00 euro, 2 euro i maksymalnej stawki 10,00 euro na obrót.

Główne funkcje i symbole specjalne w automacie Mega Joker

Automat Mega Joker nie posiada żadnych specjalnych symboli typu wild i scatter znanych z innych wideo automatów. Najważniejszą funkcją automatu jest wspomniany wcześniej tryb Supermeter, w którym grasz o wyższe wygrane oraz fajna pula progresywna, którą możesz losowo trafić w trybie podstawowym.

Pamiętaj, że za każdym razem, gdy wygrasz w grze podstawowej, możesz zdecydować, czy grać dalej o pulę progresywną, czy przenieść się na górne bębny. Aby kontynuować grę, musisz kliknąć przycisk Collect. Jeśli tego nie zrobisz, twoje wygrane automatycznie zostaną przeniesione jako saldo do gry na górnych bębnach.

Progresywny jackpot w automacie Mega Joker możesz wygrać tylko stawiając maksymalny możliwy zakład o stawce 10 euro. Aby wygrać pulę, na wygrywającej linii musisz trafić trzy symbole Jokera.

Darmowe spiny

Mega Joker to bardzo klasyczny automat i nie oferuje takich funkcji bonusowych jak darmowe spiny. W pewnym sensie funkcję supermeter można tak traktować, ponieważ nie wykorzystujemy do obrotów naszego salda, a wygraną z gry w trybie podstawowym. Jednak jakby nie patrzeć, są to nasze wygrane. Jeśli jesteś miłośnikiem darmowych spinów, Mega Joker to zdecydowanie nie jest automat dla ciebie.

Jak wygrywać na automacie Mega Joker

Wygrywanie na automacie Mega Joker należy do bardzo banalnych i łatwych. Mamy tylko pięć płatnych linii, które są aktywne przy każdym spinie. Symbole to przede wszystkim tradycyjne owoce. Na dolnym bębnie mamy takie symbole jak cytryny, wiśnie, czy arbuzy. Na górnym bębnie, oprócz symboli z dolnego bębna, dodatkowo mamy jeszcze symbole winogron, pomarańczy i szczęśliwą siódemkę. Poza nimi duże wygrane oferują jeszcze kombinacje złożone ze skrzyni i dzwonków. Najbardziej lukratywnym symbolem w Mega Joker, który oferuje zarazem najwyższe wygrane, jest tytułowa postać Jokera.

Jak zawsze przed rozpoczęciem gry zajrzyj do tabeli wypłat, gdzie znajdziesz informacje o wszystkich symbolach, kombinacjach oraz wygranych. Potencjalnie duże wygrane w automacie Mega Joker czekają na ciebie na przykład w trybie Supermeter. Gdy postawisz zakład w wysokości 100 żetonów i na środkowym bębnie trafisz Jokera, otrzymasz nagrodę niespodziankę w wysokości 100 – 2000 żetonów za każdego Jokera. Podobną wygraną możesz trafić przy zakładzie za 200 żetonów za jokera na jednym lub większej ilości bębnów. 2000 żetonów do najwyższa wygrana jaką możesz zdobyć w trybie Supermeter.

Główna wygrana na automacie Mega Joker

Główna wygrana w automacie Mega Joker uzależniona jest od trybu gry. Wspomniane wyżej 2000 żetonów to główna wygrana w trybie Supermeter. Z kolei najwyższą w ogóle wygraną w Mega Joker jest pula progresywna, która może osiągać naprawdę spore rozmiary. Średnio pula progresywna osiąga około 10-12 tys. euro. Fajne jest to, że nawet po wygranej, pula się nie zeruje, tylko wraca do podstawowego poziomu, więc zawsze masz okazję ją wygrać.

Lista kasyn oferujących automat Mega Joker

Tutaj znajdziesz spis najlepszych kasyn online, które oferują maszynę Mega Joker. Sprawdź, które z nich proponuje najlepszy bonus powitalny i wykorzystaj go na automacie Mega Joker.

Automat Mega Joker w liczbach

TematykaKlasyczna
RodzajOwocówka
DeweloperNetEnt
Ilość bębnów2 zestawy po 3
Maks. wygrana2000 żetonów, pula progresywna
Ilość płatnych linii5
Min. stawka20 żetonów
Maks. stawka200 żetonów
Rok produkcji2013
Funkcje specjalnefunkcja Supermeter, pula progresywna, tajemnicze wygrane
RTP99%

Podsumowanie

Automat Mega Joker to klasyczny jednoręki bandyta, który oferuje znane symbole owoców. Choć gra to klasyk, oferuje bardzo ciekawą i rozbudowaną jak na swój poziom rozgrywkę. Największy wyróżnik to dwa zestawy bębnów – jeden do gry podstawowej oraz drugi do gry w trybie Supermeter oraz bardzo fajna pula progresywna, która dostępna jest w trybie podstawowym. Maszyna nie oferuje poza tym żadnych funkcji bonusowych, takich jak darmowe spiny, czy mini gry. Na automatach nie znajdziemy też żadnych symboli specjalnych. Mega Joker to mimo wszystko bardzo fajna maszyna hazardowa dla tych, którzy lubią automaty owocówki. Jeśli lubisz spokojniejszą grę, bez rozpraszających dźwięków i animacji, zachęcamy do wypróbowania Mega Joker, choćby w trybie demo, dla zabawy.

Zaktualizowano: