Jumanji

5 / 5
96.3 % RTP
Zagraj za darmo Jumanji
2000 zł Bonus + 90 Darmowych spinów
2250 zł Bonus + 200 Darmowych spinów
2000 zł Bonus + 100 Darmowych spinów
Nazwa Jumanji
Producenci gier Push Gaming
Tematyka Filmy i TV
Rodzaj gry Wideo Sloty
RTP 96.3
Rok produkcji 2017
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Tak
Funkcja bonusowa Tak
Darmowe spiny Tak
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka /
Volatility
<
Jumanji slot recenzja
Fabuła gry
Symbole w Jumanji
Dodatkowe możliwości gry Jumanji
Podsumowanie gry Jumanji
>

Jumanji slot recenzja

Jumanji posiada 5 bębnów i oferuje 36 płatnych linii. Automat ma nietypową budowę. Symbole w rzędach nie są rozmieszczone regularnie. Środkowy bęben składa się z pięciu symboli, 1 i 5 z trzech symboli, a 2 i 4 z czterech symboli. Jumanji opracowane zostało przez firmę NetEnt i gwarantuje ci dziką przygodę. Na automacie można obstawiać od 0.10 monet do 100 na każdy obrót. W automacie Jumanji znajdziemy także 4 dodatkowe opcje i wyjątkową bonusowa grę planszową.

Fabuła gry

Automat Jumanji powstał na podstawie hitowego filmu z roku 1995 o tym samym tytule. W główne role wcielili się w nim Robin Williams oraz Kirsten Dunst. Podobnie jak w filmie, najważniejszym elementem gry jest magiczna gra planszowa, o której więcej dowiesz się z dalszej części artykułu.

Symbole w Jumanji

Podstawowe symbole w automacie to klasyczne karty: J, Q, K, A. Są także symbole o większej wartości. Zaliczają się do nich pelikany, krokodyle nosorożce i lwy. Lew jest najwyżej płatnym symbolem. Pięć lwów na jednej linii mnoży wygraną razy 14. Jak w większości gier, symbol wild zastępuje wszystkie symbole poza scatterem.

Dodatkowe możliwości gry Jumanji

W automacie Jumanji możesz trafić na jedną z 10 różnych opcji bonusowych. Do wyboru są 4 różne rundy darmowych spinów, funkcja Mystery, czy 3 różne opcje Wild.

Do naszych ulubionych należy funkcja Monsoon Wilds. Gdy zostanie uruchomiona, jeden lub dwa bębny całe zostają zajęte przez symbole wild, a więc zdecydowanie zwiększają się szanse na wygrane. Fajna jest także funkcja Wild Stampede – dziki pęd. W tej funkcji na monitorze pojawią się biegnące nosorożce, a gdy przebiegną, na bębnach zostanie od 4 do 9 symboli wild.

Zdecydowanie największą atrakcją automatu Jumanji jest gra bonusowa w postaci znanej z filmu gry planszowej. W grze planszowej masz szansę na zdobycie darmowych spinów. W tym celu musisz dotrzeć “pionkiem” na jedno z dwóch pól znajdujących się przed daną opcją darmowych spinów. W grze rzucasz dwiema kostkami i zgodnie z wynikiem ruszasz pionem. Każda z czterech opcji darmowych spinów odpowiada tym, które możesz wykręcić podczas gry podstawowej.

Opcja Mystery to jeszcze jedna dodatkowa funkcja w grze Jumanji. Uruchamia się wtedy, gdy pionek z gry planszowej zatrzymuje się na polu funkcji Mystery. Podczas tej funkcji uruchamia się specjalna karuzela Jumanji, na której możesz wygrać żetony. Wygrana uzależniona jest od stawki obrotu, którą wybrałeś i może wynosić od 2 do 10 razy twoją stawkę oraz dwa dodatkowe rzuty kostką. Karuzela działa podobnie do koła ruletki. Otrzymasz taką nagrodę, na której zatrzyma się karuzela Jumanji.

Podsumowanie gry Jumanji

Automat Jumanji to jedna z najbardziej wciągających gier w kasynach online. Nie tylko fabuła gry wciąga, ale także rozbudowane gry bonusowe, które potencjalnie stwarzają możliwość osiągnięcia naprawdę fajnych wygranych. Jeżeli dopisze ci szczęście, bonusowa gra planszowa może trwać bardzo długo. A podczas trwania tej gry możesz zgarnąć bardzo wysokie wygrane bez ryzykowania własnych środków. Przy tak rozbudowanych opcjach nieco rozczarowująca jest maksymalna wygrana w grze podstawowej – 504-krotność postawionej stawki, ale przy tak wielu innych funkcjach jest to do przeżycia.

Zaktualizowano: