Starburst

Od Netent
Ocena gry - 5
100% bonus do 3000 zł
+ 200 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
100% do 1000€
+ 100 darmowych spinów
100% bonus do 3000 zł
+ 200 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
100% do 1000€
+ 100 darmowych spinów
Starburst
Nazwa
Starburst
Producenci gier
Tematyka
Rodzaj gry
RTP
96%
Rok produkcji
2012
Progresywne pule
Nie
Wybór linii wypłat
Funkcja bonusowa
Darmowe spiny
Nie
Automatyczna gra
Min. stawka
0.01
Maks. stawka
1

Starburst slot recenzja

Automat Starburst to bardzo przyjemna gra, która cieszy sie spora popularnością wsród graczy na całym świecie. Starburst należy do najbardziej znanych gier firmy NetEnt. Automat jest bardzo prosty i jego obsługa nie sprawi problemów nawet początkującym graczom. Składa się z pięciu bębnów i trzech rzędów i oferuje 10 płatnych linii. Choć szans do wygrania jest znacznie więcej, a dokładnie 20, poniewaz automat płaci za kombinacje od lewej do prawej i w drugą stronę.

Starburst nie posiada rozbudowanej grafiki i dźwięków. Ale właśnie to prostota jest jego największą zaletą. Gra nie przytłacza i ma proste zasady. Nie oferuje tak wielkich wygranych jak na przykład automaty progresywne, ale główna pula w wysokości 50 000 żetonów jest w zupełności zadowalająca. Automat nie oferuje żadnych dodatkowych gier bonusowych oraz darmowych spinów, ale ma kilka ciekawych funkcji, o których dowiesz się nieco więcej z dalszej części artykułu.

Funkcje i możliwości

Obsługa automaty jest bardzo intuicyjna. Przycisk Lines pozwala na ustalenie liczby linii, na które chcesz obstawiać. Z kolei przycisk Level służy do ustalania wysokości stawki na obrót. Przyciskiem Coin Value decydujesz o wartości każdej postawionej monety. Środkowy, zielony przycisk służy do kręcenie bębnami. obok niego są jeszcze dwa przyciski: Max Bet, który automatycznie ustawia maksymalną możliwa stawkę oraz Autoplay, po włączeniu którego bębny będą kręcić się automatycznie, a ty możesz po prostu przyglądać się rozgrywce.

Szczegółowe informacje o konkretnych kombinacjach, które dają wygrane oraz kształt linii, na których muszą ułożyć się symbole dostępne są po kliknięciu w przycisk oznaczony literką i.

Symbole w automacie Starburst

A automacie nie znajdziesz rozbudowanej rozgrywki. Symbole są również bardzo klasyczne. Na bębnach pojawiają się symbole kamieni szlachetnych, w różnych kolorach: żółtym, zielonym, czerwonym, niebieskim oraz fioletowym. Oprócz nich mamy także symbol siódemki oraz bar. Główną wygraną zdobędziesz wtedy, jeżeli na górnej linii wypłat wykręcisz pięć symboli bar.

Jak już wspomnieliśmy, w grze nie ma dodatkowych gier bonusowych, czy darmowych rund. Jedynym urozmaiceniem rozgrywki jest specjalny symbol wild. Ma on postać wielokolorowej gwiazdy. Symbol wild może pojawić się tylko na bębnach drugim, trzecim i czwartym. Jeżeli uda ci się go wykręcić, symbol rozszerza się na cały bęben i i otrzymujesz dwa dodatkowe zakręcenia z aktywnym symbolem. Jak na symbol wild przystało, zastępuje on każdy inny symbol, który brakuje ci do wygrywającej kombinacji.

Podsumowanie

Gra nie posiada wielu dodatkowych funkcji, przez co rozgrywka należy raczej do spokojnych. Dla wielu graczy wcale nie oznacza to gorszej gry. W innych automatach nagromadzenie dodatkowych opcji i specjalnych symboli po prostu kusi do ciągłej gry w nadziei na trafienie rundy bonusowej lub darmowych spinów. Trudniej wtedy odejść od komputera. Grając na Starburst nic nie będzie cię rozpraszać i o wiele łatwiej będzie ci skończyć grać i zająć się czymś innym.