Dolphin’s Pearl Deluxe

Star 5 / 5
96.20 % RTP
Zagraj za darmo Dolphin’s Pearl Deluxe
€450 000 / 5BTC Bonus + 140 Darmowych spinów
1000€ Bonus
1000€ Bonus
Nazwa Dolphin’s Pearl Deluxe
Producenci gier Novomatic
Tematyka Podwodny świat
Rodzaj gry Wideo Sloty
RTP 96.20
Rok produkcji 2009
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Tak
Funkcja bonusowa Nie
Darmowe spiny Tak
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka 1/100

Recenzja automatu Dolphins Pearl Deluxe

Automat Dolphins Pearl Deluxe został wyprodukowany przez jednego z najbardziej innowacyjnych deweloperów, markę Novomatic. Motyw tego slota został poświęcony oceanicznym głębionom, a niektóre z symboli, jakie możesz wylosować na bębnach to Płaszczki, Koniki Morskie czy Homary. Grafika znajduje się na wysokim poziomie, a wyrazista nawigacja sprawia, że poruszanie się po niej, jest bardzo wygodne i komfortowe.

W grze wbudowanych jest 5 bębnów i 10 linii wygrywających, na których mogą tworzyć się zwycięskie kombinacje. Wszystkie nagrody są uwzględniane od lewej do prawej strony, a układ konkretnej linii możesz sprawdzić, najeżdżając kursorem na określoną liczbę, która znajduje się tuż obok bębna. Dostępnych jest również kilka funkcji specjalnych zwiększających potencjał nagrody. Wskaźnik zwrotu dla gracza wynosi 95,13%, co jest dość przeciętnym wynikiem. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się nieco więcej, na temat tej maszyny, która jest dostępna na naszej stronie za darmo, to czytaj dalej tę recenzję.

Funkcje specjalne w slocie Dolphins Pearl Deluxe

Obecność dodatkowych funkcji w slocie zawsze jest atrakcyjna dla graczy, ponieważ dzięki nim rozgrywka staje się bardziej dynamiczna i interesująca. Symbol Wild występujący pod postacią Delfina zastępuje wszystkie inne ikony dostępne w grze, z wyjątkiem Scatter.

Jeżeli na planszy wylosujesz 3 lub więcej ikon Rozproszonych aktywujesz funkcję Darmowych Spinów. Wszystkie wygrane podczas tego dodatku podlegają Mnożnikowi x3. Możliwe jest ponowne uruchomienie kolejnej rundy darmowych obrotów, jeżeli spełnisz wspomniane wymagania.

Po każdym zwycięskim losowaniu możesz skorzystać z dodatkowej funkcji „Gamble”. Polega ona na wzięciu udziału w dodatkowej minigrze, w której możesz zgarnąć podwójną nagrodę. Aby ją zdobyć, musisz dokonać prawidłowej predykcji koloru zakrytej karty. W przypadku pomyłki stracisz całą nagrodę, jaką uzyskałeś podczas tej rundy.

Najważniejsze wnioski

Gracze często poszukują prostej rozgrywki, która zapewni odpowiedni relaks i przyniesie atrakcyjne nagrody. Automat Dolphins Pearl Deluxe z pewnością może być zaliczony do takiego grona, ponieważ od samego początku gra jest bardzo intuicyjna. Dzięki wysokiej jakości grafice i odpowiednio dobranej kolorystyce oczy nie męczą się podczas dłuższych sesji, a uspokajająca ścieżka dźwiękowa sprawia, że będziesz mógł się łatwo skupić na rozgrywce.

Kilka funkcji specjalnych oraz obecność symbolu Wild sprawia, że zdobycie nagrody nie powinno stanowić większego problemu, a Mnożnik obecny podczas rundy darmowych spinów pomoże Ci odzyskać utracone środki podczas standardowych zakręceń. Dzięki średniej zmienności nagrody będą pojawiać się stosunkowo często, a ich wysokość będzie satysfakcjonująca.

Jeżeli chcesz zagrać na tej maszynie lub innych od tego producenta, to możesz zrobić to na naszej stronie w pełni za darmo. Mamy nadzieję, że ta recenzja odpowiedziała na wiele pytań, które Cię nurtowały, a jeżeli nadal nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie, to zajrzyj do sekcji FAQ, która znajduje się poniżej.

Zaktualizowano: