Dolphin’s Pearl

Od Novomatic
Ocena gry - 4.5
100% bonus do 3000 zł
+ 200 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
100% do 1000€
+ 100 darmowych spinów
100% bonus do 3000 zł
+ 200 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
100% do 1000€
+ 100 darmowych spinów
Dolphin’s Pearl
Nazwa
Dolphin’s Pearl
Producenci gier
Tematyka
Rodzaj gry
RTP
96.10%
Rok produkcji
2008
Progresywne pule
Nie
Wybór linii wypłat
Nie
Funkcja bonusowa
Nie
Darmowe spiny
Automatyczna gra
Min. stawka
0.01
Maks. stawka
10

Recenzja automatu Dolphins Pearl

Slot Dolphins Pearl zabiera nas do podwodnego świata, w którym możesz powalczyć o niesamowite nagrody. Automat został wyprodukowany przez dewelopera Novomatic i jest starszym bratem, innej gry, mianowicie Dolphins Pearl Deluxe. Grać tutaj będziesz na 5 bębnach, a zwycięskie kombinacje możesz tworzyć na 9 liniach wygrywających.

Grafika maszyny została wykonana z należytą starannością, a wśród symboli znajduje się Konik Morski, Płaszczka czy Krab. W slocie zastosowanie znalazło kilka funkcji specjalnych, które zwiększają szanse na wygranie nagrody, a wskaźnik zwrotu dla gracza wynoszący 96,10% zapewnia uczciwą rozgrywkę.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się nieco więcej na temat tej gry, to czytaj dalej tę recenzję. Zaczynamy!

Funkcje specjalne w slocie Dolphins Pearl

W grze Dolphins Pearl dostępna jest ikona Wild, która występuje pod postacią Delfina. Może ona zastąpić wszystkie inne ikony w grze z wyjątkiem Scatter, ukrywająca się pod symbolem Perły. Jeżeli Dziki symbol zastąpi jakikolwiek inny na planszy, Twoja nagroda zostanie podwojona.

Kiedy na dowolnych miejscach na planszy wylosujesz przynajmniej 3 ikony Scatter, zostaniesz nagrodzony 15. darmowymi spinami, podczas których nie będzie pobierana od Ciebie kwota zakładu. Wszystkie wygrane podczas rundy darmowych obrotów są mnożone x3. Jeśli ponownie uda Ci się wylosować 3 symbole Rozproszone ponownie zostanie aktywowana funkcja Darmowych Spinów.

Wszystkie nagrody są wypłacane za zwycięskie kombinacje od lewej do prawej strony. Scatter wypłaca bez względu na miejsce, w którym się znajduje. Jeżeli na linii powstało kilka kombinacji, wypłacona zostanie najwyższa nagroda.

Aby Twoje szanse na zwycięstwo w tej grze były jeszcze większe, deweloper Novomatic zaimplementował w niej funkcję Gamble. Gdy ją uruchomisz, na ekranie pojawi się migająca karta, po jej lewej stronie znajduje się przycisk „Red”, z kolei po prawej „Black”. Twoim zadaniem jest dokonanie predykcji, jaki kolor będzie miała wylosowana karta. Jeśli predykcja będzie trafna, Twoja nagroda zostanie podwojona. W przypadku kiedy się pomylisz, przegrasz całą wygraną zdobytą podczas rundy, w której aktywowałeś funkcję Gamble.

Najważniejsze wnioski

Maszyna Dolphins Pearl to pierwotna odsłona klasyku, za której produkcję odpowiedzialna jest marka Novomatic, obecna na rynku już od 1980 roku. W tytule dostępne są dodatki specjalne, dzięki którym łatwo jest zdobyć wygraną. Nie brakuje również standardowego zastosowania funkcji Gamble, która polega jak zawsze na wyborze odpowiedniego koloru karty.

Ze średnią zmiennością oraz uczciwym wskaźnikiem zwrotu dla gracza, możesz powalczyć w tej grze o naprawdę wysokie wygrane, a doskonała grafika w połączeniu z urzekającą i uspokajającą ścieżką dźwiękową sprawia, że zapominasz o otaczającym Cię świecie. Przetestuj już teraz Dolphins Pearl na naszej witrynie i powalcz o największe wygrane!

Często zadawane pytania