Dolphin’s Pearl

5 / 5
96.10 % RTP
Zagraj za darmo Dolphin’s Pearl
€450 000 / 5BTC Bonus + 140 Darmowych spinów
1000€ Bonus
1000€ Bonus
Nazwa Dolphin’s Pearl
Producenci gier Novomatic
Tematyka Podwodny świat
Rodzaj gry Wideo Sloty
RTP 96.10
Rok produkcji 2008
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Nie
Funkcja bonusowa Nie
Darmowe spiny Tak
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka /
Volatility
<
Recenzja automatu Dolphins Pearl
Funkcje specjalne w slocie Dolphins Pearl
Najważniejsze wnioski
>

Recenzja automatu Dolphins Pearl

Slot Dolphins Pearl zabiera nas do podwodnego świata, w którym możesz powalczyć o niesamowite nagrody. Automat został wyprodukowany przez dewelopera Novomatic i jest starszym bratem, innej gry, mianowicie Dolphins Pearl Deluxe. Grać tutaj będziesz na 5 bębnach, a zwycięskie kombinacje możesz tworzyć na 9 liniach wygrywających.

Grafika maszyny została wykonana z należytą starannością, a wśród symboli znajduje się Konik Morski, Płaszczka czy Krab. W slocie zastosowanie znalazło kilka funkcji specjalnych, które zwiększają szanse na wygranie nagrody, a wskaźnik zwrotu dla gracza wynoszący 96,10% zapewnia uczciwą rozgrywkę.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się nieco więcej na temat tej gry, to czytaj dalej tę recenzję. Zaczynamy!

Funkcje specjalne w slocie Dolphins Pearl

W grze Dolphins Pearl dostępna jest ikona Wild, która występuje pod postacią Delfina. Może ona zastąpić wszystkie inne ikony w grze z wyjątkiem Scatter, ukrywająca się pod symbolem Perły. Jeżeli Dziki symbol zastąpi jakikolwiek inny na planszy, Twoja nagroda zostanie podwojona.

Kiedy na dowolnych miejscach na planszy wylosujesz przynajmniej 3 ikony Scatter, zostaniesz nagrodzony 15. darmowymi spinami, podczas których nie będzie pobierana od Ciebie kwota zakładu. Wszystkie wygrane podczas rundy darmowych obrotów są mnożone x3. Jeśli ponownie uda Ci się wylosować 3 symbole Rozproszone ponownie zostanie aktywowana funkcja Darmowych Spinów.

Wszystkie nagrody są wypłacane za zwycięskie kombinacje od lewej do prawej strony. Scatter wypłaca bez względu na miejsce, w którym się znajduje. Jeżeli na linii powstało kilka kombinacji, wypłacona zostanie najwyższa nagroda.

Aby Twoje szanse na zwycięstwo w tej grze były jeszcze większe, deweloper Novomatic zaimplementował w niej funkcję Gamble. Gdy ją uruchomisz, na ekranie pojawi się migająca karta, po jej lewej stronie znajduje się przycisk „Red”, z kolei po prawej „Black”. Twoim zadaniem jest dokonanie predykcji, jaki kolor będzie miała wylosowana karta. Jeśli predykcja będzie trafna, Twoja nagroda zostanie podwojona. W przypadku kiedy się pomylisz, przegrasz całą wygraną zdobytą podczas rundy, w której aktywowałeś funkcję Gamble.

Najważniejsze wnioski

Maszyna Dolphins Pearl to pierwotna odsłona klasyku, za której produkcję odpowiedzialna jest marka Novomatic, obecna na rynku już od 1980 roku. W tytule dostępne są dodatki specjalne, dzięki którym łatwo jest zdobyć wygraną. Nie brakuje również standardowego zastosowania funkcji Gamble, która polega jak zawsze na wyborze odpowiedniego koloru karty.

Ze średnią zmiennością oraz uczciwym wskaźnikiem zwrotu dla gracza, możesz powalczyć w tej grze o naprawdę wysokie wygrane, a doskonała grafika w połączeniu z urzekającą i uspokajającą ścieżką dźwiękową sprawia, że zapominasz o otaczającym Cię świecie. Przetestuj już teraz Dolphins Pearl na naszej witrynie i powalcz o największe wygrane!

Zaktualizowano: