Black Horse™ Deluxe

Od Wazdan
Ocena gry - 5
2500 zł bonus
700 zł bonus
+ 100 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
2500 zł bonus
700 zł bonus
+ 100 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
Black Horse™ Deluxe
Nazwa
Black Horse™ Deluxe
Producenci gier
Tematyka
Rodzaj gry
RTP
96.15%
Rok produkcji
2003
Progresywne pule
Nie
Wybór linii wypłat
Funkcja bonusowa
Darmowe spiny
Automatyczna gra
Min. stawka
20
Maks. stawka
10000

Recenzja automatu Black Horse Deluxe

Automat Black Horse Deluxe ujawnia sekrety i prawdziwe piękno Dzikiego Zachodu. Ten fascynujący slot online jest wypełniony po brzegi oszałamiającymi krajobrazami pustyni. Black Horse Deluxe zawiera wspaniałego Czarnego Ogiera, Kowboja i Kowbojkę, którzy wspierają graczy i zapraszają ich do wspólnej zabawy.

Maszyna została wyposażona w 6 bębnów i 20 linii wygrywających, na których należy wylosować zwycięską kombinację, aby zdobyć wygraną. Wskaźnik RTP wynosi 96,23%, co jest przyzwoitym wynikiem gwarantującym uczciwe wypłaty. Biorąc pod uwagę średnią zmienność, możesz być przekonany o częstych i zadowalających wygranych.

W grę Black Horse Deluxe możesz zagrać na naszej witrynie całkowicie za darmo i bez rejestracji. Natomiast jeśli chcesz dowiedzieć się trochę więcej na temat tego slota, to czytaj dalej tę recenzję.

Funkcje specjalne w slocie Black Horse Deluxe

Jeżeli tego, czego oczekujesz po grach to wielu funkcji specjalnych, dzięki którym zdobycie nagrody jest łatwiejsze, to bardzo dobrze trafiłeś. W grze dostępny jest symbol Scatter. Jeżeli trafisz go 3, 4, 5 lub 6 ikon Rozproszenia uruchomisz odpowiednio 10, 15, 20 lub 25 darmowych spinów. Poza Scatter znajdziesz także ikonę Wild, która jest w stanie zastąpić każdy inny symbol w grze z wyjątkiem Rozproszenia. Każdorazowe pojawienie się ikony Złotej Monety zwiększa licznik bonusowy Black Horse Spins.

Poza wymienionymi funkcjami dostępna jest jeszcze gra „Gamble”, Aby ją aktywować, musisz odnieść dowolne zwycięstwo w grze podstawowej. Kiedy ją uruchomisz, na ekranie wyświetli się zakryta karta. Twoim zadaniem będzie dokonanie predykcji jej koloru. Jeśli Ci się powiedzie, nagroda zostanie podwojona. Z kolei w przypadku pomyłki przegrasz wszystko, co zdobyłeś podczas danej rundy.

Najważniejsze wnioski

Maszyna Black Horse Deluxe to bez wątpienia jedna z najbardziej interesujących pozycji, która znajduje się w ofercie marki Wazdan. Ze względu na stosunkowo mały staż, oferuje ona znakomitą grafikę oraz ścieżkę dźwiękową, która wprowadza niesamowitą atmosferę podczas gry. Każda ikona została tutaj wykonana bardzo starannie co ostatecznie przełożyło się na jej wizualny odbiór. 

Gracze mogą liczyć na unikalne funkcje specjalne, dzięki którym zdobycie wygranej jest zdecydowanie łatwiejsze, a jej wysokość potencjalnie wyższa. RTP również znajduje się na bardzo wysokim poziomie, jeżeli weźmiemy pod uwagę średni wynik uzyskany przez większość gier dostępnych w kasynach. Jest to pozycja, którą powinni wypróbować zarówno początkujący, jak i zaawansowani gracze gier hazardowych. 

Jeżeli chcesz zagrać w Black Horse Deluxe, to możesz tego dokonać na naszej witrynie, gdzie oferujemy tę grę całkowicie za darmo!

Często zadawane pytania

 • Jakie RTP ma gra Black Horse Deluxe?
  RTP w tej grze zostało ustalone na poziomie 96,23%, co jest uczciwym wynikiem gwarantującym podczas dłuższych sesji gry sprawiedliwy zwrot.
 • Jaką zmienność ma ten slot?
  Jest to automat o średniej zmienności, z tego względu nagrody będą pojawiać się stosunkowo często, a ich wysokość będzie satysfakcjonująca.
 • Czy w grze są obecne darmowe spiny?
  W grze Black Horse Deluxe są dostępne darmowe spiny. Możesz je uruchomić po wylosowaniu określonej liczby ikon Scatter na bębnach.
 • Czy w grze jest dostępny symbol Wild?
  W tym tytule dostępna jest ikona Wild. Występuje pod postacią tytułowego „Konia”, zastępuje ona wszystkie inne symbole w grze z wyjątkiem Scatter.