Black Horse

Od Wazdan
Ocena gry - 4.5
16,200 PLN bonus
+ 200 darmowych spinów
100% bonus do 1500 zł
+ 100 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
16,200 PLN bonus
+ 200 darmowych spinów
100% bonus do 1500 zł
+ 100 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
Black Horse
Nazwa
Black Horse
Producenci gier
Tematyka
Rodzaj gry
RTP
96.23%
Rok produkcji
2003
Progresywne pule
Nie
Wybór linii wypłat
Funkcja bonusowa
Nie
Darmowe spiny
Automatyczna gra
Nie
Min. stawka
1
Maks. stawka
1000

Recenzja automatu Black Horse

Automat Black Horse został wyprodukowany przez dewelopera Wazdan, jedną z najbardziej popularnych firm dostarczających oprogramowanie dla kasyn. Podczas tej owocowej przygody, będziesz mógł wylosować Cytryny, Śliwki i Pomarańcze, natomiast najcenniejszy będzie Czarny Koń, który jest tytułowym bohaterem. 

Gra została wyposażona w 3 bębny i 5 linii wygrywających, na których musisz wylosować określoną kombinację składającą się przynajmniej z 2 identycznych ikon, aby odebrać wypłatę. RTP także znajduje się na atrakcyjnym poziomie 96,23% co oznacza, że podczas dłuższych sesji gry będziesz w stanie odzyskać znaczną część swoich zainwestowanych środków. 

Deweloper Wazdan zadbał także o aspekty wizualne tej maszyny implementując wysokiej jakości grafikę i interesujące animacje. Tradycyjnie pasek nawigacji znajduje się w dolnej części ekranu, a przyciski zostały umieszczone na kwadratowych kafelkach.

Jeżeli chciałbyś zagrać w tę grę, możesz to zrobić całkowicie za darmo na naszej witrynie internetowej, na której nie musisz nawet zakładać swojego konta, aby cieszyć się ogromną biblioteką wyposażoną przez najlepszych deweloperów w branży hazardowej. Tymczasem przechodzimy do omówienia tego tytułu bardziej szczegółowo, dlatego zapraszamy Cię do krótkiej lektury!

Funkcje specjalne w slocie Black Horse

Jeśli zbierzesz 9 symboli Monety, aktywujesz funkcję Darmowych Spinów. Wszystkie wygrane, jakie uzyskasz podczas tej rudny zostaną pomnożone x3. Darmowe obroty możesz wygrać ponownie podczas aktywnej funkcji, jeśli spełnisz warunki określone w zasadach.

3 symbole Podkowy w dowolnej pozycji na bębnach, aktywują 30 darmowych spinów. Wszystkie wygrane, które uzyskasz znowu zostaną obarczone Mnożnikiem x3. 

Maksymalną liczbę darmowych spinów zapewnia Czarny Koń. Jeżeli trafisz go przynajmniej 3 razy na bębnach, zostaniesz nagrodzony 45 darmowymi obrotami. Wszystkie wygrane także zostaną pomnożone x3.

W grze dostępna jest funkcja Autoplay. Gdy ją uruchomisz gra będzie automatycznie kręcić bębnami bez Twojego udziału. Zakres obrotów możesz ustawić w zakresie 10-1000.

Dla graczy, którzy jeszcze bardziej chcą podkręcić tempo, stworzona została funkcje Gamble. Polega ona na tym, że będziesz musiał wybrać jedną z dwóch kart. Szanse na zwycięstwo wynoszą 50%, a jeśli uda Ci się trafić wymaganą kartę, nagroda zostanie podwojona.

Najważniejsze wnioski

Zachodzące słońce, gorąca pustynia i rżenie konia… Z Black Horse poczujesz się, jakbyś naprawdę jechał w stronę zachodzącego słońca! Kolorowe soczyste owoce, dzwoneczki i ikona kaktusa, które znajdziesz na bębnach, są żywe i przypominają kreskówkę, co sprawia, że ​​gra jest bardzo przyjemna i przyjemna dla oka. 

Gra daje Ci możliwość zwiększenia wygranych poprzez zbieranie dziewięciu symboli monet, ponieważ aktywuje 15 darmowych spinów. Co więcej, możesz również aktywować bonus Podkowy, trafiając 3 symbole Podkowy i zdobywając aż 30 darmowych spinów! A jeśli chcesz więcej, nie ma problemu! Wylosowanie 3x Czarnego Konia nagrodzi Cię aż 45 spinami!

Często zadawane pytania