Black Horse

4 / 5
96.07 % RTP
Zagraj za darmo Black Horse
2000 zł Bonus + 90 Darmowych spinów
2250 zł Bonus + 200 Darmowych spinów
2000 zł Bonus + 100 Darmowych spinów
Nazwa Black Horse
Producenci gier Wazdan
Tematyka Dziki Zachód
Rodzaj gry Wideo Sloty
RTP 96.07
Rok produkcji 2012
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Nie
Funkcja bonusowa Nie
Darmowe spiny Tak
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka 0.2 / 10000
Volatility Medium
<
Recenzja automatu Black Horse
Funkcje specjalne w slocie Black Horse
Najważniejsze wnioski
>

Recenzja automatu Black Horse

Automat Black Horse został wyprodukowany przez dewelopera Wazdan, jedną z najbardziej popularnych firm dostarczających oprogramowanie dla kasyn. Podczas tej owocowej przygody, będziesz mógł wylosować Cytryny, Śliwki i Pomarańcze, natomiast najcenniejszy będzie Czarny Koń, który jest tytułowym bohaterem. 

Gra została wyposażona w 3 bębny i 5 linii wygrywających, na których musisz wylosować określoną kombinację składającą się przynajmniej z 2 identycznych ikon, aby odebrać wypłatę. RTP także znajduje się na atrakcyjnym poziomie 96,23% co oznacza, że podczas dłuższych sesji gry będziesz w stanie odzyskać znaczną część swoich zainwestowanych środków. 

Deweloper Wazdan zadbał także o aspekty wizualne tej maszyny implementując wysokiej jakości grafikę i interesujące animacje. Tradycyjnie pasek nawigacji znajduje się w dolnej części ekranu, a przyciski zostały umieszczone na kwadratowych kafelkach.

Jeżeli chciałbyś zagrać w tę grę, możesz to zrobić całkowicie za darmo na naszej witrynie internetowej, na której nie musisz nawet zakładać swojego konta, aby cieszyć się ogromną biblioteką wyposażoną przez najlepszych deweloperów w branży hazardowej. Tymczasem przechodzimy do omówienia tego tytułu bardziej szczegółowo, dlatego zapraszamy Cię do krótkiej lektury!

Funkcje specjalne w slocie Black Horse

Jeśli zbierzesz 9 symboli Monety, aktywujesz funkcję Darmowych Spinów. Wszystkie wygrane, jakie uzyskasz podczas tej rudny zostaną pomnożone x3. Darmowe obroty możesz wygrać ponownie podczas aktywnej funkcji, jeśli spełnisz warunki określone w zasadach.

3 symbole Podkowy w dowolnej pozycji na bębnach, aktywują 30 darmowych spinów. Wszystkie wygrane, które uzyskasz znowu zostaną obarczone Mnożnikiem x3. 

Maksymalną liczbę darmowych spinów zapewnia Czarny Koń. Jeżeli trafisz go przynajmniej 3 razy na bębnach, zostaniesz nagrodzony 45 darmowymi obrotami. Wszystkie wygrane także zostaną pomnożone x3.

W grze dostępna jest funkcja Autoplay. Gdy ją uruchomisz gra będzie automatycznie kręcić bębnami bez Twojego udziału. Zakres obrotów możesz ustawić w zakresie 10-1000.

Dla graczy, którzy jeszcze bardziej chcą podkręcić tempo, stworzona została funkcje Gamble. Polega ona na tym, że będziesz musiał wybrać jedną z dwóch kart. Szanse na zwycięstwo wynoszą 50%, a jeśli uda Ci się trafić wymaganą kartę, nagroda zostanie podwojona.

Najważniejsze wnioski

Zachodzące słońce, gorąca pustynia i rżenie konia… Z Black Horse poczujesz się, jakbyś naprawdę jechał w stronę zachodzącego słońca! Kolorowe soczyste owoce, dzwoneczki i ikona kaktusa, które znajdziesz na bębnach, są żywe i przypominają kreskówkę, co sprawia, że ​​gra jest bardzo przyjemna i przyjemna dla oka. 

Gra daje Ci możliwość zwiększenia wygranych poprzez zbieranie dziewięciu symboli monet, ponieważ aktywuje 15 darmowych spinów. Co więcej, możesz również aktywować bonus Podkowy, trafiając 3 symbole Podkowy i zdobywając aż 30 darmowych spinów! A jeśli chcesz więcej, nie ma problemu! Wylosowanie 3x Czarnego Konia nagrodzi Cię aż 45 spinami!

Zaktualizowano: