Vikings Go to Hell

5 / 5
96.10 % RTP
Zagraj za darmo Vikings Go to Hell
2000 zł Bonus + 90 Darmowych spinów
2000 zł Bonus + 100 Darmowych spinów
2250 zł Bonus
Nazwa Vikings Go to Hell
Producenci gier Yggdrasil
Tematyka Mitologiczne
RTP 96.10
Rok produkcji 2018
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Tak
Funkcja bonusowa Nie
Darmowe spiny Tak
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka /
Volatility
<
Recenzja automatu Vikings Go to Hell
Funkcje specjalne w slocie Vikings Go to Hell
Najważniejsze wnioski
>

Recenzja automatu Vikings Go to Hell

Vikings Go to Hell to automat wideo, który został wyprodukowany przez jednego z najlepszych deweloperów w świecie hazardu, markę Yggdrasil. W grze znajduje się 5 bębnów i 25 linii wygrywających, na których mogą tworzyć się zwycięskie kombinacje. Wskaźnik zwrotu dla gracza został ustalony na poziomie 96,1%, co świadczy o dobrym zwrocie, a biorąc pod uwagę średnią zmienność, możesz spodziewać się częstych wypłat.  

Motyw gry dotyczy tytułowych Wikingów, którzy muszą pokonać wrogów, jeżeli chcesz zgarnąć atrakcyjny łup. W zwycięstwie pomóc Ci może symbol Wild, występujący pod postacią oraz ikona Darmowych spinów, natomiast to nie wszystko. Tytuł ten posiada również inne funkcje specjalne, które utorują Ci drogę do złota wikingów!

Funkcje specjalne w slocie Vikings Go to Hell

Symbol Wild jest w stanie zastąpić każdą inną standardową ikonę na linii wygrywającej, aby dopełnić warunki zwycięstwa. Jeśli wylosujesz 2 symbole Darmowych Spinów na bębnach, rozpocznie się walka z demonem. Jeżeli Wiking wygra tę batalię, to zostanie zamieniony na Wild.

W grze dostępne są respiny, które możesz uruchomić, trafiając dokładnie 2 ikony Darmowych Spinów w grze podstawowej. Respiny mogą zostać odnowione, jeżeli uda Ci się ponownie wylosować wspomniane symbole. Inną specjalną ikoną, jaką możesz wylosować w tej grze, jest Skrzynia ze skarbami, którą możesz wylosować tylko na bębnie nr 5. Jeśli Ci się to uda, to możesz zgarnąć wiele atrakcyjnych nagród, zarówno w postaci pieniędzy, jak i darmowych spinów. 

Aby uruchomić tryb Berzerka, jeżeli zbierzesz 100 punktów wściekłości. Aktywowany w ten sposób Wiking zawsze wygrywa walkę zarówno z Demonem, jak i Bossem. Dzięki temu jesteś w stanie zdobyć 7 darmowych obrotów. Lucyfer z kolei pojawia się zawsze w końcówce drugiej rundy darmowych spinów, kiedy na placu boju został tylko 1 Wiking. Następnie walczy on z losowym Wikingiem na bębnach. Wiking, który zdoła ranić Lucyfera zostanie zamieniony na ikonę Sticky Wild, dzięki czemu będziesz mógł zdobyć Mnożnik x3 oraz rundę darmowych spinów!

Najważniejsze wnioski

Gra Vikings Go to Hell to pozycja tylko dla tych, którzy są na tyle odważni, aby walczyć o nieskończone bogactwa. Grafika w tym slocie została wykonana z najwyższą starannością, a wyjątkowe animacje wraz z dynamiczną ścieżką dźwiękową wprowadzają bojowy klimat.  

Zanurzając się w ten klimatyczny świat stworzony przez dewelopera Yggdrasil, możesz poczuć prawdziwą rywalizację, a wszystkie Demony staną się dla Ciebie najpoważniejszym wrogiem. Mnogość funkcji dotyczących przede wszystkim dodatkowych obrotów jest imponująca. Z odrobiną szczęścia możesz uruchomić rundę darmowych spinów wraz z dodatkowym Mnożnikiem, który znacznie zwiększy Twoją nagrodę, a każda ikona Wild, będzie Ci sprzyjała, dopełniając daną kombinację. 

Vikings Go to Hell zaprasza Cię do wzięcia udziału w fantastycznej zabawie, natomiast decyzja, dotycząca podjęcia rękawic, należy tylko i wyłącznie do Ciebie.

Zaktualizowano: