The Sword and the Grail

5 / 5
96.53 % RTP
Zagraj za darmo The Sword and the Grail
2,500 zł Bonus
1500 zł Bonus
2250 zł Bonus + 200 Darmowych spinów
Nazwa The Sword and the Grail
Producenci gier Play'n GO
Tematyka Fantastyczne
Rodzaj gry Wideo Sloty
RTP 96.53
Rok produkcji 2019
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Tak
Funkcja bonusowa Nie
Darmowe spiny Tak
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka /
Volatility
<
Recenzja automatu The Sword and the Grail
Funkcje specjalne w slocie The Sword and the Grail
Najważniejsze wnioski
>

Recenzja automatu The Sword and the Grail

The Sword and the Grail to automat, który powstał w studiu Play’n Go, jednego z najbardziej prestiżowych dostawców oprogramowania dla kasyn, który działa na rynku już kilkanaście lat. Gra została wyposażona w 5 bębnów i 20 linii wygrywających, na których tworzyć się będą zwycięskie kombinacje. RTP wynosi 96%, co potwierdza, że jest to wypłacalna maszyna, a wysoka zmienność powoduje, że wygrane będą pojawiać się rzadko, ale jeżeli już ich doświadczysz, to rozbijesz bank.

Dołącz do Króla Artura, Lady Ginewry, Sir Lancelota i Merlina oraz szukaj Dziczy i mitycznego świętego Graala. Potężny Excalibur, czyli miecz króla Artura jest symbolem Scatter, a funkcja darmowych spinów pozwoli zaoszczędzić trochę pieniędzy. 

Czytaj, dalej, aby zdobyć więcej informacji na temat tego slota.

Funkcje specjalne w slocie The Sword and the Grail

Symbol Wild występujący pod postacią świętego Graala zastępuje wszystkie inne ikony z wyjątkiem Miecza, czyli Scatter. Trafiając 3 ikony Rozproszone na bębnach, aktywujesz rundę Darmowych spinów, podczas których nie będzie pobierana od Ciebie kwota zakładu. 

Kolekcjonując Miecze, odblokujesz kolejny poziom Darmowych Spinów, w których możesz pomnożyć swoją wygraną nawet x10000! Maksymalny 4 poziom osiągniesz, gdy zdobędziesz 18 mieczy. 

Każda ikona Wild może pojawić się jako Mnożnik, natomiast podczas rundy darmowych spinów, każdy Dziki symbol pomnoży Twoją wygraną określoną ilość razy. W grze dostępna jest funkcja „dla leniwych”, czyli opcja autoodtwarzania, dzięki której nie będziesz musiał każdorazowo klikać w przycisk „Spin”, aby zakręcić bębnami. Gra może wykonać najwięcej 100 obrotów bez Twojego udziału, po czym będziesz musiał zadecydować, co nastąpi później.

Najważniejsze wnioski

The Sword and the Grail to bardzo interesujący automat, do którego trzeba mieć dużo cierpliwości. Nie jest on chętny do wypłacania nagród, natomiast kiedy już to zrobi, to będzie bardzo hojny. W grze dostępnych jest wiele funkcji specjalnych takich jak Wild, Scatter czy Darmowe spiny, które mają za zadanie zwiększyć Twoje szanse na wygraną i uczynić czas spędzony w grze przyjemniejszym. Król Artur przez cały okres będzie dbał o Twoje samopoczucie, a święty Graal z Mnożnikiem, może niesamowicie zwiększyć Twoje saldo.

The Sword and the Grail to kolejny tytuł od producenta Play’n Go, który zachwyca nas fabułą. Grafika podobnie jak ścieżka dźwiękowa jest również atrakcyjna, dzięki czemu nie mamy wrażenia, że to kolejny tytuł, w którym nie można nic wygrać. Niezależnie czy jesteś początkującym graczem, czy może masz już za sobą kilka lat doświadczenia, ten slot jest wymagający i na każdym kroku będzie sprawdzał to, czy kontrolujesz swoje emocje. 

Na naszej stronie możesz wypróbować tego slota w trybie demo, dzięki czemu nie doświadczysz żadnych przykrych konsekwencji w przypadku porażki!

Zaktualizowano: