Sweet Bonanza

5 / 5
96.51 % RTP
Zagraj za darmo Sweet Bonanza
2,500 zł Bonus
1500 zł Bonus
2250 zł Bonus + 200 Darmowych spinów
Nazwa Sweet Bonanza
Producenci gier Pragmatic Play
Tematyka Cukierek
Rodzaj gry Wideo Sloty
Game tag Darmowe spiny
RTP 96.51
Rok produkcji 2019
Progresywne pule Tak
Wybór linii wypłat Nie
Funkcja bonusowa Tak
Darmowe spiny Tak
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka 0,2 / 125
Volatility Medium-High
<
Informacje o Sweet Bonanza
Zasady obstawiania
Główne funkcje i symbole specjalne w automacie Sweet Bonanza
Darmowe spiny
Jak wygrywać na automacie Sweet Bonanza
Główna wygrana na automacie Sweet Bonanza
Lista kasyn oferujących automat Sweet Bonanza
Automat Sweet Bonanza w liczbach
Podsumowanie
>

Informacje o Sweet Bonanza

Automat Sweet Bonanza posiada 6 bębnów, 5 rzędów i 20 linii wypłat. Zaraz po uruchomieniu gry pojawi się ekran powitalny, który informuje o największej wygranej. W Sweet Bonanza możesz wygrać nawet 21 100 razy stawkę swojego zakładu. To naprawdę spore pieniądze. Tematyka automatu może nie powala, symbole są może i dziecinne, ale fakt, że nie kręcimy bębnami, a automat przypomina grę Diamenty, tematyka w ogóle nie przeszkadza. Gra jest świetna, a gdy trafimy wygrana i znikną symbole i zostaną zastąpione przez nowe, mamy szansę na dodatkową wygraną bez konieczności kolejnego obstawiania.

Automat Sweet Bonanza pozwala Ci zdecydować ile żetonów chcesz postawić na linię oraz jaką wartość mają mieć żetony, ale o tym dowiesz się więcej w dalszej części recenzji. Maksymalny zakład na jeden ruch może wynieść aż 125 euro!

Do kilku najciekawszych funkcji automatu Sweet Bonanza możemy zaliczyć:

  • unikalna funkcja spadających symboli oraz ponownych wygranych
  • specjalna funkcja darmowych spinów, które można ponownie wygrywać lub kupić, jeśli nie możemy się doczekać
  • 20 wygrywających linii
  • bardzo dużo częstych i dużych wygranych

Zasady obstawiania

Automat Sweet Bonanza pozwala na grę na wiele stawek. Może postawić od 1 do 10 żetonów na linię, a wartość żetonu możesz ustalić od 0,01 do 0,50 centów. Zrobisz to za pomocą strzałek obok przycisku do kręcenia. Jeśli wybierzesz maksymalną ilość żetonów przy maksymalnej wartości, łącznie twoja stawka wyniesie aż 10 000 żetonów. Nie ma tutaj typowych płatnych linii, a wygrywamy zawsze, jeśli na bębnach pojawi się określona ilość tych samych symboli. Wygrywamy od poziomu ośmiu tych samych symboli. Im więcej, tym większa będzie nasza wygrana. Więcej o wygranych i kombinacjach dowiesz się z dalszej części recenzji.

Główne funkcje i symbole specjalne w automacie Sweet Bonanza

Automat Sweet Bonanza posiada wiele interesujących funkcji i zakładów. Duży lizak to najbardziej wyjątkowy w automacie symbol scatter. Jeśli trafisz 6 takich symboli w dowolnym miejscu, wygrywasz 10-krotny mnożnik. Ten symbol uruchamia także funkcję darmowych spinów. Podczas bonusowych obrotów możesz z kolei trafić na bombę słodkości, która mnoży twoją wygraną o losową wartość od 2 do 100 razy.

Rozpoczynając grę na Sweet Bonanza możesz wybrać mnożnik stawki. Masz do wyboru dwie opcje i w zależności, na którą się zdecydujesz, automat będzie inaczej się zachowywać.

  • Mnożnik zakładu 20 razy – będziesz mógł kupić darmowe spiny za 100-krotność stawki
  • Mnożnik zakładu 25 razy – do puli symboli dodane zostaną dodatkowe symbole scatter, przez co masz większe szanse na trafienie darmowych spinów podczas normalnej gry

Możliwość zakupienia darmowych spinów to kolejna fajna funkcja w Sweet Bonanza. Za 100-krotność swojej stawki możesz sobie kupić 10 darmowych spinów.

Darmowe spiny

Darmowe spiny otrzymasz wtedy, gdy na bębnach pojawią się co najmniej cztery symbole scatter. Podczas rundy bonusów spinów masz 10 darmowych ruchów. Podczas każdego z nich możesz trafić na bombę, która jest losowym mnożnikiem wygranych o wartości od 2 do 100. Fajne jest to, że jeśli podczas darmowych spinów ponownie uda nam się trafić co najmniej trzy symbole scatter, to wygrywamy dodatkowe 5 darmowych spinów. Prawda, że słodka sprawa? Jednak jak już wspomnieliśmy, zupełnie wyjątkowe w automacie Sweet Bonanza jest to, że możesz w dowolnym momencie zakupić darmowe spiny!

Jak wygrywać na automacie Sweet Bonanza

W grze występuje dziewięć podstawowych symboli. Cztery z nich to różnokolorowe słodkości, a pięć to owoce: jabłka, arbuzy, śliwki, banany i winogrona. Wygrywasz za każdym razem, gdy po zakręceniu na bębnach pojawi się co najmniej osiem takich samych symboli. Wysokość wygranej uzależniona jest od ilości symboli. Inne są wygrane za 8-9, 10-11 oraz powyżej 12 symboli. Najbardziej wartościowe są słodkości – czerwone serduszko to nawet 100 razy stawka twojego zakładu, a fioletowy żelek to 50 razy stawka twojego zakładu.

Pod bębnami znajdziesz pasek do obsługi automatu. Klikając na przycisk “i” pojawi się tabela wypłat, opis jak wygrywać, wartości wszystkich symboli oraz wszelkie zasady i opcje w grze. Po prawej stronie znajdziesz przycisk do kręcenia, a obok niego strzałki do ustalania stawki zakładu.

W tabeli poniżej znajdziesz kilka potencjalnych wygranych na automacie Sweet Bonanza w przypadku trafienia różnych symboli.

Symbol8-9 symboli10-11 symboliponad 12 symboli
Czerwone serduszko1005020
Fioletowy żelek50205
Zielony cukierek30104
Niebieska pastylka2443
Jabłko2032

Główna wygrana na automacie Sweet Bonanza

Automat Sweet Bonanza oferuje bardzo fajną główną wygraną. Możemy ją zdobyć za 6 symboli scatter, a więc lizaka, w dowolnym miejscu na bębnach. Osobiście bardzo lubię w automacie Sweet Bonanza dowolność w ustalaniu stawki na każdy ruch. stawka zakładu w przeliczeniu na euro może wahać się pomiędzy €0,20 a €125. Niezależnie jednak od tego jaką ustalisz sobie stawkę, z pewnością będziesz zadowolony, gdy trafisz wygraną, która będzie wynosić 21 175 razy to, co postawiłeś.

Lista kasyn oferujących automat Sweet Bonanza

Poniżej znajdziesz spis najlepszych kasyn online, które oferują grę na automacie Sweet Bonanza. Przekonaj się, które z tych kasyn oferuje najlepszy bonus dla nowych graczy i wykorzystaj go na grę na automacie Sweet Bonanza.

Automat Sweet Bonanza w liczbach

TematykaOwocowa
RodzajWideo automat
DeweloperPragmatic Play
Ilość bębnów6
Maks. wygrana21 175 x stawka
Ilość płatnych linii20
Min. stawka€0,20
Maks. stawka€125
Data wydania25 czerwca 2019
Funkcje specjalnesymbol scatter, darmowe spiny, mnożniki wygranych, zastępowanie symboli
RTP96,50%

Podsumowanie

Automat Sweet Bonanza pomimo mało interesującej tematyki, dzięki swojej formule gry oraz wielu ciekawym funkcjom jest bardzo ciekawą grą, którą zdecydowanie warto wypróbować, zwłaszcza jeśli jesteś znudzony kręcącymi się w każdym automacie bębnami. W Sweet Bonanza wygrywasz za każdym razem, gdy na automacie pojawi się co najmniej 8 takich samych symboli, a jeśli trafisz co najmniej 4 symbole scatter, otrzymasz 10 darmowych spinów. Mało tego, jeśli nie możesz się doczekać trafienia darmowych rund, free spiny możesz zakupić za określoną stawkę. Automat Sweet Bonanza warto także polecić ze względu na rozbudowaną możliwość ustalania stawki zakładu. Jeśli szukasz odmiany oraz częstych wygranych, koniecznie zagraj na Sweet Bonanza.

Zaktualizowano: