Sun of Fortune

5 / 5
96.15 % RTP
Zagraj za darmo Sun of Fortune
2,500 zł Bonus
1500 zł Bonus
2250 zł Bonus + 200 Darmowych spinów
Nazwa Sun of Fortune
Producenci gier Wazdan
Tematyka Azjatyckie
Rodzaj gry Wideo Sloty
RTP 96.15
Rok produkcji 2021
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Tak
Funkcja bonusowa Nie
Darmowe spiny Tak
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka /
Volatility
<
Recenzja automatu Sun of Fortune
Funkcje specjalne w slocie Sun of Fortune
Najważniejsze wnioski
>

Recenzja automatu Sun of Fortune

Automat Sun of Fortune został wyprodukowany przez legendarną markę Wazdan, która jest uwielbiana przez graczy na całym świecie. Ten innowacyjny slot z 16. niezależnymi bębnami na siatce 4 × 4 oferuje dynamiczne doświadczenie przyprawione orientalnymi symbolami majestatycznych Smoków, niezwykłych smoczych Żółwi, kolorowych Ryb, jedynych w swoim rodzaju chińskich Feniksów oraz prawdziwej gwiazdy gry — złocistego Słońca. 

W grze dostępnych jest kilka funkcji specjalnych, dzięki którym uzyskanie nagrody staje się łatwiejsze, a sam jej potencjał diametralnie się zwiększa. RTP zostało ustalone na poziomie 96,15%, co również jest uczciwym wynikiem. 

Grafika tej maszyny jest niesamowita. Wszystkie bębny zostały umieszczone na czerwonym tle. Każda ikona została idealnie dopracowana, dzięki czemu gracz wie, że ma do czynienia z jedną z topowych gier dostępnych w kasynach online. Pasek nawigacji został wykonany w klasycznym dla tego producenta stylu. Wszystkie przyciski zostały umieszczone w dolnej części ekranu, a ich oznaczenia są wystarczająco intuicyjne, aby wiedzieć, do czego służą.

Slot Sun of Fortune jest dostępny na naszej stronie całkowicie za darmo dla wszystkich osób, które ją odwiedzają. Jeśli chcesz poczuć przedsmak hazardu, to już teraz zagraj w tę grę i walcz o duże wypłaty. Natomiast chcąc dowiedzieć się nieco więcej o tej maszynie, czytaj dalej tę recenzję. Zaczynamy!

Funkcje specjalne w slocie Sun of Fortune

Ikona Wild może zastąpić wszystkie ikony w grze z wyjątkiem symbolu bonusowego występującego pod postacią Słońca. Wylosowanie co najmniej 6 symboli bonusowych aktywuje premię Hold the Jackpot, która jest rozgrywana na 16. bębnach. Wszystkie ikony Bonusu wylosowane na bębnach podczas premii zostają przyklejone do miejsca, w którym udało Ci się je trafić. Na samym początku tej funkcji przyznawane są 3 respiny. Każdy nowy wylosowany symbol Bonusu resetuje liczbę respinów do 3. Gra bonusowa będzie kontynuowana do momentu, aż wyczerpiesz wszystkie respiny, lub wszystkie pola zostaną wypełnione ikonami bonusowymi.

Każda ikona Bonusu nagradza gracza Mnożnikiem 1x-10x, 12x lub 15x. Ikony bonusowe Mini, Minor lub Major mogą pojawić się losowo podczas gry bonusowej i nagrodzić określonym Jackpotem. Podczas funkcji Hold the Jackpot Bonus można wygrać kilka jackpotów tego samego typu. Zebranie wszystkich 16 symboli Bonusu dowolnego typu pozwala na wygranie Grand Jackpota, który mnoży stawkę zakładu nawet 1000x!

Najważniejsze wnioski

Automat Sun of Fortune to hitowa pozycja, którą można znaleźć w większości najlepszych kasyn online. Oferuje ona wysokie wypłaty, wiele funkcji bonusowych, dzięki którym potencjał nagród. Dowolnie wybierana zmienność tej gry oraz wysoki wskaźnik RTP gwarantują sukces, natomiast to czy chcesz go osiągnąć, zależy wyłącznie od Ciebie.

Jeśli ciepło i pozytywna energia, orientalnego Sun of Fortune wprawiają Cię w nastrój na więcej ekscytujących przygód, już teraz zagraj w wersję demonstracyjną na naszej witrynie!

Zaktualizowano: