Sizzling 777 Deluxe

5 / 5
96.42 % RTP
Zagraj za darmo Sizzling 777 Deluxe
2,500 zł Bonus
1500 zł Bonus
2250 zł Bonus + 200 Darmowych spinów
Nazwa Sizzling 777 Deluxe
Producenci gier Wazdan
Tematyka Jedzenie
Rodzaj gry Wideo Sloty
RTP 96.42
Rok produkcji 2020
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Tak
Funkcja bonusowa Tak
Darmowe spiny Tak
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka /
Volatility
<
Recenzja Sizzling 777 Deluxe
Funkcje specjalne w slocie Sizzling 777 Deluxe
Najważniejsze wnioski
>

Recenzja Sizzling 777 Deluxe

Poczuj gorący żar Sizzling 777 Deluxe i odkryj unowocześnioną wersję popularnego slotu online. Grafika, animacje i efekty dźwiękowe zostały ulepszone, ale oldschoolowy klimat, z którego znana jest poprzednia wersja gry, pozostał niezmieniony! Kręć 5 bębnami slotu, trafiaj symbole soczystych owoców, Gwiazd i Siódemek, aby osiągnąć duże wygrane! Masz wiele okazji do zebrania zwycięskiej kombinacji, ponieważ Sizzling 777 Deluxe jest wyposażony w 20 linii wypłat, a wskaźnik zwrotu dla gracza wynosi 96,42%.

Oprócz wspaniałej grafiki połączonej z klasycznym klimatem slotu wideo Sizzling 777 Deluxe oferuje cały zestaw unikalnych funkcji marki Wazdan. Ten zestaw dodatków może być wykorzystany do dostosowania rozgrywki do indywidualnego stylu każdego gracza. Ci z Was, którzy lubią być strategami, z pewnością chętnie skorzystają z modyfikatora zmienności, który pozwalają określić częstotliwość i wysokość potencjalnych nagród pieniężnych. Możesz także przyspieszyć rozgrywkę na slocie dzięki trybowi Ultra Fast Mode, skrócić czas ładowania gry dzięki trybowi Ultra Lite Mode oraz powiększyć bębny dzięki trybowi powiększenia ekranu.

Jeżeli chcesz zagrać w Sizzling 777 Deluxe za darmo i bez rejestracji, to możesz zrobić to na naszej stronie, na której mamy także wiele innych pozycji, które mogą Cię zainteresować, natomiast teraz czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji.

Funkcje specjalne w slocie Sizzling 777 Deluxe

Wazdan zawsze prezentuje dla swoich fanów najlepsze wrażenia, poprzez stosowanie funkcji specjalnych. Pomimo braku ikony Wild dostępny jest symbol Scatter, który płaci w dowolnej pozycji na walcach.

Po każdej wygranej rundzie możesz skorzystać z funkcji hazardowej. Gdy to zrobisz, na ekranie pojawią się dwie Gwiazdy. Jedna w kolorze czerwonym druga niebieskim. Twoim zadaniem jest wybranie jednej z nich. Następnie wybrana Gwiazda zacznie się kręcić, a gdy pod nią ukaże się złoty kolor, oznacza to, że dokonałeś poprawnej predykcji. Gra hazardowa może trwać maksymalnie 7 razy rund.

Ponadto w grze nie ma innych funkcji specjalnych, natomiast nie jest to wielkim uchybieniem z uwagi na fakt, że RTP jest na całkiem wysokim poziomie, a wariancja może być ręcznie dostosowywana.

Najważniejsze wnioski

Wazdan jak zwykle stanęło na wysokości zadania, oferując tak atrakcyjnego slota. Sizzling 777 Deluxe to gra posiadająca standardową liczbę bębnów, całkiem wysoką ilość linii wygrywających i bardzo dobry wskaźnik RTP. Dzięki dowolnej wariancji, którą możesz zmieniać podczas gry, nagrody mogą pojawiać się zarówno często, jak i rzadko, co ma wpływ bezpośrednio na ich wysokość. Jesteśmy przekonani, że frajda, jaką sprawi Ci ta maszyna, zachęci Cię do rozpoczęcia gry na prawdziwe pieniądze.

Jeśli podobały Ci się płonące bębny w Sizzling 777 Deluxe, koniecznie sprawdź inne gorące sloty całkowicie za darmo na naszej stronie internetowej!

Zaktualizowano: