Rainbow Riches

Star 5 / 5
95 % RTP
Zagraj za darmo Rainbow Riches
4000 zł Bonus + 300 Darmowych spinów
3200 zł Bonus + 30 Darmowych spinów
600€ Bonus + 200 Darmowych spinów
Nazwa Rainbow Riches
Producenci gier Barcrest
Rodzaj gry Wideo Sloty
RTP 95
Rok produkcji 2009
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Tak
Funkcja bonusowa Tak
Darmowe spiny Tak
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka 0.01/20

Recenzja automatu Rainbow Riches

Zasilany przez Barcrest automat Rainbow Riches jest 5-bębnową grą z 20 liniami wygrywającymi, na których będziesz musiał wylosować identyczne symbole, aby zdobyć nagrodę. Wskaźnik zwrotu dla gracza wynosi 95%, co jest przeciętnym wynikiem, natomiast średnia zmienność sprawia, że wygrane powinny pojawiać się stosunkowo często.

Motyw gry dotyczy irlandzkiej kultury, co można z łatwością zauważyć, spoglądając na Krasnale i Garnki ze złotem. Aby osiągnięcie sukcesu było bardziej realne, deweloper Barcrest zaimplementował w tym slocie symbol Wild, 3 ikony Scatter oraz kilka funkcji specjalnych, które urozmaicają rozgrywkę.

Jeżeli chcesz zdobyć, więcej informacji na temat tego slota, to czytaj dalej tę recenzję.

Funkcje specjalne w slocie Rainbow Riches

Symbol Wild występuje pod postacią Monety i jest w stanie zastąpić każdą inną ikonę z wyjątkiem symboli bonusowych. Jeżeli chodzi o Scatter to sytuacja jest znacznie lepsza, ponieważ występują tutaj, aż 3 takie symbole. Jest to: Krasnal, Studnia oraz Garnek ze złotem. Każdy z wymienionych symboli jest odpowiedzialny za uruchomienie oddzielnej funkcji specjalnej.

Pierwszą funkcją, z którą możesz się spotkać jest funkcja Road to Riches. Można ją aktywować, trafiając 3 symbole Krasnala. Po aktywacji tego dodatku Twoim zadaniem będzie zakręcenie kołem bonusowym. Rezultat określi liczbę kroków, jaką wykonasz na ścieżce prowadzącej do bogactwa. Dzięki tej funkcji możesz zwiększyć swoją wygraną nawet x500!

Wishing Well to funkcja, którą uruchomisz, trafiając 3 symbole Studni. Następnie będziesz musiał wybrać jedną z 3 studzienek, pod którymi kryją się Mnożniki. Maksymalny Mnożnik wynosi x500.

Ostatnią godną uwagi funkcją jest Pots of Gold. Uruchomić ją możesz, losując symbole Garnków ze złotem na bębnach nr 2, 3 i 4. Po aktywacji zobaczysz na ekranie obracające się złote, srebrne i brązowe Garnki. Strzałka wskaże jeden z nich. Każdy Garnek skrywa określony Mnożnik. Podobnie jak w przypadku innych funkcji tutaj również możesz zdobyć Mnożnik, który zwiększy Twoją wygraną maksymalnie x500!.

Najważniejsze wnioski

Niezależnie od tego, czy lubisz inne gry o irlandzkim motywie, czy nie, gra Rainbow Riches to tytuł, który zdobył serca fanów na całym świecie. W grze obecny jest zarówno symbol Wild, jak i kilka ikon Rozproszonych, które są jednocześnie symbolami aktywującymi określone funkcje. Uczciwy wskaźnik RTP powoduje, że Twój zwrot z pewnością będzie atrakcyjny. Rainbow Riches to bez wątpienia jeden z zabawniejszych slotów od producenta Barcrest, który może Ci się spodobać, pomimo braku progresywnego Jackpota i darmowych spinów.

Gra w wersję demonstracyjną jest zawsze dobrym rozwiązaniem, które pozwala na dogłębne poznanie mechaniki i zasad, jakie panują na danym slocie. Na naszej witrynie oferujemy taki tryb rozgrywki, więc wykorzystają tę okazję i zwiększ swoje umiejętności, przed grą na prawdziwe pieniądze!

Zaktualizowano: