Rainbow Jackpots

Od Red Tiger Gaming
Ocena gry - 5
16,200 PLN bonus
+ 200 darmowych spinów
100% bonus do 1500 zł
+ 100 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
16,200 PLN bonus
+ 200 darmowych spinów
100% bonus do 1500 zł
+ 100 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
Rainbow Jackpots
Nazwa
Rainbow Jackpots
Producenci gier
Rodzaj gry
RTP
95.20%
Rok produkcji
2017
Progresywne pule
Nie
Wybór linii wypłat
Nie
Funkcja bonusowa
Nie
Darmowe spiny
Automatyczna gra
Min. stawka
0.01
Maks. stawka
25

Rainbow Jackpots

Rainbow Jackpots to wszechstronny slot, stworzony przez Red Tiger Gaming, który przeniesie Cię do magicznego świata irlandzkiego folkloru, gdzie odkryjesz ukryte skarby złośliwego Leprechauna. 

Wideo slot jest rozgrywany za pomocą nowoczesnej konfiguracji 5 bębnów i 20 linii wygrywających wraz z ekscytującą funkcją zamiany symbolu, który daje jeszcze więcej możliwości na wygraną. W grze nie ma progresywnych jackpotów. Maksymalna wygrana wynosi 1054x Twojego zakładu. 

Slot Rainbow Jackpots jest oparty na mistycznych irlandzkich Leprechaunach. Symbole używane w grze również wpisują się w temat. Na nisko płacące symbole, twórcy gier zdecydowali się użyć zwykłych kart do gry z wartościami między 10 i asem.

Jeśli chodzi o symbole wysoko płacące symbole, zobaczysz zielony kapelusz Leprechauna, złotą podkowę i złotą czterolistną koniczynę. Oprócz tych symboli na szczęście, zobaczysz również złotą monetę jako symbol Wild.

Funkcje przynoszące szczęście w Rainbow Jackpots™ 

W Rainbow Jackpots istnieją trzy specjalne funkcje, a każda z nich może pomóc uzyskać znacznie większą wypłatę niż normalnie. Wszystkie z nich są ekscytujące i mogą prowadzić do dużych wypłat, ale kwota zależy od mini-gry i wyniku. Jeśli Leprechaun pokaże swoją twarz, aby zadąć w róg, funkcja zostanie wzmocniona, aby uzyskać jeszcze więcej wygranych!

Jedną z funkcji jest Magic Symbol Swap. Funkcja ta powoduje, że symbol ląduje w różnych miejscach na bębnach, które mogą doprowadzać do zwycięskich kombinacji. Leprechaun może dodatkowo przekształcić to w Mega Symbol Swap, oferując 3×3 symbole, które zintensyfikują wszystkie wygrane. Jest to świetna funkcja, którą chcesz odblokować, gdy tylko jest to możliwe.

Druga z trzech funkcji jest bonus piwa, który pozwala wybrać kufel piwa z oferowanych na ekranie. W zależności od wyboru, możesz wygrać nagrody nawet 100-krotność Twojego zakładu, pod warunkiem, że wybierzesz odpowiedni kufel. Jeśli Leprechaun wzmocni tę funkcję, wygrane mogą przekroczyć 1000-krotność Twojego zakładu.

Ostatnią funkcją, którą możesz uruchomić, jest funkcja darmowych obrotów. Mogą być one przyznawane losowo przez Leprechauna lub ta funkcja może być aktywowana, gdy 3 darmowe obroty wylądują na bębnach. Przed rozpoczęciem darmowych obrotów gracz wybiera 1 z 3 garnków złota, aby odkryć liczbę obrotów.

Symbol Mega Free Spins może wylądować losowo na środkowych trzech bębnach i aktywować Mega Free Spins. Gdy tak się stanie, licznik wyświetli liczbę darmowych spinów. W Mega Free Spins można wygrać do 100 obrotów.

Slot pełen złota Rainbow Jackpots 

Slot Rainbow Jackpots to zabawna i wesoła gra z motywem inspirowanym stereotypowym spojrzeniem na irlandzką kulturę! Ta urocza gra ma wiele interesujących funkcji.

Muzyka w tle jest przyjemna, a wiele funkcji pozwala cieszyć się darmowymi obrotami i zabawnymi grami bonusowymi, w tym  symbolami zamiany na większe opcje wypłaty. Wspaniałe funkcje i szeroka oferta zakładów sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich graczy, którzy szukają odrobiny irlandzkiego szczęścia.

Rainbow Jackpots FAQ