Pixies of the Forest

Star 5 / 5
94 % RTP
Zagraj za darmo Pixies of the Forest
1500 zł Bonus
2250 zł Bonus + 200 Darmowych spinów
2250 zł Bonus + 200 Darmowych spinów
Nazwa Pixies of the Forest
Producenci gier IGT
Tematyka Bajkowe
RTP 94
Rok produkcji 2012
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Tak
Funkcja bonusowa Nie
Darmowe spiny Tak
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka 0.01/100

Recenzja automatu Pixies of the Forest

Pixies of the Forest to automat wideo, który zachwyca graczy od czasu wydania przez jednego z najlepszych deweloperów na rynku, markę IGT w 2014 roku. Jest to dość prosta gra zawierająca 5 bębnów, 3 rzędy i 99 linii wygrywających, na których Twoim zadaniem będzie stworzenie zwycięskiej kombinacji. 

Co zaskakujące, wskaźnik zwrotu dla gracza w tej grze wynosi zaledwie 93%, co z pewnością nie jest zadowalającym wynikiem, natomiast, biorąc pod uwagę funkcje, jakie są dostępne w tym tytule, to nadal może ona zainteresować graczy. 

Baśniowa oprawa, zaczarowany las oraz piękne Wróżki, będą stać po Twojej stronie, by pomóc Ci w zdobyciu atrakcyjnej wygranej. Ponadto w grze jest dostępny symbol Wild oraz symbol Darmowych spinów, podczas których z Twojego konta nie będą pobierane pieniądze.

Funkcje specjalne w slocie Pixies of the Forest

Symbol Wild występujący pod postacią ikony z napisem „Wild” zastępuje każdy symbol z wyjątkiem ikony „Bonus”. W grze głównej pojawia się on tylko na bębnach nr 2, 3 i 4, natomiast w trakcie rundy darmowych spinów będzie dostępny również na pierwszym bębnie. Sama ikona „Bonus” umożliwia aktywację darmowych spinów, jeżeli trafisz ją przynajmniej 3 razy na odpowiedniej linii. Dodając do tego poniżej omówioną funkcję, będziesz miał okazję na zgarnięcie naprawdę ogromnej nagrody! 

Najważniejszą funkcją w tej grze są Wirujące bębny. Aby ją uruchomić, wystarczy trafić dowolną wygrywającą kombinację podczas gry podstawowej lub rundy darmowych spinów. Wszystkie symbole, które wzięły udział w tworzeniu danej kombinacji, znikają z bębnów, powodując jednocześnie kaskadowe spadanie symboli zastępczych z góry. Potencjalnie może mieć nawet kilka takich upadków, tworząc długą passę wygranych, chociaż w większości przypadków powtarza się to 1 lub 2 razy.

Zaskakujące jest również to, że deweloper IGT nie uraczył nas dodatkową funkcją „Gamble”, którą dodaje praktycznie do większości swoich automatów, a która również stwarza większe szanse na zdobycie nagrody, która znacząco zmieni saldo w grze.

Najważniejsze wnioski

Każdy gracz, bez względu na to, czy dopiero rozpoczyna swoją przygodę z grami hazardowymi, czy ma już spore doświadczenie w kasynach, powinien wybrać tę grę z prostej przyczyny. Pomimo braku wysokiego RTP oraz braku ikony Scatter, automat ten oferuje znakomity motyw, przemyślaną oprawę graficzną i wciągającą ścieżkę dźwiękową, która potrafi uspokoić nawet w najbardziej stresujących momentach. Dodając do tego chichoczące Wróżki, możemy być spokojni o wygraną.

Jeżeli uda Ci się uruchomić darmowe spiny, możesz rozbić bank, ponieważ w każdym zwycięskim rozdaniu aktywujesz funkcję Wirujących bębnów, które mogą tworzyć nieskończoną zwycięską passę.

Jeżeli chciałbyś sprawdzić swoje szczęście w grze demonstracyjnej lub podszlifować swoje umiejętności. To możesz zrobić to na naszej stronie. Pomijając grę Pixies of the Forest, w naszej ofercie znajduje się o wiele więcej interesujących gier, które mogą Ci się spodobać.

Zaktualizowano: