Mystery Jack

5 / 5
96.79 % RTP
Zagraj za darmo Mystery Jack
2,500 zł Bonus
1500 zł Bonus
2250 zł Bonus + 200 Darmowych spinów
Nazwa Mystery Jack
Producenci gier Wazdan
Tematyka Jedzenie
RTP 96.79
Rok produkcji 2003
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Tak
Funkcja bonusowa Nie
Darmowe spiny Tak
Automatyczna gra Nie
Min/Max stawka /
Volatility
<
Recenzja automatu Mystery Jack
Funkcje Specjalne w slocie Mystery Jack
Wniosek
>

Recenzja automatu Mystery Jack

Mystery Jack to klasyczny 3-bębnowy slot online z kreskówkowymi, oldschoolowymi symbolami i 27 liniami wypłat, które oferują więcej szans na wygraną. Miłośnicy tradycyjnych slotów z pewnością odnajdą w tej grze przyjemny design dzięki symbolom retro. Kręć bębnami i traf Wiśnie, Cytryny, Pomarańcze, Śliwki i wiele innych owoców, a także Dzwonki, Siódemki, Bar lub ikonę wściekłego Byka i zbieraj swoje wygrane! Unikalna atmosfera Dzikiego Zachodu uzupełniona grafiką slotu jest tym, co czyni całe doświadczenie szczególnie atrakcyjnym. A dzięki trybowi Big Screen Mode, będziesz mógł cieszyć się motywem westernowym na maksa!

Czy to z powodu palącego pustynnego słońca, czy specjalnych funkcji gry, Mystery Jack sprawi, że poczujesz się gorąco! Wskaźnik RTP tej maszyny został ustalony na poziomie 96,79%, co oznacza, że podczas dłuższych sesji gry odzyskasz atrakcyjną ilość pieniędzy, w razie, gdyby nie udało Ci się osiągnąć sukcesu.

Jeżeli chcesz zagrać na tej maszynie bez inwestowania własnych środków w pełni za darmo i bez rejestracji, możesz to zrobić na naszej witrynie. Natomiast teraz przejdziemy do omówienia funkcji występujących w tej grze. Zaczynamy! 

Funkcje Specjalne w slocie Mystery Jack

Wazdan w każdym swoim tytule implementuje interesujące funkcje specjalne, dzięki którym możliwe jest uzyskanie atrakcyjnych wygranych, a dynamika gry się zwiększa.

W grze nie jest obecna ikona Scatter, natomiast jest Dziki Symbol, który zastępują wszystkie inne ikony z wyjątkiem Mystery i Free Spins. Występuje on pod postacią tytułowej postaci Jacka.

W momencie, kiedy trafisz na bębnach 3 symbole Mystery w dowolnej pozycji na bębnach uruchamiają wygranej z przedziału od 1-500x Twojej początkowej stawki. Ostatnią ikoną bonusową jest funkcja Darmowych Spinów.

Ponadto po każdej wygranej rundzie możesz uruchomić grę hazardową. Gdy to zrobisz, na ekranie zostanie wyświetlona dodatkowa minigra. Twoim zadaniem będzie dokonanie predykcji koloru następnej wylosowanej karty. Możesz wybierać spośród czerwonego i czarnego. Jeżeli trafisz kolor, Twoja wygrana zostanie podwojona, natomiast w przypadku porażki przegrasz wszystko, co wygrałeś podczas danej rundy.

Wniosek

Gra Mystery Jack to hitowa propozycja, która ma bardzo prostą mechanikę i zasady. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, a może masz już kilka lat doświadczenia, rozgrywka na tej maszynie będzie czystą przyjemnością. Atrakcyjny wskaźnik RTP, średnia zmienność, oraz kilka funkcji specjalnych umożliwiają osiągnięcie sukcesu.

Jeżeli chcesz zagrać na tym slocie za darmo, możesz to zrobić na naszej witrynie dosłownie za darmo. W naszej bibliotece posiadamy również wiele innych tytułów, które mogą Cię zainteresować, a najlepsze jest to, że nie musisz nawet rejestrować swojego konta!

Zaktualizowano: