Magic Stars 3

Star 5 / 5
96.5 % RTP
Zagraj za darmo Magic Stars 3
2,500 zł Bonus
1500 zł Bonus
2250 zł Bonus + 200 Darmowych spinów
Nazwa Magic Stars 3
Producenci gier Wazdan
Tematyka Kosmiczne
RTP 96.5
Rok produkcji 2018
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Nie
Funkcja bonusowa Tak
Darmowe spiny Nie
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka 0.01/100

Recenzja automatu Magic Stars 3

Automat do gry Magic Stars 3 został wyprodukowany przez dewelopera Wazdan, jedną z najsłynniejszych marek dostarczających oprogramowanie dla kasyn. W tej prostej rozgrywce symbole będziesz losował na 3 bębnach, umieszczonych w 3 rzędach i 5 liniach wygrywających, na których konieczne jest ułożenie zwycięskiej kombinacji, aby odebrać wypłatę. Wskaźnik RTP został ustalony na poziomie 96,50%, co jest bardzo dobrym wynikiem, gwarantującym uczciwy zwrot podczas dłuższych sesji gier. Ponadto dzięki średniej zmienność, nagrody będą pojawiać się często, a ich wysokość powinna Cię usatysfakcjonować.

Ten automat zabierze Cię w piękną podróż daleko w kosmos. Zbalansowane kolory gry, płynne animacje i chwytliwa melodia grająca w tle, sprawiają, że czas spędzony z Magic Stars 3 jest wspaniałym doświadczeniem. Pod bębnami znajduje się łatwy w obsłudze pasek nawigacji, który oferuje różnorodne funkcje i opcje, z których możesz korzystać podczas gry.

W Magic Stars 3 możesz zagrać za darmo na naszej witrynie. Wystarczy, że wyszukasz tytuł w naszej bibliotece. Gra dostępna jest w pełni za darmo i bez rejestracji. Natomiast jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o tym tytule, czytaj dalej tę recenzję.

Funkcje specjalne w slocie Magic Stars 3

Magic Stars 3 to gra, która nie zawiera wielu funkcji specjalnych, natomiast nie mogło tutaj zabraknąć ikony Wild. Występuje ona pod postacią kolorowej Gwiazdy i może zastąpić dowolny symbol w grze. Tradycyjnie, podobnie jak w poprzednich odmianach tej gry gracz może wziąć udział w dodatkowej grze hazardowej. Aby ją aktywować, należy odnieść zwycięstwo o dowolnej wartości.  Następnie kliknięcie ikony „x2” sprawi, że na ekranie pojawi się dodatkowa minigra. Ujrzysz dwie migające kule w kolorze czerwonym i czarnym, a pośrodku zakrytą kartę. Twoim zadaniem będzie odgadnięcie, jaki jest jej kolor. Jeżeli Ci się uda, to wygrasz podwójną nagrodę. W przypadku pomyłki niestety utracisz wszystko, co wygrałeś podczas danej rundy. Podczas jednej rundy możesz zgadywać kartę maksymalnie 7 razy, zakładając, że wszystkie predykcje okazały się trafione.

Najważniejsze wnioski

Wazdan nie po raz pierwszy zaskakuje, oferując nam jakościowy slot, który posiada zarówno świetną grafikę, jak i ścieżkę dźwiękową. Z uwagi na obecność tylko 3. bębnów, zasady i mechanikę tego tytułu są bardzo łatwe do przyswojenia. Na próżno szukać tutaj wielu funkcji specjalnych, natomiast z uwagi na wysoki wskaźnik RTP i średnią zmienność, nie jest to ogromnym minusem. Jest to idealna pozycja zwłaszcza dla początkujących graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z grami hazardowymi.

Wejdź na naszą stronę i już teraz zagraj w Magic Stars 3 dosłownie za darmo i bez rejestracji. Ponadto w swojej bibliotece posiadamy wiele innych gier, które mogą Cię zainteresować. Powodzenia podczas gry!

Zaktualizowano: