Magic 81

Star 5 / 5
93.80 % RTP
Zagraj za darmo Magic 81
€450 000 / 5BTC Bonus + 140 Darmowych spinów
1000€ Bonus
1000€ Bonus
Nazwa Magic 81
Producenci gier Novomatic
Tematyka Jedzenie
Rodzaj gry Wideo Sloty
RTP 93.80
Rok produkcji 2014
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Tak
Funkcja bonusowa Nie
Darmowe spiny Nie
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka 0.4/100

Magic 81 

Ten klasyczny owocowy automat wypełniony jest bombami witaminowymi i jeszcze wyraźniejszymi szansami na wygraną! Automat do gry Magic 81 to czterobębnowy slot do gier o orzeźwiającym, owocowym wyglądzie. Warianty All-Pay są bardzo popularne wśród automatów do gier, ponieważ symbole nie muszą lądować na określonych pozycjach, aby stworzyć zwycięskie kombinacje. Wystarczy, że trzy symbole pojawią się obok siebie na ekranie. A wygrana może być twoja!

Kiedy zobaczysz slot Magic 81 po raz pierwszy, poczujesz, że wygląda znajomo – jak coś z klasycznego salonu gier z dawnych lat. Wszystkie symbole są dobrze znanymi owocowymi faworytami, ale są pięknie szczegółowe, realistyczne i bardzo atrakcyjne wizualnie. Novomatic świadomie wybrał ten uproszczony design retro i w pewien sposób przyciąga to uwagę. Slot ten przywołuje nostalgiczne wspomnienia, dzięki czemu gra na nim jest tak przyjemna.

Symbole w grze, które możesz zobaczyć na bębnach slotu Magic 81 to siódemki, bar, śliwki, winogrona, pomarańcze, wiśnie, cytryny i arbuzy. Co więcej, pożądany symbol Wild Magic 81 może wygenerować niewiarygodne wygrane, jeśli odpowiednie mnożniki spadną na bębny. 

Powrót do przeszłości z Magic 81

Urok wielu klasycznie wyprodukowanych automatów często polega na prostej rozgrywce. Automat do gry Magic 81 dostarcza to w wyjątkowy sposób. Dzieje się tak dlatego, że nie ma tu żadnych linii wypłacających. Zamiast tego wszystkie wygrane pochodzą z dopasowania do siebie pasujących owoców i symboli na kolejnych bębnach, które zaczynają się od lewej strony i przechodzą w prawo. Dlatego istnieje 81 różnych sposobów na znalezienie wygranych przy każdym obrocie. 

Mnożniki symboli Wild

Jest jeszcze jeden symbol, który warto wspomnieć – symbol wild logo Magic 81. Symbol ten pojawia się od czasu do czasu na jednym z 4 bębnów gry, a jeśli pojawi się, doprowadzi do wygranych zastępując wszystkie inne symbole w grze. Następnie staje się mnożnikiem do zwiększenia normalnej wartości wypłat symboli, które zastępuje. Jeśli w grze pojawi się symbol Wild, zostanie zastosowany mnożnik 2x, jeśli pojawią się dwa symbole Wild mnożnik wynosi 4x i trzy symbole wild powiększą twoją wygraną wygraną 8x. Więc na pewno istnieje szansa na duże wygrane.

Nostalgiczny slot Magic 81

Automat do gry Magic 81 jest prosty dzięki podstawowym symbolom i nieskomplikowanej akcji obrotów, która nie wykorzystuje mylących linii wygrywających. Wygląd bębnów i prostota designu sprawia, że skupiasz się głównie na grze. Ale aby nadać Magic 81 dodatkowej funkcji wprowadzono mnożniki symboli wild, dzięki czemu upewniono się, że każdy spin ma potencjał, aby wypłacić wielką wygraną. 

Zaktualizowano: