Lucky Lady’s Charm Deluxe

Od Novomatic
Ocena gry - 5
100% bonus do 3000 zł
+ 200 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
100% do 1000€
+ 100 darmowych spinów
100% bonus do 3000 zł
+ 200 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
100% do 1000€
+ 100 darmowych spinów
Lucky Lady’s Charm Deluxe
Nazwa
Lucky Lady’s Charm Deluxe
Producenci gier
Tematyka
Rodzaj gry
RTP
96.50%
Rok produkcji
2006
Progresywne pule
Nie
Wybór linii wypłat
Nie
Funkcja bonusowa
Nie
Darmowe spiny
Automatyczna gra
Min. stawka
0.1
Maks. stawka
10

Lucky Lady’s Charm Deluxe

Lucky Lady zaczarowała bębny i wypełniła je szczęśliwymi symbolami. Chcesz spróbować swojego szczęścia? Automat do gry Lucky Lady’s Charm jest hitem kasynowym, który dodaje nowe funkcje do wersji deluxe. Dowiedz się, dlaczego ten slot szturmem oczarował cały świat.

Z pięcioma bębnami, dziesięcioma liniami wygrywającymi i funkcją bonusową Lucky Lady oferuje ciekawą rozgrywkę. Wejdź w świat, którego zakamarki są wypełnione nutą magii. Rozkoszuj się piękną grafiką i czekaj na sowicie nagradzaną rundę darmowych obrotów.

Symbole to 2-wymiarowa grafika, ale żywe kolory rekompensują brak szczegółów 3D. Wszystkie symbole o wysokiej wartości są związane z tematem, podczas gdy symbole niskiej wartości wykorzystują klasyczne symbole talii kart.

Wysokopłatne symbole obejmują króliczą stopę, biedronkę, czterolistną koniczynę i złotą monetę. Symbolem o największej wartości jest jednak sama Lucky Lady, która jeśli trafi na linię wygrywającą w 5 grach, wypłaci 9000x Twojego zakładu na linię. Jest ona również symbolem Wild i zamienia wszystkie inne symbole, aby pomóc Ci w skompletowaniu zwycięskich kombinacji.

Symbol scatter jest reprezentowany przez różową kryształową kulę, która zapowiada wielką fortunę, gdy zostanie użyta do uruchomienia głównej funkcji.

Amulety szczęścia Lucky Lady

Zdrowa różnorodność funkcji jest przepisem na sukces i magnesem na popularność. Ta gra posiada funkcje takie jak symbol wild, który oferuje nieco większe wygrane i darmowe obroty z mnożnikiem.

Funkcja mnożnika Wilds

Lucky Lady dzięki swojemu urokowi daje duże szanse na wygraną. Symbol Wild jak zwykle zastępuje wszystkie standardowe symbole, jeśli jest częścią wygrywającej kombinacji. Ale to nie wszystko, co robi. Jeśli wylosujesz symbol Wild w zwycięskiej kombinacji ze standardowym symbolem wypłata otrzyma mnożnik 2x i zostanie podwojona.

Darmowe obroty

Wylosuj 3, 4 lub 5 błyszczących kryształowych kul, które są symbolami scatter w dowolnym miejscu na bębnach i wygraj 5, 20 lub 500x Twojego całkowitego zakładu. Dodatkowo aktywujesz funkcję Darmowej gry.

Po wyzwoleniu, otrzymasz 15 darmowych obrotów. Wszystkie wygrane tutaj są potrojone przez mnożnik 3x. Nieograniczone ponowne obroty są również możliwe. Wylosowanie 3 lub więcej kryształowych kul w tym samym darmowym obrocie dodaje do Twojej sumy kolejną rundę 15 darmowych obrotów.

Symbol scatter

Wygląda na to, że Lucky Lady ma magiczne moce, bo wszystkie symbole Scatter pojawiają się w postaci kryształowej kuli. Wylosuj dwa lub więcej z tych symboli scatter w dowolnym miejscu na ekranie, a otrzymasz wygraną. Trzy lub więcej symboli Scatter aktywuje rundę darmowych obrotów.

Szczęśliwe zakończenie

Automat do gry Lucky Lady’s Charm Deluxe to automat wideo, który wykorzystuje moc kobiety, aby zapewnić ci lukratywne nagrody, które możesz uzyskać podczas gry. To świetny slot, który spodoba się zarówno początkującym, jak i doświadczonym graczom dzięki prostocie designu i wysokiej jakości rozgrywce. Może ten slot nie ma unikalnych funkcji, ale cała estetyka tworzy niesamowite doświadczenie. 

Lucky Lady’s Charm Deluxe FAQ