Larry the Leprechaun

Star 5 / 5
96.47 % RTP
Zagraj za darmo Larry the Leprechaun
2,500 zł Bonus
1500 zł Bonus
2250 zł Bonus + 200 Darmowych spinów
Nazwa Larry the Leprechaun
Producenci gier Wazdan
Tematyka Fantastyczne
Rodzaj gry Wideo Sloty
RTP 96.47
Rok produkcji 2020
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Tak
Funkcja bonusowa Nie
Darmowe spiny Tak
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka 1/10

Recenzja automatu Larry the Leprechaun

Leprechauny potrafią być prawdziwymi psotnikami, ale to, z czego są jeszcze bardziej znane, to ich ukryte garnki złota! Larry the Leprechaun jest jednym z takich stworzeń, którego wybryki z pewnością zajmą graczy podczas kręcenia bębnami tej gry. 

Wielokrotnie nagradzany slot Larry the Leprechaun został stworzony przez Wazdan, aby zaoferować unikalne doświadczenie gry — zamiast linii wypłat, wszystkie 16 pól bębnów jest oddzielnych, a wygrane są przyznawane za uzyskanie co najmniej 8 identycznych symboli. Gracze mogą również zablokować pozycję symboli na następny spin, aby stworzyć najkorzystniejsze kombinacje. Natomiast co ze słynnym skarbem Leprechaunów? Cóż, Larry wymyślił szereg przeszkód, które należy pokonać, aby aktywować jedną z funkcji specjalnych i zdobyć nagrodę. Z uwagi na wysoki wskaźnik RTP wynoszący 96,47% możesz liczyć na uczciwy zwrot podczas dłuższych sesji gier. 

Wazdan całą funkcjonalność gry przedstawiło przy użyciu wysokiej jakości grafiki i świetnych animacji, więc spędzanie czasu z Larrym to prawdziwa przyjemność dla fanów o bardziej wyrafinowanych gustach. Na dodatek zastosowana została porywająca ścieżka dźwiękowa, która tworzy naprawdę wciągającą atmosferę. O naszym małym zielonym przyjacielu można by powiedzieć więcej i więcej, ale zamiast marnować słowa, pozwólcie, że zaprosimy Cię do uruchomienia Larry the Leprechaun, na naszej witrynie za darmo, abyś mógł przekonać się o tym sam!

Funkcje specjalne w slocie Larry the Leprechaun

Symbol Wild oznaczony został napisem „Wild”, zastępuje on wszystkie zwykłe symbole, jak również ikony Złotej i Srebrnej Monety, aczkolwiek nie aktywuje pól w tabelach bonusowych.

Po wylosowaniu symbolu Złotej Monety zostaje aktywowane odpowiednie pole w górnej tabeli po prawej stronie od bębnów. Jeśli wszystkie te pola są aktywne w tabeli, kolejne losowanie 5. symboli Złotych Monet uruchamia 16 darmowych spinów. Wszystkie losowane podczas bonusu symbole Wild są blokowane.

Po wylosowaniu symbolu Srebrnej Monety zostaje aktywowane odpowiednie pole w tabeli znajdującej się na samym dole po prawej stronie ekranu. Jeżeli wszystkie pola są w niej aktywne, kolejne trafienie 5. symboli Srebrnych Monet uruchamia 16 darmowych obrotów. Podczas funkcji Darmowych Spinów nie występują symbole Sakwy oraz Monet.

Jeśli wylosujesz symbol Sakwy zostaje aktywowane kolejne pole w liczniku Magic Sack Bonus. Kiedy wszystkie pola są w nim aktywne, kolejne losowanie 1 symbolu Sakwy uruchamia 8 rund Magic Sack Bonus.

Wniosek

Larry the Leprechaun to starożytny irlandzki mit ożywiony w wysokiej jakości! Grafika maszyny jest niesamowita a w dodatku z interesującą ścieżką dźwiękową klimat, jaki tworzy się wokół tego tytułu, jeszcze bardziej zachęca do rywalizacji. Dodając do tego wielość funkcji specjalnych, wysoki wskaźnik RTP oraz dowolnie wybraną zmienność, Twój sukces jest gwarantowany.

Zagraj w Larry the Leprechaun już teraz za darmo i bez rejestracji na naszej witrynie!

Zaktualizowano: