Joker Pro

5 / 5
96.8 % RTP
Zagraj za darmo Joker Pro
2,500 zł Bonus
1500 zł Bonus
2250 zł Bonus + 200 Darmowych spinów
Nazwa Joker Pro
Producenci gier Netent
Tematyka Jedzenie
Rodzaj gry Wideo Sloty
RTP 96.8
Rok produkcji 2017
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Tak
Funkcja bonusowa Nie
Darmowe spiny Tak
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka /
Volatility
<
Joker Pro slot recenzja
Fabuła gry
Symbole w automacie Joker Pro
Bonusowe gry w Joker Pro
Podsumowanie gry Joker Pro
>

Joker Pro slot recenzja

Joker Pro to bardzo udany automat wyprodukowany przez firmę NetEnt. Gra zdobyła sporą popularność ze względu na unikalną grafikę i nawiązanie tematyczne do klasycznych maszyn hazardowych. W automacie możesz obstawiać 10 różnych płatnych linii. Na każdej linii możesz wykręcić różne zwycięskie kombinacje. Fajnym dodatkiem w automacie jest opcja ponownego zakręcenia bębnami oraz opcja Hot Spot Win, dzięki której możesz zdobyć pokaźną ilość monet na dalszą grę. W tym artykule rozłożymy automat na części pierwsze, abyś wiedział jak grać na Joker Pro i na co możesz liczyć.

Fabuła gry

Automat nie ma specjalnej fabuły. Gra opiera się na tematyce klasycznych automatów znanych jeszcze z lat 90. ubiegłego wieku. Z tego względu może nie spodobać się miłośnikom rozbudowanych automatów progresywnych. Gra zdecydowanie dla fanów klasyki. Na bębnach znajdziesz kilka klasycznych symboli, dzięki czemu każde zakręcenie bębnami będzie gwarantowało duże emocje. Poniżej wyjaśniamy jak działają poszczególne symbole i jakie wygrane pozwolą ci uzyskać. Zdobytą u nas wiedzę najlepiej przetestować w wersji demo gry. W ten sposób najłatwiej sprawdzić, czy gra nam odpowiada.

Symbole w automacie Joker Pro

Symbole w automacie Joker Pro w dużej mierze nawiązują do szczęścia. Kombinacja od 3 do 5 symboli ułożonych na jednej z płatnych linii skutkuje wygraną. Ponieważ w automacie Joker Pro występuje tylko 6 różnych symboli, o wiele łatwiej w nim o wygraną w porównaniu do innych automatów, w których zazwyczaj mamy o wiele więcej symboli. Poznaj poszczególne symbole:

  • Czterolistna koniczynka – to najniżej płacący symbol. 5 koniczyn w linii daje wygraną w wysokości 40 monet.
  • Końska podkowa – 5 podków w linii to wygrana w wysokości 50 monet.
  • Złote dzwonki – 5 dzwonków gwarantuje 60 monet.
  • Bary – 5 barów zapewnia wygraną w wysokości 80 monet.
  • Siódemki – 5 siódemek daje wygraną w postaci 100 monet.
  • Diamenty – 5 diamentów daje najwyższą wygraną – 200 monet.

Bonusowe gry w Joker Pro

Kapelusz błazna to symbol scatter. Jeśli wykręcisz przynajmniej jeden taki symbol na bębnach 2, 3, lub 4, to otrzymasz dodatkowe obroty. W rundzie bonusowej masz szansę na zgarnięcie największej wygranej – może to być nawet 1000-krotność postawionej stawki.

Podczas bonusowych obrotów pierwszy i piąty bęben całe pokrywają się symbolem wild, a dodatkowo kapelusz błazna zostaje na ekranie i także uzyskuje funkcję wild. W ten sposób twoje szanse na trafienie wygrywającej kombinacji znacznie wzrastają. Dodatkowo jeśli podczas bonusowej rundy ustrzelisz kolejny raz symbol kapelusza, ponownie wygrywasz dodatkowe obroty, a kapelusz ponownie zostaje na bębnie jako symbol wild. Jeśli uda Ci się wykręcić trzy kapelusze w drugim rzędzie, automatycznie wygrywasz najwyższą pulę automatu – 1000-krotność postawionej stawki

Podsumowanie gry Joker Pro

Joker Pro zdecydowanie przypadnie do gustu miłośnikom prostych i klasycznych automatów, które nie posiadają ogromnej ilość dodatkowych funkcji. Gra jest spokojna przez co wielu osobom automat może się szybko znudzić. Ponieważ osobiście uwielbiam klasyczne maszyny, Joker Pro należy do moich ulubionych automatów. Runda bonusowa nie trafia się zbyt często, ale jeśli dopisze Ci szczęście, to poczujesz jako hojny potrafi być to automat.

Zaktualizowano: