Jammin Jars

Star 5 / 5
96.80 % RTP
Zagraj za darmo Jammin Jars
800€ Bonus + 120 Darmowych spinów
3400 zł Bonus + 75 Darmowych spinów
450 € Bonus + 250 Darmowych spinów
Nazwa Jammin Jars
Producenci gier Push Gaming
Tematyka Jedzenie
Rodzaj gry Wideo Sloty
RTP 96.80
Rok produkcji 2018
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Nie
Funkcja bonusowa Nie
Darmowe spiny Nie
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka 0.2/100

Jammin Jars

Cofnij się do wspaniałych lat 70-tych z muzyką funky, błyszczącymi kulami disco i klasycznymi symbolami owoców z automatem do gry Jammin’ Jars stworzonym przez Push Gaming. To dopiero drugi slot od dewelopera, wypełniony kolorową mieszanką soczystych owoców i słoików na siatce gry 8×8. 

Chwytliwa muzyka lat 70. przeniesie Cię do klastrów symboli i nieograniczonych mnożników wygranych symboli Wild, które zapewnią Ci mega wygrane znacznie wyższe od Twojego zakładu.

W tabeli wygranych widzimy, że niższe wartości owoców składają się z borówki, śliwki i jabłka, a jednak zwycięskie klastry są tworzone przez nie. Symbole o wysokich wartościach to malina, pomarańcza i truskawka.

Owocowy zawrót głowy z Jammin Jars

Automat do gry Jammin Jars posiada 4 bonusowe funkcje. Jedną z nich jest losowo aktywowana funkcja Rainbow, która losuje 1 lub więcej gigantycznych symboli owoców, aby dać Ci wygraną. Symbol Wild posiada mnożnikii, które zwiększa się przy każdym zwycięstwie. Jeśli trafisz 3 z nich na bębnach, uruchomisz darmową grę, w której mnożniki wzrastają przy każdym spadnięciu.

Funkcja Rainbow

Masz do dyspozycji funkcję Rainbow, która może zostać aktywowana po każdym obrocie bez wygranej. Tęcza spada na bębny i dostarcza symbol ogromnego owocu. Wszystkie pasujące symbole sąsiadujące z tym kolosalnym symbolem również stają się częścią wygrywającego klastra.

Mnożniki Jam Jar

Słoik z dźemem to symbol wild, który zastępuje wszystkie symbole. Gdy jest częścią wygranej, symbol Wild przesuwa się do losowej sąsiedniej i wolnej pozycji. W przypadku spadania wszystkie słoiki są utrzymywane na pozycji.

Funkcja mnożników Jam Jar zaczyna się od 1x. Każda kolejna kaskada lub wygrana z rzędu zwiększa mnożnik o 1. Nie ma ograniczeń co do tego, jak wysoki może być mnożnik.

Darmowa gra

Wylosuj 3 lub więcej symbole wild w tym samym obrocie, a uruchomisz funkcję Darmowej gry. Otrzymasz 6 darmowych obrotów z możliwością zwiększenia mnożnika podczas każdego spadania.

Jeśli miałeś jakikolwiek mnożnik w grze podstawowej, zostanie on uwzględniony. W darmowych obrotach mnożniki mogą tylko zwiększać się, co oznacza, że możliwe są większe wygrane.

Funkcja Bonus Buy

Push Gaming wprowadziło funkcję kupna bonusu. To pozwoli Ci kupić swoją drogę do darmowych obrotów. Szukaj symbolu gwiazdy, aby użyć tej funkcji. 3 lub 4 symbole wild zapewnią ci mnożnik 100 lub 200x Twojego zakładu.

Na końcu tęczy Jammin Jars

Slot Jammin’ Jars od Push Gaming to świetna gra i na pewno wyróżnia się spośród innych slotów dzięki swojej opcji rozgrywki. Grafika jest świetna, a motyw owocowych słoików z dżemem jest dość wyjątkowy – zwłaszcza w połączeniu z disco soundtrackiem.

Funkcje bonusowe są naprawdę wciągające, i idealnie pasują do formatu i podstawowej rozgrywki. Darmowe obroty są dodatkowym bonusem i dają imponujący potencjał wygranej.

Zaktualizowano: