Inferno Star

Star 5 / 5
96.38 % RTP
Zagraj za darmo Inferno Star
2,500 zł Bonus
1500 zł Bonus
2250 zł Bonus + 200 Darmowych spinów
Nazwa Inferno Star
Producenci gier Play'n GO
Tematyka Jedzenie
Rodzaj gry Wideo Sloty
RTP 96.38
Rok produkcji 2019
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Nie
Funkcja bonusowa Nie
Darmowe spiny Tak
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka 0.05/100

Recenzja automatu Inferno Star

Inferno Star to maszyna, która została wyprodukowana przez jedną z najbardziej renomowanych marek w branży hazardowej, Play’n Go. W grze znajduje się 5 bębnów oraz 5 linii wygrywających, na których Twoim zadaniem będzie wylosowanie zwycięskiej kombinacji. Wysoka zmienność powoduje, że wygrane będą pojawiać się bardzo rzadko, natomiast gdy już ich doświadczysz, to będą ogromne, a stosunkowo wysoki wskaźnik zwrotu dla gracza RTP, został ustalony na poziomie 96,38%, co czy tę maszyną opłacalną.

Motyw owocowy, jaki dominuje w tym slocie wraz centralną gwiazdą Układu Słonecznego — Słońcem, sprawia, że wrażenia są soczyste i gorące, a pośród symboli znajdziemy między innymi wspomniane Słońce, Cytrynę, Arbuza, czy Jabłko. Obecnych jest również kilka funkcji specjalnych dzięki, którym osiągnięcie zwycięstwa będzie zdecydowanie łatwiejsze i bardziej ekscytujące!

Funkcje specjalne w slocie Inferno Star 

W grze niestety nie znajdziesz symbolu Wild, natomiast dostępny jest Scatter i występuje pod ikoną Szalejącego Słońca. Jeżeli ta ikona wyląduje na bębnie nr 3, to zostanie aktywowany tryb Re-spin. Jeżeli podczas tego trybu na bębnach zostaną wylosowane zwykłe ikony Słońca, to zostaną one zamienione na Scatter. Tryb zostanie zakończony w momencie, kiedy nie uda Ci się wylosować żadnych nowych symboli Słońca.

Aby zgarnąć nagrodę za Scatter, nie musisz jej wylosować na konkretnej linii wygrywającej, ponieważ ta ikona wypłaca w dowolnym miejscu na bębnach, ponadto każdy dodatkowy Scatter zwiększa Mnożnik wygranej do maksymalnie 2500x Twojego zakładu!

W grze obecna jest funkcja „Gamble”. Umożliwia ona zdobycie jeszcze większej nagrody. Po jej aktywacji na ekranie wyświetli Ci się nowe okienko z minigrą. Ujrzysz także zakrytą kartę oraz będziesz musiał dokonać predykcji, jakiego jest koloru. Możesz określić ogólny kolor tj. czarny lub czerwony, a jeżeli chcesz zgarnąć jeszcze większą wygraną, powinieneś pokusić się o trafienie dokładnego koloru tj. karo, kier, trefl, pik. W przypadku zgadywania ogólnego koloru masz 50% szans, a Twoja nagroda zostanie będzie 2x większa. Natomiast jeżeli będziesz chciał dokonać predykcji dokładnego koloru, Twoje szanse zmaleją do 25%, ale wygrana będzie wtedy 4x większa.

Najważniejsze wnioski

Inferno Star to automat wideo, z klasycznym owocowym motywem, który możesz pochwalić się dokładną i wyraźną grafiką wykonaną z należytą starannością i dobrze wkomponowaną ścieżką dźwiękową. Funkcja Raging Sun Re-Spins może być całkiem satysfakcjonująca, ale zajmie Ci to trochę czasu, aby wylosować na trzecim bębnie ikonę Scatter. Natomiast jeżeli Ci się to uda, to Twoja nagroda może być olbrzymia, a doświadczenie z gry z pewnością okaże się pozytywne. 

Play’n Go zdecydowało się jeszcze bardziej zwiększyć szanse gracza na zdobycie atrakcyjnej wygranej poprzez implementację funkcji „Gamble”, w której masz aż 50% szans na zdobycie podwójnej nagrody. To od Ciebie zależy czy odważysz się zaryzykować. 

Jeżeli chcesz poznać piękno hazardowej przygody, to z pewnością jest to pozycja, którą możesz się zainteresować!

Zaktualizowano: