Hot 777

Od Wazdan
Ocena gry - 4.5
16,200 PLN bonus
+ 200 darmowych spinów
100% bonus do 1500 zł
+ 100 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
16,200 PLN bonus
+ 200 darmowych spinów
100% bonus do 1500 zł
+ 100 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
Hot 777
Nazwa
Hot 777
Producenci gier
Tematyka
RTP
96.19%
Rok produkcji
2003
Progresywne pule
Nie
Wybór linii wypłat
Nie
Funkcja bonusowa
Nie
Darmowe spiny
Automatyczna gra
Nie
Min. stawka
1
Maks. stawka
1000

Recenzja automatu Hot 777

Automat Hot 777 został wyprodukowany przez jedną z najbardziej renomowanych marek na świecie, Wazdan. Ta owocowa maszyna została wyposażona w 3 bębny oraz 5 linii wygrywających, na których mogą tworzyć się zwycięskie kombinacje. W tytule znajdziesz także szczęśliwe Siódemki, których wylosowanie zapewni Ci ogromną nagrodę.

W tym slocie dostępne są funkcje specjalne, które powodują, że gra staje się bardziej dynamiczna, a Twoje szanse na odebranie atrakcyjnej wypłaty jest zdecydowanie większe. Jeżeli chodzi o wskaźnik zwrotu dla gracza, to został on ustalony na poziomie 96,19%, co ogólnie jest bardzo dobrym wynikiem.

Mówiąc o grafice tej gry, nie sposób nie wspomnieć o niesamowicie płynnych animacjach, które są prezentowane w tle, tuż za bębnami. Pasek nawigacji został tradycyjnie umiejscowiony w dolnej części ekranu, a wszystkie przyciski są intuicyjne, dzięki temu zawsze wywołasz to, co zamierzałeś.

Gra Hot 777 jest dostępna na naszej witrynie całkowicie za darmo i to bez rejestracji. Wystarczy, że wyszukasz ten tytuł, korzystając z naszej wyszukiwarki i poczekasz na załadowanie się slota. Zostań z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej o tej pozycji. Zaczynamy!

Funkcje specjalne w slocie Hot 777

Gra co może być zaskakujące jak na dewelopera Wazdan, nie została wyposażona w ikony Wild i Scatter. Dla odmiany znajdziesz kilka innych funkcji. 

Zbierając 9 symboli Monety, aktywujesz 15 darmowych spinów. Wszystkie wygrane podczas tej rundy zostaną pomnożone przez x3. Funkcja Darmowych Spinów może wystąpić po raz kolejny, jeśli uda Ci się spełnić warunki podczas aktywnej rundy. Natomiast to nie koniec niespodzianek. Jeśli wylosujesz na bębnach w dowolnej pozycji 3 ikony Złotej Siódemki, zostaniesz nagrodzony 30 darmowymi spinami, podczas których nie będzie pobierana od Ciebie kwota zakładu. Większą moc mają Ogniste Siódemki. Wylosowanie ich 3 razy sprawia, że otrzymasz 45 darmowych spinów.

Innym miłym dodatkiem jest opcja Autoplay. Kiedy ją aktywujesz, bębny będą wprawiane ruch automatycznie przez określoną ilość razy. Nie będzie wtedy konieczne kliknięcie przycisku „Spin”.

Najważniejsze wnioski

W obecnych czasach gry owocowe przeżywają swój renesans. Hot 777 to pozycja naszpikowana Cytrynami, Śliwkami i innymi smacznymi owocami, których wylosowanie na bębnach spowoduje, że zostaniesz nagrodzony solidną wypłatą. W trakcie Twojej przygody będziesz mógł liczyć na pomoc funkcji specjalnych, które nie tylko gwarantują większe szanse na odnotowanie ogromnych nagród, ale także zapewniają, że podczas dłuższych sesji nie będziesz się nudził, ponieważ gra będzie bardziej dynamiczna.

Już teraz wejdź na naszą witrynę i sprawdź swoje szczęście, grając w tę grę w trybie demonstracyjnym.

Często zadawane pytania