Guns N‘ Roses

Star 5 / 5
96.9 % RTP
Zagraj za darmo Guns N‘ Roses
2,500 zł Bonus
1500 zł Bonus
2250 zł Bonus + 200 Darmowych spinów
Nazwa Guns N‘ Roses
Producenci gier Netent
Tematyka Luksusowe
Rodzaj gry Wideo Sloty
RTP 96.9
Rok produkcji 2016
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Tak
Funkcja bonusowa Tak
Darmowe spiny Tak
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka 0.01/2

Guns N’ Roses slot recenzja

Guns N’ Roses to automat opracowany przez firmę NetEnt. Gra oparta jest na motywach nawiązujących do legendarnego rockowego zespołu o tej samej nazwie. W automacie znajdziemy wiele ciekawych funkcji i specjalnych symboli. Najciekawszą opcją jest Appetite for Destruction Wild, ale więcej o nim w dalszej części artykułu. Gra zbudowana jest z pięciu bębnów, a do wyboru masz nawet 20 płatnych linii.

Fabuła gry Guns N’ Roses

Jak już wspomnieliśmy, zgodnie z nazwą, automat Guns N’ Roses w całości nawiązuje do słynnego amerykańskiego zespołu. Grupa w swojej karierze sprzedała ponad 100 milionów albumów. NetEnt wyprodukowało grę, aby uczcić 30 rocznicę powstania zespołu. Na bębnach nie zabraknie podobizn dwóch najbardziej znanych członków grupy – wokalisty Axla Rose oraz gitarzysty Slasha. Automat dostępny jest zarówno na komputery, jak i urządzenia mobilne. Bardzo fajną funkcją gry jest możliwość odtwarzania podczas gry pięciu największych hitów zespołu.

Symbole w Guns N’ Roses

Symbole zespołu Guns N’ Roses jest symbolem wild i może pojawić się w dowolnym miejscu na bębnach. Symbole wild zamieniają się w poszerzone symbole wild i zajmują cały bęben. Mogą one zastąpić dowolny symbol brakujący do wygrywającej kombinacji za wyjątkiem Appetite for Destruction Wild oraz symboli podczas opcji Legend Spins oraz opcji Encore Free Spins.

W podstawowej grze losowo możemy trafić na dodatkowe opcje. Pierwsza z nich to Legend Spins, w której otrzymujemy trzy dodatkowe obroty. Podczas pierwszego obrotu trzeci bęben będzie cały zajęty przez symbol wild, podczas drugiego obrotu, symbol wild będzie umieszczony na pierwszym i piątym bębnie, a podczas trzeciego obrotu, symbol wild zostanie umieszczony na bębnach drugim i czwartym.

Druga z nich to Appetite for Destruction Wild. Jest to specjalny symbol wild, w kształcie całego lub części krzyża, który losowo może pojawić się na dowolnym bębnie. Jeśli na pozostałych bębnach również pojawią się symbole wild, zdobędziesz potężną wygraną.

Trzecią opcją jest specjalny mnożnik Solo. Ten symbol losowo powiększa wygraną z danej linii wypłat od 4 do 10 razy.

Gry bonusowe

Jeżeli trafisz 3 symbole bonusowe w tym samym momencie na bębnach 1, 3 i 5, uruchomisz specjalną funkcję bonusową – Bonus Wheel, która składa się z trzech różnych gier bonusowych. Gra Coin Win – po prostu wygrywasz losowa kwotę – od 10 do 30 razy stawka twojego obrotu. Gra Encore Free Spins – dostajesz 10 darmowych spinów. Podczas każdego obrotu jeden z bębnów cały będzie zajęty przez symbol wild. Podczas tej gry nie można ponownie zdobyć kolejnych darmowych spinów. Trzecia gra to Crowd-Pleaser Bonus. Ta rozgrywka posiada trzy poziomy. Podczas każdego poziomu po prostu klikasz i odkrywasz swoją nagrodę w postaci gotówki. Podczas pierwszego poziomu wybierasz trzy razy spośród 8 przedmiotów skrywających wygraną. Do poziomu drugiego przejdziesz wtedy, jeśli na pierwszym poziomie wygrasz minimum 60 monet. Na drugim poziomie masz trzy kolejne decyzje do podjęcia. Na trzeci poziom gry wchodzisz wówczas, jeśli podczas pierwszych dwóch poziomów uzbierasz co najmniej 300 monet.

Podsumowanie Guns N’ Roses

Automat Guns N’ Roses zdecydowanie przyciąga uwagę swoją rewelacyjną grafiką, świetnymi animacjami, a przede wszystkim genialną ścieżką dźwiękową. Gra oferuje bardzo rozbudowane opcje bonusowe i hojną funkcję darmowych spinów. W naszej ocenie firma NetEnt wspięła się na wyżyny i wyprodukowała jeden z ciekawszych automatów na rynku.

Zaktualizowano: