Great Book of Magic Deluxe

Od Wazdan
Ocena gry - 4.5
2500 zł bonus
700 zł bonus
+ 100 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
2500 zł bonus
700 zł bonus
+ 100 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
Great Book of Magic Deluxe
Nazwa
Great Book of Magic Deluxe
Producenci gier
Tematyka
Rodzaj gry
RTP
96.47%
Rok produkcji
2021
Progresywne pule
Nie
Wybór linii wypłat
Funkcja bonusowa
Nie
Darmowe spiny
Automatyczna gra
Min. stawka
0.01
Maks. stawka
5

Recenzja automatu Great Book of Magic Deluxe

Maszyna Great Book of Magic Deluxe została stworzona w studiu marki Wazdan, jednego z największych deweloperów na świecie. W grze symbole możesz losować na 5 bębnach i 20 liniach wygrywających, na których konieczne jest utworzenie zwycięskiej kombinacji, aby odebrać wypłatę. Jest to kolejny tytuł, którego motyw oparty jest na tajemniczej „Księdze”, a wśród symboli znajdziemy Czarodzieja, Sowę czy Węża.  

Jeżeli lubisz wysokiej jakości gry slotowe, ta z pewnością Ci się spodoba. Grafika w niej znajduje się na najwyższym możliwym poziomie, a ścieżka dźwiękowa działa uspokajająco, podczas emocjonujących losowań. Wskaźnik zwrotu dla gracza został ustalony na poziomie 96,47%, co jest bardzo dobrym wynikiem na tle większości tytułów dostępnych w kasynach. Ponadto średnia zmienność gwarantuje, że nagrody będą pojawiać się stosunkowo często, co jest pożądane.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, co jeszcze oferuje ta maszyna, to czytaj dalej tę recenzję. Zaczynamy!

Funkcje specjalne w slocie Great Book of Magic Deluxe

Za sprawą obecności w tej grze dodatkowych funkcji, rozgrywka staje się bardziej dynamiczna i ekscytująca, a potencjalne nagrody znacznie wyższe niż w przypadku podstawowych ikon. W grze niestety nie ma symbolu Wild, natomiast obecny jest Scatter. Wypłaca on na każdej pozycji bez względu na jego położenie. 3, 4 lub 5 ikon Rozproszenia w dowolnym miejscu uruchamia funkcję Darmowych Spinów. Przed rozpoczęciem każdej rundy specjalnej wybierany jest symbol Bonusowy. Ikona Bonusowa ma właściwość, rozszerzania symbolu na cały bęben. Jeśli podczas aktywnej funkcji Darmowych Spinów ponownie wylosujesz określą liczbę Scatter, to zostanie ona ponowiona.

Po każdej wygranej rundzie możesz spróbować podwoić swoją nagrodę w minigrze znanej jako „Gamble”. Polega ona na tym, że na ekranie wyświetlona zostaje zakryta karta, a Twoim zadaniem jest dokonanie trafnej predykcji jej koloru. Wybierasz spośród dwóch kolorów — czerwonego i czarnego. Jeśli Ci się powiedzie, Twoja nagroda zostanie podwojona, natomiast w przypadku pomyłki przegrasz nagrodę zdobytą podczas danej rundy.

Najważniejsze wnioski

Great Book of Magic Deluxe, to hitowa pozycja od Wazdan, która spodoba się zarówno początkującym, jak i doświadczonym graczom gier hazardowych. Pomimo niewielu funkcji specjalnych zastosowanych w tym slocie, rozgrywka jest opłacalna z uwagi na bardzo wysoki wskaźnik RTP.

Wysokiej jakości grafika w połączeniu z intrygującą ścieżką dźwiękową wprowadza świetną atmosferę podczas gry, a idealnie wykończone symbole robią ogromne wrażenie wizualne. Zasady zabawy i mechanika maszyny jest bardzo prosta, więc wystarczy poświęcić tylko kilka minut, aby je zrozumieć.

Jeżeli chcesz zagrać w grę Book of Magic Deluxe całkowicie za darmo i bez rejestracji, to już teraz skorzystaj z naszych usług i sprawdź swoje szczęście!

Często zadawane pytania