Fruitoids

Od Yggdrasil
Ocena gry - 5
16,200 PLN bonus
+ 200 darmowych spinów
100% bonus do 1500 zł
+ 100 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
16,200 PLN bonus
+ 200 darmowych spinów
100% bonus do 1500 zł
+ 100 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
Fruitoids
Nazwa
Fruitoids
Producenci gier
Tematyka
Rodzaj gry
RTP
96.70%
Rok produkcji
2018
Progresywne pule
Nie
Wybór linii wypłat
Nie
Funkcja bonusowa
Nie
Darmowe spiny
Automatyczna gra
Min. stawka
0.25
Maks. stawka
150

Recenzja automatu Fruitoids

Automat Fruitoids został wyprodukowany przez markę Yggdrasil, czyli jedną z najbardziej rozpoznawalnych w świecie hazardu. Gra ma wbudowane 5 bębnów i 25 linii wygrywających, na których, aby uzyskać wygraną, będziesz musiał wylosować zwycięską kombinację. Wskaźnik zwrotu dla gracza został ustalony na poziomie 96,7%, co sprawia, że slot ten zwraca stosunkowo dużą część inwestycji podczas dłuższych sesji gier. 

Cała rozgrywka na tej maszynie odbywa się pod wodą, a sama grafika i wykonanie symboli jest niemal wzorowe. Deweloper zadbał również o efekty dźwiękowe, które wprowadzą Cię w stan skupienia. Pasek nawigacji tradycyjnie został umieszczony w dolnej części ekranu, a wielkość przycisków wydaje się idealna, dzięki czemu zawsze klikniesz tam, gdzie będziesz chciał.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się nieco więcej, na temat tej podwodnej gry, to czytaj dalej tę recenzję.

Funkcje specjalne w slocie Fruitoids

Każda podstawowa gra jest wspierana przez funkcję Re-spin. Aby z nich skorzystać, musisz trafić na liniach wygrywających przynajmniej 3 identyczne symbole na linii wygrywającej. Następnie bębny zostaną uruchomione ponownie, a zwycięskie w poprzedniej partii symbole się zamrożą.

Innym ważnym dodatkiem jest rozszerzający się Mnożnik. Wypełnij co najmniej 2 kolumny tymi samymi symbolami, a Twoja nagroda zostanie wzmocniona o mnożnik 2x. Im więcej kolumn wypełnisz, tym większy będzie Twój mnożnik. Jego maksymalna wartość może osiągnąć x5 – w tym przypadku będziesz musiał zapełnić identycznymi ikonami wszystkie możliwe pola w grze.

Niestety wielu graczy może się rozczarować, ponieważ pomijając dwie wymienione funkcje specjalne, nie są dostępne żadnej inne. Brak też symbolu Wild i Scatter, które często urozmaicają rozgrywkę w tytułach od tego dewelopera. Nie mniej jednak dzięki dodatkom, które są obecne, uzyskanie wygranej jest bardzo proste.

Najważniejsze wnioski

Automat Fruitoids to bez wątpienia innowacyjna maszyna z futurystyczną grafiką, która urzeka po kilku zakręceniach bębnami. Jak wszystkie dobre rzeczy, mechanizmy, które zostały zastosowane w tej grze, ewoluowały, zawierając znacznie więcej dobroci niż inne sloty wydane przez Yggdrasil. 

Oryginalne funkcje automatu takie jak zamrożone Re-spiny oraz kolumny mnożników sprawiają, że przy odrobinie szczęścia, będziesz mógł walczyć naprawdę o ogromne nagrody. Pamiętaj jedynie, aby nie poddawać się po kilku pierwszych obrotach, ponieważ RTP jest wyliczane na podstawie dłuższych sesji. Przy tak dużym poziomie zwrotu niewiele ryzykujesz, a możesz wygrać zdecydowanie więcej. Jeżeli jesteś początkującym graczem, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z hazardem lub zawodowcem, który chciałby odkryć coś nowego, to nie możesz przejść obok tej gry obojętnie, ponieważ oferuje ona rozgrywkę na najwyższym poziomie.

Często zadawane pytania