Fruit Spin

5 / 5
96.84 % RTP
Zagraj za darmo Fruit Spin
2,500 zł Bonus
1500 zł Bonus
2250 zł Bonus + 200 Darmowych spinów
Nazwa Fruit Spin
Producenci gier Netent
Tematyka Jedzenie
RTP 96.84
Rok produkcji 2017
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Nie
Funkcja bonusowa Nie
Darmowe spiny Tak
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka /
Volatility
<
Recenzja automatu Fruit Spin
Funkcje specjalne w slocie Fruit Spin
Najważniejsze wnioski
>

Recenzja automatu Fruit Spin

Fruit Spin to popularna gra, która trafiła na rynek w 2017 roku. Za produkcją tej maszyny stoi deweloper NetEnt — jedną z największych firm dostarczających oprogramowanie kasynowe na całym świecie. Slot posiada 5 bębnów, 4 rzędy i 40 linii wygrywających, na których Twoim zadaniem będzie wylosowanie zwycięskiej kombinacji. Dzięki obecnym funkcjom specjalnym będzie to zdecydowanie łatwiejsze do spełnienia.

Wskaźnik zwrotu dla gracza został ustalony na poziomie 96,84%, co jest atrakcyjnym wynikiem, jeżeli weźmiemy pod uwagę średni rezultat, jaki osiągają inne gry od tego producenta. 

Na naszej witrynie możesz zagrać w pełni za darmo zarówno w tę grę, jak i wiele innych, natomiast jeżeli chcesz dowiedzieć się nieco więcej na temat tego tytułu, to czytaj dalej recenzję.

Funkcje specjalne w slocie Fruit Spin

Dziki symbol, który występuje pod postacią ikony „Wild”, zastępuje w grze wszystkie inne ikony, dopełniając warunki zwycięstwa z wyjątkiem symbolu Rozproszonego.

W grze obecne są funkcje specjalne, które zwiększą szanse na osiągnięcie wygranej, a pierwszą z nich są Szczęśliwe Koła. Możesz w nich wygrać zarówno coiny, jak i darmowe spiny. Aby aktywować tę funkcję, musisz wylosować siatkę symboli Scatter 3 × 3.

3 symbole darmowych obrotów pojawiające się na Szczęśliwych Kołach aktywują 5 darmowych obrotów. Po zebraniu 3 symboli „Free Spins” ikona „Free Spin” zostaje przekształcona w symbol „Extra Spin”. Za każdą ikonę „Extra Spin” pojawiającą się na Szczęśliwym Kole, przyznawany jest 1 dodatkowy darmowy obrót. 

W grze nie jest obecna funkcja Gamble, natomiast nie oznacza to, że nie możesz zdobyć atrakcyjnych nagród. Wręcz przeciwnie! Jest to zrównoważona maszyna, która zapewnia wygraną niemal podczas każdej sesji, jednakże często będziesz potrzebował czasu, aby jej doświadczyć.

Najważniejsze wnioski

Fruit Spin to automat, ma ładnie wykonaną grafikę i kilka świetnych animacji, którym towarzyszy również interesująca ścieżka dźwiękowa nadająca tej grze wyjątkowego klimatu. Biorąc pod uwagę dość wysoki wskaźnik RTP, można z całą pewnością stwierdzić, że zwrot jest sprawiedliwy, natomiast aby w pełni wykorzystać osiągi tej maszyny, należy wykonać przynajmniej kilkaset obrotów.

Z funkcją Darmowych Spinów i Szczęśliwym Kołom, uzyskanie wygranej nie powinno stanowić wielkiego problemu. Dzięki ikonie Wild, możesz skompletować zwycięską kombinację bez podstawowych symboli a Scatter nie raz nagrodzi Cię atrakcyjną wypłatą.

Jeżeli rozpoczynasz swoją przygodę i chciałbyś doznać najlepszych wrażeń, powinieneś wybierać najlepsze tytuły od zaufanych deweloperów. Bez wątpienia gra Fruit Spin spełnia wszystkie wymagania, więc już teraz uruchom tę grę dosłownie za darmo, korzystając z naszej witryny, relaksuj się i walcz o najlepsze nagrody! 

Zaktualizowano: