Fruit Spin

Od Netent
Ocena gry - 5
16,200 PLN bonus
+ 200 darmowych spinów
100% bonus do 1500 zł
+ 100 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
16,200 PLN bonus
+ 200 darmowych spinów
100% bonus do 1500 zł
+ 100 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
Fruit Spin
Nazwa
Fruit Spin
Producenci gier
Tematyka
RTP
96.84%
Rok produkcji
2017
Progresywne pule
Nie
Wybór linii wypłat
Nie
Funkcja bonusowa
Nie
Darmowe spiny
Automatyczna gra
Min. stawka
0.2
Maks. stawka
20

Recenzja automatu Fruit Spin

Fruit Spin to popularna gra, która trafiła na rynek w 2017 roku. Za produkcją tej maszyny stoi deweloper NetEnt — jedną z największych firm dostarczających oprogramowanie kasynowe na całym świecie. Slot posiada 5 bębnów, 4 rzędy i 40 linii wygrywających, na których Twoim zadaniem będzie wylosowanie zwycięskiej kombinacji. Dzięki obecnym funkcjom specjalnym będzie to zdecydowanie łatwiejsze do spełnienia.

Wskaźnik zwrotu dla gracza został ustalony na poziomie 96,84%, co jest atrakcyjnym wynikiem, jeżeli weźmiemy pod uwagę średni rezultat, jaki osiągają inne gry od tego producenta. 

Na naszej witrynie możesz zagrać w pełni za darmo zarówno w tę grę, jak i wiele innych, natomiast jeżeli chcesz dowiedzieć się nieco więcej na temat tego tytułu, to czytaj dalej recenzję.

Funkcje specjalne w slocie Fruit Spin

Dziki symbol, który występuje pod postacią ikony „Wild”, zastępuje w grze wszystkie inne ikony, dopełniając warunki zwycięstwa z wyjątkiem symbolu Rozproszonego.

W grze obecne są funkcje specjalne, które zwiększą szanse na osiągnięcie wygranej, a pierwszą z nich są Szczęśliwe Koła. Możesz w nich wygrać zarówno coiny, jak i darmowe spiny. Aby aktywować tę funkcję, musisz wylosować siatkę symboli Scatter 3 × 3.

3 symbole darmowych obrotów pojawiające się na Szczęśliwych Kołach aktywują 5 darmowych obrotów. Po zebraniu 3 symboli „Free Spins” ikona „Free Spin” zostaje przekształcona w symbol „Extra Spin”. Za każdą ikonę „Extra Spin” pojawiającą się na Szczęśliwym Kole, przyznawany jest 1 dodatkowy darmowy obrót. 

W grze nie jest obecna funkcja Gamble, natomiast nie oznacza to, że nie możesz zdobyć atrakcyjnych nagród. Wręcz przeciwnie! Jest to zrównoważona maszyna, która zapewnia wygraną niemal podczas każdej sesji, jednakże często będziesz potrzebował czasu, aby jej doświadczyć.

Najważniejsze wnioski

Fruit Spin to automat, ma ładnie wykonaną grafikę i kilka świetnych animacji, którym towarzyszy również interesująca ścieżka dźwiękowa nadająca tej grze wyjątkowego klimatu. Biorąc pod uwagę dość wysoki wskaźnik RTP, można z całą pewnością stwierdzić, że zwrot jest sprawiedliwy, natomiast aby w pełni wykorzystać osiągi tej maszyny, należy wykonać przynajmniej kilkaset obrotów.

Z funkcją Darmowych Spinów i Szczęśliwym Kołom, uzyskanie wygranej nie powinno stanowić wielkiego problemu. Dzięki ikonie Wild, możesz skompletować zwycięską kombinację bez podstawowych symboli a Scatter nie raz nagrodzi Cię atrakcyjną wypłatą.

Jeżeli rozpoczynasz swoją przygodę i chciałbyś doznać najlepszych wrażeń, powinieneś wybierać najlepsze tytuły od zaufanych deweloperów. Bez wątpienia gra Fruit Spin spełnia wszystkie wymagania, więc już teraz uruchom tę grę dosłownie za darmo, korzystając z naszej witryny, relaksuj się i walcz o najlepsze nagrody! 

Często zadawane pytania

 • Jakie RTP ma gra Fruit Spin?
  RTP w tej grze zostało ustalone na poziomie 96,84%. Jest to uczciwy wynik, który podczas dłuższych sesji gier, gwarantuje Ci atrakcyjny zwrot, zdecydowanie przewyższający większość maszyn dostępnych na rynku.
 • Jaką zmienność ma ten slot?
  Jest to automat o średniej zmienności, nagrody będą pojawiać się często i będą całkiem duże.
 • Czy w grze są obecne darmowe spiny?
  W grze obecna jest funkcja Darmowych Spinów.
 • Czy w grze jest dostępny symbol Wild?
  Tak! W grze dostępny jest symbol Wild. Gdy wylosujesz go na bębnach, może on zastąpić wszystkie standardowe ikony, aby spełnić warunki zwycięstwa.