Fruit Mania

5 / 5
96.59 % RTP
Zagraj za darmo Fruit Mania
2,500 zł Bonus
1500 zł Bonus
2250 zł Bonus + 200 Darmowych spinów
Nazwa Fruit Mania
Producenci gier Wazdan
Tematyka Jedzenie
RTP 96.59
Rok produkcji 2003
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Tak
Funkcja bonusowa Tak
Darmowe spiny Tak
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka /
Volatility
<
Recenzja automatu Fruit Mania
Funkcje specjalne w slocie Fruit Mania
Najważniejsze wnioski
>

Recenzja automatu Fruit Mania

Entuzjaści oldschoolowych automatów z pewnością zakochają się w automacie Fruit Mania wyprodukowanego przez dewelopera Wazdan. Kolorowe symbole przypominające kreskówkę i minimalistyczny design nadają temu 9-bębnowemu automatowi klimat retro, który będzie przypominał tradycyjne automaty do gry. 

Gra charakteryzuje się prostym, ale estetycznym wyglądem z żywymi kolorami i symbolami soczystych owoców, które sprawią, że ślinka cieknie Ci z ust. Możesz także zbierać inne klasyczne symbole, takie jak Dzwonki lub Gwiazdy, a także trzy różne ikony Vegas, które są najlepiej płatnymi symbolami w grze, więc czekaj na ich znalezienie na bębnach!

Wskaźnik zwrotu dla gracza został ustalony na poziomie 96,59%. Jest to znakomity wynik, którego nie może osiągnąć większość automatów dostępnych na witrynach hazardowych. RTP określa, jaki proc. zainwestowanych środków, będziesz w stanie odzyskać podczas dłuższych sesji gier. 

Jeśli chcesz zagrać w Fruit Mania za darmo to możesz to zrobić na naszej stronie, na której oprócz tej pozycji posiadamy wiele innych, które mogą Cię zainteresować. Każda z gier jest dostępna całkowicie za darmo i bez rejestracji dla wszystkich gości.

Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat tej gry!

Funkcje specjalne w slocie Fruit Mania

Pojawienie się symbolu diamentu na walcu powoduje włączenie określonego pola Tablicy Bonusowej. Gdy Tablica będzie zapełniona, to najbliższe wylosowanie 3 ikon Diamentów na walcach uruchomi 9 gier bonusowych. Dotychczas wylosowane symbole Diamentów będą zablokowane, a każda kolejna ikona Diamentu w ciągu następnych 9 bonusowych gier również zostanie zablokowana. Po zakończeniu wszystkich dodatkowych rund, jeśli uzyskałeś przynajmniej ustalone 4 symbole Diamentów, wypłacana jest nagroda.

Inną funkcją specjalną jest Loteria Bonusowa. Bonus ten jest uruchamiany, gdy na 3 środkowych walcach zostaną wylosowane symbole Loterii a Ty odbierzesz nagrodę. Na ekranie następnie pojawi się plansza z trzema losami, z których musisz jeden wybrać. Po otwarciu losu ujrzysz nagrodę, jaka się pod nim znajduje i zostanie ona wypłacona.

Ponadto dla najbardziej leniwych graczy, dostępna jest funkcja Autoplay, której aktywacja powoduje, że bębny kręcą się automatycznie bez konieczności klikania przycisku „Spin”.

Najważniejsze wnioski

Fruit Mania ma wszystko, czego potrzebujesz, a nawet więcej – kolorowe symbole retro i atrakcyjne funkcje specjalne, które pomogą Ci wygrać. Zakręć bębnami i pozwól tym owocom obsypywać Cię dużymi nagrodami. Jeśli uda Ci się aktywować Tablicę Wypłat lub wybrać najlepszy ze wszystkich Losów, staniesz przed ogromną szansą na uzyskanie wygranej!

Już teraz odwiedź naszą witrynę i zagraj na automacie Fruit Mania całkowicie za darmo i bez rejestracji. ALternatywnie znajdziesz u nas wiele innych interesujących tytułów, które zapewnią Ci rozrywkę na najwyższym poziomie! Powodzenia!

Zaktualizowano: