Fruit Mania

Od Wazdan
Ocena gry - 4.5
16,200 PLN bonus
+ 200 darmowych spinów
100% bonus do 1500 zł
+ 100 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
16,200 PLN bonus
+ 200 darmowych spinów
100% bonus do 1500 zł
+ 100 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
Fruit Mania
Nazwa
Fruit Mania
Producenci gier
Tematyka
RTP
96.59%
Rok produkcji
2003
Progresywne pule
Nie
Wybór linii wypłat
Funkcja bonusowa
Darmowe spiny
Automatyczna gra
Min. stawka
0.1
Maks. stawka
100

Recenzja automatu Fruit Mania

Entuzjaści oldschoolowych automatów z pewnością zakochają się w automacie Fruit Mania wyprodukowanego przez dewelopera Wazdan. Kolorowe symbole przypominające kreskówkę i minimalistyczny design nadają temu 9-bębnowemu automatowi klimat retro, który będzie przypominał tradycyjne automaty do gry. 

Gra charakteryzuje się prostym, ale estetycznym wyglądem z żywymi kolorami i symbolami soczystych owoców, które sprawią, że ślinka cieknie Ci z ust. Możesz także zbierać inne klasyczne symbole, takie jak Dzwonki lub Gwiazdy, a także trzy różne ikony Vegas, które są najlepiej płatnymi symbolami w grze, więc czekaj na ich znalezienie na bębnach!

Wskaźnik zwrotu dla gracza został ustalony na poziomie 96,59%. Jest to znakomity wynik, którego nie może osiągnąć większość automatów dostępnych na witrynach hazardowych. RTP określa, jaki proc. zainwestowanych środków, będziesz w stanie odzyskać podczas dłuższych sesji gier. 

Jeśli chcesz zagrać w Fruit Mania za darmo to możesz to zrobić na naszej stronie, na której oprócz tej pozycji posiadamy wiele innych, które mogą Cię zainteresować. Każda z gier jest dostępna całkowicie za darmo i bez rejestracji dla wszystkich gości.

Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat tej gry!

Funkcje specjalne w slocie Fruit Mania

Pojawienie się symbolu diamentu na walcu powoduje włączenie określonego pola Tablicy Bonusowej. Gdy Tablica będzie zapełniona, to najbliższe wylosowanie 3 ikon Diamentów na walcach uruchomi 9 gier bonusowych. Dotychczas wylosowane symbole Diamentów będą zablokowane, a każda kolejna ikona Diamentu w ciągu następnych 9 bonusowych gier również zostanie zablokowana. Po zakończeniu wszystkich dodatkowych rund, jeśli uzyskałeś przynajmniej ustalone 4 symbole Diamentów, wypłacana jest nagroda.

Inną funkcją specjalną jest Loteria Bonusowa. Bonus ten jest uruchamiany, gdy na 3 środkowych walcach zostaną wylosowane symbole Loterii a Ty odbierzesz nagrodę. Na ekranie następnie pojawi się plansza z trzema losami, z których musisz jeden wybrać. Po otwarciu losu ujrzysz nagrodę, jaka się pod nim znajduje i zostanie ona wypłacona.

Ponadto dla najbardziej leniwych graczy, dostępna jest funkcja Autoplay, której aktywacja powoduje, że bębny kręcą się automatycznie bez konieczności klikania przycisku „Spin”.

Najważniejsze wnioski

Fruit Mania ma wszystko, czego potrzebujesz, a nawet więcej – kolorowe symbole retro i atrakcyjne funkcje specjalne, które pomogą Ci wygrać. Zakręć bębnami i pozwól tym owocom obsypywać Cię dużymi nagrodami. Jeśli uda Ci się aktywować Tablicę Wypłat lub wybrać najlepszy ze wszystkich Losów, staniesz przed ogromną szansą na uzyskanie wygranej!

Już teraz odwiedź naszą witrynę i zagraj na automacie Fruit Mania całkowicie za darmo i bez rejestracji. ALternatywnie znajdziesz u nas wiele innych interesujących tytułów, które zapewnią Ci rozrywkę na najwyższym poziomie! Powodzenia!

Często zadawane pytania