Extra Juicy

Od Pragmatic Play
Ocena gry - 5
16,200 PLN bonus
+ 200 darmowych spinów
100% bonus do 1500 zł
+ 100 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
16,200 PLN bonus
+ 200 darmowych spinów
100% bonus do 1500 zł
+ 100 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
Extra Juicy
Nazwa
Extra Juicy
Producenci gier
Tematyka
RTP
96.52%
Rok produkcji
2019
Progresywne pule
Nie
Wybór linii wypłat
Nie
Funkcja bonusowa
Nie
Darmowe spiny
Automatyczna gra
Min. stawka
0.1
Maks. stawka
50

Recenzja automatu Extra Juicy

Extra Juicy to automat, który został wyprodukowany przez firmę Pragmatic Play, jedną z najbardziej renomowanych w świecie hazardu. Maszyna została zaopatrzona w standardowe 5 bębnów i 10 linii wygrywających, na których będziesz musiał stworzyć zwycięską kombinację, aby odebrać wygraną. Minimalna liczba symboli, która daje podstawową nagrodę to 3.

Automat Extra Juicy to klasyczny slot owocowy, stąd znajdują się w nim takie symbole jak: Cytryna, Wiśnie czy Śliwka. Grafika została wykonana w dużej rozdzielczości, a przyciski są intuicyjne, więc nie popełnisz żadnego nieświadomego błędu. 

Wskaźnik RTP znajduje się na poziomie 96,52%, więc jest to uczciwy wynik gwarantujący atrakcyjny zwrot dla gracza podczas dłuższych sesji. Pragmatic Play zadbało również o funkcje specjalne, dzięki którym potencjał wygranych zdecydowanie rośnie, natomiast aby je aktywować, musisz spełnić określone warunki.

Jeżeli chciałbyś zdobyć trochę więcej informacji tej maszyny, to czytaj dalej tę recenzję.

Funkcje specjalne w slocie Extra Juicy

Na próżno szukać tutaj ikony Wild, natomiast jest Scatter i występuje ona pod postacią Diamentu. Bonus darmowych obrotów to oczywiście najbardziej ekscytująca część Extra Juicy i to do niej wszystko się sprowadza. Możesz skorzystać z progresywnego mnożnika, który czerpie inspirację z innego slotu Pragmatic Play o nazwie Da Vinci’s Treasure, tyle że tutaj jest on jeszcze bardziej podkręcony. Aby go uruchomić, traf Scatter na bębnach nr 1, 3 i 5 jednocześnie, co da Ci na początek 12 darmowych obrotów.

Nad bębnami podczas tej funkcji zobaczysz rząd wartości liczbowych reprezentujących progresywny mnożnik, który będzie wzrastał o 1 przy każdym obrocie. Po 12. zakręceniu zwycięskie kombinacje zostaną pomnożone przez 12. Sytuacja staje się jednak jeszcze bardziej interesująca. Jeśli ponownie uruchomisz tę funkcję, otrzymasz dodatkowe 12 darmowych obrotów, skutecznie zwiększając mnożnik do 24x. Co zadziwiające, możesz to zrobić 4 razy, co oznacza, że możesz wykonać 60 obrotów z 60-krotnym mnożnikiem podczas ostatniej rundy.

Poza wspomnianymi dodatkami nie jest dostępna funkcja „Gamble”, dzięki której możliwe byłoby uzyskanie podwójnej nagrody po każdym zwycięskim losowaniu. Jednakże biorąc pod uwagę uczciwe warunki i atrakcyjne nagrody nie jest to dużym uchybieniem.

Najważniejsze wnioski

Mniej znaczy więcej, co sprawdza się również w grach hazardowych. Automat Extra Juicy to z pewnością zapewnia wyjątkową zabawę, której możesz oddać się na dowolnym urządzeniu, zarówno w domu, jak i podczas podróży. Grafika została wykonana z należytą starannością i szybko wpada w oko, a wysoki RTP gwarantuje uczciwe zwroty z inwestycji.

Bonusy na slotach Pragmatic są trudne do zdobycia i nie zdziw się, że będziesz miał wiele okresów bezczynności. Nawet aktywowanie bonusu nie jest gwarancją przyzwoitej wygranej, natomiast biorąc pod uwagę potencjał nagród, jaki możesz wygrać, jest to gra warta uwagi. 

Jeżeli szukasz dreszczyku emocji związanego z potencjałem progresywnego Mnożnika to już teraz zagraj w Extra Juicy za darmo na naszej witrynie!