Danger High Voltage

Od Big Time Gaming
Ocena gry - 5
16,200 PLN bonus
+ 200 darmowych spinów
100% bonus do 1500 zł
+ 100 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
16,200 PLN bonus
+ 200 darmowych spinów
100% bonus do 1500 zł
+ 100 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
Danger High Voltage
Nazwa
Danger High Voltage
Producenci gier
Tematyka
Rodzaj gry
RTP
95.60%
Rok produkcji
2017
Progresywne pule
Nie
Wybór linii wypłat
Funkcja bonusowa
Nie
Darmowe spiny
Automatyczna gra
Min. stawka
0.2
Maks. stawka
40

Recenzja automatu Danger High Voltage

Zazwyczaj połączenie ze sobą dwóch niepowiązanych ze sobą światów daje najbardziej satysfakcjonujące rezultaty. Big Time Gaming, największy australijski deweloper lubi podejmować ryzyko, co pokazywał już nie raz. W tym przypadku mamy slota, połączonego z funkowym, inspirowanym hitem Danger High Voltage amerykańskiego zespołu Electric Six. 

Gra toczy się na 6 elektryzujących bębnach, a wygraną możesz zdobyć na 4096 sposobów, co teoretycznie nie jest wielkim wyzwaniem. W slocie dostępna jest zarówno ikona Wild, jak i Scatter. Ponadto deweloper wyposażył tę maszynę w inne funkcje specjalne, które zwiększają potencjał wygranej. RTP wynosi od 95,97% do 96,22%, jeżeli aktywujesz określony dodatek. Średnia zmienność powoduje, że wygrane będą pojawiać się stosunkowo często, a ich wysokość będzie satysfakcjonująca.

Na naszej stronie możesz zagrać w Danger High Voltage całkowicie za darmo, natomiast jeżeli chcesz dowiedzieć się nieco więcej na temat tej pozycji, to czytaj dalej tę recenzję.

Funkcje specjalne w slocie Danger High Voltage

Slot Danger High Voltage zawiera łącznie 4 dodatkowe funkcje. Każdej z nich przyjrzymy się bliżej poniżej. Symbole Wild Fire oraz Wild Electricity zastępują w grze wszystkie inne ikony z wyjątkiem Scatter. Wszystkie wygrane z udziałem drugiego Dzikiego symbolu są mnożone x6.

Aby uruchomić funkcję Darmowych Spinów, musisz trafić przynajmniej 3 ikony Rozproszone, w dowolnym miejscu na bębnach. Następnie będziesz mógł wybrać spośród dwóch funkcji specjalnych: Gates of Hell lub High Voltage. W przypadku pierwszej z nich otrzymasz 7 darmowych obrotów. Jedna z ikon znajdujących się na planszy stanie się „Sticky”, a kiedy wylosujesz 4 takie symbole, zdobędziesz kolejne 3 darmowe spiny.

Z kolej, kiedy wybierzesz funkcje High Voltage otrzymasz 15 darmowych obrotów. High Voltage Wild, kiedy pojawi się na bębnach od nr 2 do 5, zakrywa cały bęben. Różni się od innych Dzikich symboli, ponieważ wykorzystuje on Mnożnik x11, x22, x33. x44, x55 lub x66. Gdy trafisz 3 lub więcej Scatter podczas trwania tej funkcji, otrzymasz kolejne 15 darmowych spinów.

Najważniejsze wnioski

Od wyjątkowego wyglądu i doskonałej jakości dźwięku, po elektryczną kolekcję symboli, Big Time Gaming zbudowało fantastyczną podstawę do tego, aby rozgrywka nabrała blasku. I tak się dzieje! Gra błyszczy, począwszy od gry podstawowej z pełnymi bębnami Dzikich ikon, aż po gry bonusowe, które potrafią być tak naładowane adrenaliną, że niemal przytłaczają. To jak objadanie się ulubionym jedzeniem, kiedy nawet nie jesteś głodny. Wybór, którą z opcji darmowych obrotów wybrać, może być trudny. Obie funkcje mają swoje zalety i obie mogą być niezwykle skuteczne w gromadzeniu wygranych, natomiast wszystko zależy od Ciebie.

Jeżeli chcesz potrenować i zagrać w wersję demonstracyjną Danger High Voltage, to już teraz zrób to, korzystając z naszej witryny!

Często zadawane pytania