Crown of Egypt

Star 5 / 5
95 % RTP
Zagraj za darmo Crown of Egypt
1500 zł Bonus
2250 zł Bonus + 200 Darmowych spinów
2250 zł Bonus + 200 Darmowych spinów
Nazwa Crown of Egypt
Producenci gier IGT
Tematyka Egipskie
Rodzaj gry Wideo Sloty
RTP 95
Rok produkcji 2012
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Tak
Funkcja bonusowa Nie
Darmowe spiny Tak
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka 1/30

Recenzja automatu Crown of Egypt

Deweloper IGT postanowił wykorzystać popularność motywu egipskiego, wypuszczając na rynek slota Crown of Egypt. Dołącz do Kleopatry i walcz o najwyższe nagrody! W slocie dostępnych jest 5 bębnów i 1024 sposoby na osiągnięcie wygranej. Ponadto producent, aby zwiększyć szansę na sukces, zaimplementował w tej maszynie kilka funkcji specjalnych, które możesz aktywować, spełniając określone warunki.

Grafika tej gry została wykonana w dużej rozdzielczości, ponieważ każda ikona jest bardzo wyraźna, a zgrabne przyciski nie zasłaniają ekranu i ułatwiają poruszanie się po nawigacji. RTP tej gry zostało ustalone na poziomie 95%, co zapewnia uczciwy zwrot podczas dłuższych sesji gry. Uwzględniając średnią zmienność tej maszyny, nagrody będą pojawiać się stosunkowo często, a ich wysokość powinna Cię w pełni usatysfakcjonować.

Jeśli chcesz zagrać w tę grę, to możesz to zrobić na naszej stronie, a tymczasem przejdźmy do głębszej recenzji tej maszyny. Zapraszamy! 

Funkcje specjalne w slocie Crown of Egypt

Symbol Wild zastępuje wszystkie symbole z wyjątkiem symbolu Piramidy. Występuje on tylko na bębnach nr 2, 3, 4 oraz 5.

Funkcja MultiWay umożliwia wygranie na 1024 sposoby podczas każdego obrotu. Wygrane za symbole MultiWay wypłacane są za dopasowanie symboli w dowolnej pozycji w sąsiadujących kolumnach, zaczynając od kolumny najbardziej wysuniętej na lewo. Więcej niż jeden pasujący symbol w tej samej kolumnie pomnaża wygraną.

Co najmniej dwa symbole bonusowe w środkowej kolumnie uruchamiają funkcję Darmowych Spinów. Im więcej symboli bonusowych pojawi się w tym samym czasie, tym więcej darmowych obrotów zostanie przyznanych. Szczegółowe informacje znajdują się w tabeli wygranych. Podczas rundy darmowych obrotów, dwa symbole Piramidy w środkowej kolumnie ponownie uruchamiają bonus. Funkcja Darmowych Spinów trwa do momentu, aż pozostanie 0 obrotów, do momentu rozegrania 130 darmowych obrotów lub do momentu osiągnięcia maksymalnego limitu nagród. 

Najważniejsze wnioski

Dla wszystkich graczy, którzy chcą w pełni się zrelaksować a przy tym poczuć nutkę hazardu, slot Crown of Egypt jest doskonałym wyborem. Średnia zmienność oraz RTP 95% sprawia, że wygrane będą pojawiać się często, a zwrot podczas dłuższych sesji gry będzie rozsądny. Ponadto w grze dostępne są dwie inne funkcje tj.: MultiWay oraz Darmowe Spiny, dzięki którym, osiągnięcie wygranej jest zdecydowanie łatwiejsze, a potencjał nagród rośnie z każdym obrotem.

Gry z motywem Egiptu cieszą się w ostatnich miesiącach ogromną popularnością, a to ze względu na jakość ich wykonania. Ta maszyna nie jest wyjątkiem, ponieważ także zapewnia świetną grafikę oraz interesującą ścieżkę dźwiękową, która działa uspokajająco podczas losowań pełnych emocji.

Na naszej witrynie, dostępna jest darmowa wersja automatu Crown of Egypt. Jest to idealna możliwość nabycia dodatkowego doświadczenia przed przystąpieniem do gry na prawdziwe pieniądze. Już teraz pomóż Kleopatrze zdobyć Koronę Egiptu!

Zaktualizowano: