Columbus Deluxe

5 / 5
95.02 % RTP
Zagraj za darmo Columbus Deluxe
2000 zł Bonus + 90 Darmowych spinów
2000 zł Bonus + 100 Darmowych spinów
2250 zł Bonus + 200 Darmowych spinów
Nazwa Columbus Deluxe
Producenci gier Novomatic
Tematyka Mitologiczne
Rodzaj gry Wideo Sloty
RTP 95.02
Rok produkcji 2005
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Tak
Funkcja bonusowa Nie
Darmowe spiny Tak
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka /
Volatility
<
Recenzja automatu Columbus Deluxe
Funkcje specjalne w slocie Columbus Deluxe
Najważniejsze wnioski
>

Recenzja automatu Columbus Deluxe

Novomatic to producent oprogramowania, który ma talent do tworzenia prostych, ale wciągających tytułów. Columbus Deluxe jest jednym z takich przykładów. Ten tytuł wydaje się dobrą konwersją z gry stacjonarnej do wersji online. Zawiera fabułę włoskiego odkrywcy, Krzysztofa Kolumba i jego dążenie do zbadania Indii Wschodnich. W tej grze dołączasz do niego i pomagasz mu odnaleźć bogactwa tego lądu. 

W Columbus Deluxe rozgrywka toczy się na 5 bębnach i maksymalnie 10 liniach wygrywających, na których Twoim zadaniem będzie wylosowanie zwycięskiej kombinacji. Dostępny jest symbol Wild występujący pod postacią Kolumba oraz Scatter jako Łódź. Ponadto, aby Twoje szanse na wygraną były większe, a gra stała się bardziej dynamiczna zastosowanie znalazła funkcja Darmowych Spinów. RTP w tym tytule zostało ustalone na poziomie 95,02%, co jest całkiem uczciwym wynikiem, dodając do tego średnią zmienność, możesz oczekiwać częstych i stosunkowo dużych wypłat.

W wersję demonstracyjną Columbus Deluxe możesz zagrać na naszej stronie. Natomiast teraz przejdźmy do omówienia funkcji specjalnych, jakie znajdziesz w tej grze. Zaczynajmy!

Funkcje specjalne w slocie Columbus Deluxe

Ikona Wild może zastąpić wszystkie inne dostępne ikony z wyjątkiem Scatter, aby utworzyć zwycięską kombinację. Funkcja ta ma na celu zwiększenie Twoich szans na wygraną oraz występuje także podczas funkcji Darmowych Spinów. 

Darmowe obroty możesz otrzymać w momencie, kiedy na planszy wylosujesz przynajmniej 3 ikony Scatter. Funkcję tę możesz aktywować ponownie, kiedy uda Ci się po raz kolejny spełnić wspomniany warunek. Pamiętaj jednak, że bębnami będziesz musiał kręcić ręcznie, chyba że aktywowałeś tryb autoodtwarzania.

Dla zwiększenia emocji producent Novomatic zaimplementował w tej grze funkcję Gamble. Możesz ją uruchomić po każdej rundzie, w której odniosłeś jakąkolwiek wygraną. Po aktywacji na ekranie pojawi się dodatkowa minigra, w której Twoim zadaniem będzie dokonanie predykcji koloru migającej karty. Kiedy klikniesz określony przycisk „Red” lub „Black” karta przestanie migać, a Ty poznasz wynik rozgrywki. Jeśli predykcja była trafna, Twoja nagroda zostanie podwojona, natomiast w przypadku pomyłki przegrasz całą nagrodę, którą uzyskałeś podczas ostatniej rundy w grze podstawowej.

Najważniejsze wnioski

Recenzja slotu Columbus Deluxe jasno pokazuje, że ten produkt nie różni się zbytnio od tego, co gracze widzieli w klasycznej wersji. Jednak twórca oprogramowania z pewnością sprawił, że wszystko jest nieco ładniejsze, a dodatkowy symbol Wild zwiększa szanse na wygraną. Tytuł ten posiada kilka unikalnych funkcji, które sprawiają, że gra jest wciągająca dla wszystkich graczy. Mimo że Columbus Deluxe ma prosty wygląd, kryje w sobie prawdziwą jakość. Procent zwrotu dla gracza wynosi 95,02%, a wariancja jest średnia, co sprzyja zarówno początkującym, jak i zaawansowanym hazardzistom.

Jeżeli chcesz zagrać w Columbus Deluxe, to zrób to całkowicie za darmo na naszej stronie bez logowania i rejestracji. Powodzenia!

Zaktualizowano: