Choco Reels™

5 / 5
96.22 % RTP
Zagraj za darmo Choco Reels™
2000 zł Bonus + 90 Darmowych spinów
2250 zł Bonus + 200 Darmowych spinów
2000 zł Bonus + 100 Darmowych spinów
Nazwa Choco Reels™
Producenci gier Wazdan
Tematyka Gry wideo
Rodzaj gry Wideo Sloty
RTP 96.22
Rok produkcji 2020
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Tak
Funkcja bonusowa Nie
Darmowe spiny Tak
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka /
Volatility
<
Recenzja automatu Choco Reels
Funkcje specjalne w slocie Choco Reels
Najważniejsze wnioski
>

Recenzja automatu Choco Reels

Automat Choco Reels to gra wyprodukowana przez dewelopera Wazdan, słynnej marki, która stoi za produkcją wielu niesamowitych tytułów. W tym slocie pyszna mleczna czekolada nie tylko pobudzi Twoje kubki smakowe, ale także wyobraźnię. W maszynie zaimplementowanych zostało 6 bębnów, 6 rzędów i od 2304 do 4665 sposobów na osiągnięcie wygranej. 

Pasek nawigacji prezentuje się podobnie jak w innych tytułach od tego dostawcy, natomiast zdecydowanie różni się kolorystyką, która również dotyczy słodkości. Na ekranie przeważają jasne kolory z kontrastującym różem. Muzyka jest dość energiczna i pobudzająca, dlatego, jeżeli dopadnie Cię chwila znużenia, polecamy ją włączyć. Jeżeli chodzi o wskaźnik zwrotu dla gracza, to znajduje się on na poziomie 96,22%, co jest uczciwym wynikiem.

Jeśli chciałbyś zagrać w grę Choco Reels, to możesz tego dokonać na naszej stronie zupełnie za darmo, natomiast teraz przejdziemy do bardziej szczegółowego omówienia tego tytułu. Zaczynamy!

Funkcje specjalne w slocie Choco Reels

W grze dostępna jest funkcja Darmowych Spinów z niekończącym się Mnożnikiem. Aby ją wywołać, musisz wylosować na bębnach 3, 4, 5 lub 6 symboli Scatter, zostaniesz w tym przypadku nagrodzony 10. darmowymi obrotami. Liczbę tę możesz zwiększyć, jeśli dodatkowo trafisz ikonę +3FS. Podczas tej rundy masz do dyspozycji aż 46,656 układów, które powodują wygraną.

W tej cukrowej krainie ciastek i innych słodyczy czekają na Ciebie tylko najsłodsze wygrane. Jeśli napełnisz strzykawkę, która znajduje się po prawej stronie od bębnów czekoladowym kremem, aktywowany zostanie Bonus Choco Spins. Jednocześnie otrzymasz 6 darmowych obrotów, a po każdym obrocie Mnożnik będzie wzrastał o 1.

Kaskadowe bębny z rosnącą liczbą sposobów na zdobycie nagrody to kolejna funkcja, w której pozycje narożne bębnów są blokowane przez bloki czekolady — ich usunięcie przyniesie ekscytującą możliwość zdobycia atrakcyjnej wygranej. Na rolkach może pojawić się mały „Robak”, który zje całą czekoladę i ujawni 46,656 sposobów na wygraną.

Tradycyjnie w slocie od Wazdan znajduje się gra hazardowa, która jednak jest na swój sposób unikalna. Zamiast standardowych kart, musisz wybrać jeden z dwóch rożków. Nad oboma znajduje się maszyna robiąca lody. Jeśli na ten rożek, który wybrałeś, spadnie lodowa gałka, zdobędziesz podwójną wygraną. W przypadku pomyłki utracisz całą nagrodę zdobytą podczas aktualnej rundy.

Najważniejsze wnioski

Choco Reels to niewątpliwie jedna z najnowszych produkcji producenta Wazdan, w której zakochali się gracze. Podczas zabawy nie zabraknie Ci słodyczy, a jeżeli jesteś prawdziwym łakomczuchem, Twoje wygrane mogą być ogromne! Wielość funkcji specjalnych wraz z dowolnie wybraną zmiennością powoduje, że jesteś skazany na sukces.

Jeżeli chcesz doświadczyć tej niesamowitej przygody i zaznać słodyczy tego slota, to już teraz wyszukaj tytuł w naszej bibliotece i zacznij grę całkowicie za darmo. Powodzenia!

Zaktualizowano: