Book of Ra Deluxe

3 / 5
96,06 % RTP
Zagraj za darmo Book of Ra Deluxe
2000 zł Bonus + 90 Darmowych spinów
2000 zł Bonus + 100 Darmowych spinów
2250 zł Bonus + 200 Darmowych spinów
Nazwa Book of Ra Deluxe
Producenci gier Novomatic
Tematyka Egipskie
Rodzaj gry Wideo Sloty
Game tag Darmowe spiny
RTP 96,06
Rok produkcji 2008
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Nie
Funkcja bonusowa Tak
Darmowe spiny Tak
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka 0.02 / 20
Volatility High
<
Recenzja automatu Book of Ra Deluxe
Funkcje specjalne w slocie Book of Ra Deluxe
Najważniejsze wnioski
>

Recenzja automatu Book of Ra Deluxe

Book of Ra Deluxe to automat, który został wyprodukowany przez markę Novomatic, jedną z najbardziej renomowanych w świecie hazardu, która istnieje od 1980 roku. Maszyna została wyposażona w 5 bębnów, 3 rzędy i 10 linii wygrywających, na których musisz stworzyć zwycięskie kombinacje, aby odebrać nagrodę. Aby otrzymać wypłatę, będziesz musiał wylosować przynajmniej 2 identyczne symbole, maksymalną wygraną zdobędziesz w przypadku trafienia 5 takich samych ikon. 

Wskaźnik zwrotu dla gracza został ustalony na poziomie 95,10%. Zapewnia to uczciwy zwrot, a w połączeniu ze średnią zmiennością, nagrody będą pojawiać się stosunkowo często, więc będziesz usatysfakcjonowany. Jeżeli chodzi o grafikę, to jest ona wykonana w najwyższej jakości. Przyciski są prostokątne, dzięki czemu z łatwością będziesz poruszał się po interfejsie.

Jeśli chcesz zagrać w Book of Ra Deluxe za darmo, możesz to zrobić na naszej witrynie. Tymczasem czytaj dalej tę recenzję, aby zdobyć więcej informacji.

Funkcje specjalne w slocie Book of Ra Deluxe

Ikona Scatter pod postacią Księgi może zastąpić wszystkie inne symbole dostępne w grze. Główną funkcją w tej grze jest runda darmowych spinów. Aby wziąć w niej udział, musisz wylosować 3 lub więcej symboli Scatter w dowolnym miejscu na bębnach. Pomnożysz wtedy swoją stawkę 2, 20 lub 200 razy (za 3, 4 lub 5 ikon Scatter) oraz zbierzesz 10 darmowych obrotów.

Zanim aktywowana zostanie ta funkcja, losowo wybierany jest specjalny symbol rozszerzenia. Gdy symbol ten pojawi się na bębnach, rozszerzy się i zajmie cały bęben, ale tylko pod warunkiem, że zapewni wygrywającą kombinację. Jeśli wybrany symbol pojawi się w dowolnym miejscu na wszystkich 5 bębnach, wszystkie pozycje zostaną zajęte przez ten symbol.

Najważniejsze wnioski

Nie ma zbyt wielu slotów online, które mogłyby pozostać w Twojej pamięci na długo, ale Book of Ra Deluxe jest z pewnością jednym z nich. Nie tylko ma zabawny temat, ale jest on wykonany przez Novomatic na bardzo wysokim poziomie. Od symboli na bębnach po wbudowane funkcje specjalne — jest tu wszystko, co zapewnia graczom rozrywkę, ale nie jest przesadzone. Co więcej, kiedy wiesz, że możesz wygrać do 5000x grając w tę grę, staje się ona jeszcze bardziej atrakcyjna.

Runda darmowych obrotów ze specjalnym rozszerzającym się symbolem stanowi wspaniały dodatek do Book of Ra Deluxe, zapewniając większe szanse na zdobycie wygranej. W międzyczasie, dzięki włączeniu funkcji Gamble, która uruchamia się po każdej wygranej, będziesz miał szansę na co najmniej podwojenie swoich wygranych. Tak więc Book of Ra Deluxe jest z pewnością idealnym slotem w ofercie Novomatic.

Jeżeli chcesz powalczyć o najlepsze nagrody, to już teraz zagraj w Book of Ra Deluxe na naszej witrynie!

Zaktualizowano: