Book of Ra 6 Deluxe

Star 5 / 5
95 % RTP
Zagraj za darmo Book of Ra 6 Deluxe
€450 000 / 5BTC Bonus + 140 Darmowych spinów
1000€ Bonus
1000€ Bonus
Nazwa Book of Ra 6 Deluxe
Producenci gier Novomatic
Tematyka Egipskie
Rodzaj gry Wideo Sloty
RTP 95
Rok produkcji 2012
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Tak
Funkcja bonusowa Tak
Darmowe spiny Tak
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka 0.04/5

Informacje o Book of Ra 6 Deluxe

Automat Book of Ra 6 Deluxe to jeden z najbardziej znanych slotów. To klasyczny automaty, który przeszedł niedawno metamorfozę, aby w pełni odpowiadać współczesnym standardom. Automat fabułą nawiązuje do czasów starożytnego Egiptu. Maszyna posiada 3 rzędy symboli i sześć bębnów, choć szósty bęben możesz dowolnie aktywować i deaktywować, tak aby grać na pięciu lub sześciu bębnach, np. w zależności od posiadanych środków na grę.

Symbole automatu naturalnie także nawiązują do Egiptu. Znajdziemy tutaj na przykład: tytułową księgę Ra, popiersie faraona, czy symbol skarabeusza. Wśród mniej płatnych symboli znajdziemy z kolei tradycyjne symbole karciane. Na maszynie wygrywamy wtedy, jeśli na aktywnej linii wypłat ułożymy co najmniej dwa lub trzy symbole – w zależności od ich znaczenia.

Do najciekawszych funkcji automatu Book of Ra 6 Deluxe możemy zaliczyć:

  • 10 darmowych spinów z rozszerzonym symbolem wild
  • funkcja gamble  po trafieniu wygrywającej kombinacji
  • 10 wygrywających linii
  • możliwość gry na pięciu lub sześciu bębnach do wyboru

Zasady obstawiania

Automat Book of Ra 6 Deluxe ma bardzo przejrzyste zasady obstawiania. Minimalna ilość żetonów na jeden spin to 0,05, a maksymalnie na jeden spin możemy postawić 200 monet. Oznacza to, że minimalna wartość zakładu może wynieść 1 euro, a maksymalnie możemy postawić 100 euro. Automat posiada wygodną funkcję ustalania wartości zakładu oraz opcję zakładu maksymalnego. Wszystkie informacje o przebiegu płatnych linii oraz o wyglądzie zwycięskich kombinacji znajdziesz w tabeli wypłat ukrytą pod przyciskiem menu. Najlepiej płatnych symbolem jest poszukiwacz skarbów, a następnie popiersie faraona, posążek bożka i symbol skarabeusza. Wystarczy, że na płatnej linii trafisz dwa z nich, aby zdobyć wygraną.

Główne funkcje i symbole specjalne w automacie Book of Ra 6 Deluxe

Book of Ra 6 Deluxe posiada tylko jeden symbol specjalny – scatter. Zadanie to otrzymała tytułowa księga Ra. Wystarczy, że na bębnach wykręcisz trzy takie symbole, a uaktywnisz 10 darmowych obrotów. Im więcej scatterów pojawi się na wygrywającej linii, tym większa wygraną zgarniasz. Za 6 symboli scatter otrzymasz 20 000 stawki swojego zakładu. Fajne jest także to, że scattery mogą pojawić się na dowolnym miejscu na bębnach, nie koniecznie na określonej linii wypłat, aby cię wynagrodzić. Pozostałe symbole muszą lądować na liniach, aby dać wygraną.

Jednak najbardziej wyróżniającą cechą automatu Book of Ra 6 Deluxe jest opcja aktywacji szóstego bębna. Zwiększając ilość bębnów do sześciu zdecydowanie zwiększasz swoje szanse na trafienie zwycięskich kombinacji.

Dla fanów hazardu w automacie jest także opcja gamble. Po każdej trafionej kombinacji możesz postawić swoją wygraną. Jeśli trafisz kolor kolejnej karty, wygrywasz, jeśli spudłujesz, tracisz wygraną.

Darmowe spiny

Darmowe spiny w automacie Book of Ra 6 Deluxe uruchamiamy za co najmniej trzy symbole scatter w dowolnym miejscu na ekranie maszyny. Podczas darmowych obrotów otrzymujemy także specjalny symbol, który rozszerza się na cały bęben, przez co zwiększa nasze szanse na wygrywanie podczas free spinów. Naturalnie jak na dobry automat przystało, rundy darmowych spinów możemy bez problemu trafić ponownie podczas aktualnie trwającej rundy darmowych obrotów.

Jak wygrywać na automacie Book of Ra 6 Deluxe

Wygrywanie na Book of Ra 6 Deluxe należy do najprostszych w świecie automatów online. Maszyna posiada tylko 10 płatnych linii, a symbole scatter płacą niezależnie od miejsca, w którym się pojawią.

Pozostałe symbole płacą od lewej do prawej w zależności od ilości, w jakiej się pojawią na bębnach. Najwyżej płatne symbole, a więc: poszukiwacz skarbów, popiersie Faraona, posążek bożka oraz symbol skarabeusza płacą już od 2 symboli, z kolei symbole karciane od trzech.

W tabeli poniżej znajdziesz kilka potencjalnych wygranych na automacie Book of Ra 6 Deluxe. Szczegółowe informacje o wszystkich kombinacjach i wygranych znajdziesz w tabeli wypłat.

Symbol6 symboli5 symbole5 symbole3 symbole2 symbole
Poszukiwacz skarbów7500025000500050050
Popiersie Faraona2500010000200020025
Posążek Bożka10000375050015025
Skarabeusz10000375050015025

Główna wygrana na automacie Book of Ra 6 Deluxe

Maszyna Book of Ra 6 Deluxe jako klasyczny automat oferuje spore pule do zgarnięcia. W zależności od ilości oraz samego symbolu możemy zgarnąć nawet 1 500 000. Taką wygraną zagwarantuje nam sześć symboli poszukiwacza skarbów naturalnie przy maksymalnej stawce zakładu. Drugą co do wielkości pule oferuje tytułowa Księga Ra – 500 000.

Lista kasyn oferujących automat Book of Ra 6 Deluxe

Tutaj znajdziesz listę najlepszych kasyn online, które posiadają w swojej ofercie automat Book of Ra 6 Deluxe. Zajrzyj do naszego spisu, sprawdź ofertę poszczególnych kasyn i wybierz miejsce, w którym wypróbujesz Book of Ra 6 Deluxe.

Automat Book of Ra 6 Deluxe w liczbach

TematykaPrzygodowa/Egipska
RodzajWideo automat/klasyczny
DeweloperNovomatic
Ilość bębnów5/6
Maks. wygrana1 500 000
Ilość płatnych linii10
Min. stawka0.05
Maks. stawka100
Data wydania2016
Funkcje specjalnesymbol scatter, darmowe spiny, funkcja gamble, dodatkowy bęben
RTP95.5%

Podsumowanie

Book of Ra 6 Deluxe to jeden z najbardziej znanych automatów. Praktycznie każdy gracz kasyn online choć raz miał okazję grać w Book of Ra 6 Deluxe lub jego wcześniejsze wersje. Automat Book of Ra 6 Deluxe posiada zaledwie 10 płatnych linii, ale dzięki temu ma prostą strukturę wygranych. To w końcu klasyczny slot. Choć posiada także swoje urozmaicenia, jak dodatkowy szósty bęben, który możemy dowolnie aktywować, gdy chcemy zwiększyć swoje szanse na wygrane. Book of Ra 6 Deluxe oferuje także bardzo fajne darmowe spiny, ze specjalnym rozszerzonym symbolem, który zwiększa szanse na trafienie puli. Jeśli lubisz proste maszyny, bez zbędnych animacji i krzyczących grafik, to zdecydowanie powinieneś wypróbować Book of Ra 6 Deluxe.

Zaktualizowano: