Bonanza Megaways

5 / 5
96 % RTP
Zagraj za darmo Bonanza Megaways
2000 zł Bonus + 90 Darmowych spinów
2250 zł Bonus + 200 Darmowych spinów
2000 zł Bonus + 100 Darmowych spinów
Nazwa Bonanza Megaways
Producenci gier Big Time Gaming
Tematyka Klejnoty
Rodzaj gry Wideo Sloty
Game tag Megaways
RTP 96
Rok produkcji 2016
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Nie
Funkcja bonusowa Tak
Darmowe spiny Tak
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka 0,2 / 500
Volatility High
<
Recenzja automatu Bonanza Megaways
Funkcje specjalne w slocie Bonanza Megaways
Najważniejsze wnioski
>

Recenzja automatu Bonanza Megaways

Automat Bonanza Megaways został wyprodukowany przez dewelopera Big Time Gaming, jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek zajmujących się dostarczaniem oprogramowania dla kasyn na świecie. Maszyna została wyposażona w 6 bębnów, a maksymalna liczba sposobów na osiągnięcie wygranej wynosi 117,649. Motyw maszyny dotyczy bogactwa.

Grafika została wykonana w wysokiej rozdzielczości, a pasek nawigacji znajduje się po prawej stronie ekranu. W grze dostępnych jest kilka dodatków takich jak symbol Wild i Scatter. RTP zostało ustalone na poziomie 96,00%, co obiektywnie jest uczciwym wynikiem gwarantującym sprawiedliwy zwrot. Dodając do tego wysoką zmienność, możesz być pewien, że nagrody będą ogromne.

Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej na temat tej gry, to czytaj dalej tę recenzję!

Funkcje specjalne w slocie Bonanza Megaways

Dzięki dodatkowym funkcjom specjalnym, jakie są obecne w tej maszynie, dynamika gry staje się większa, a Twoje skupienie będzie na znacznie wyższym poziomie. W grze dostępna jest ikona Wild, która występuje pod postacią Dynamitu. Może ona zastąpić wszystkie inne symbole dostępne w grze z wyjątkiem Scatter. 

Symbol Rozproszenia składa się z 4 ikon „G”, „O”, „L”, „D”. Jeżeli uda Ci się trafić wszystkie litery podczas jednego losowania i ułożą one wyraz GOLD, zostaniesz nagrodzony 12. darmowymi Spinami. Każdy kolejny Scatter sprawi, że otrzymasz dodatkowe 5 darmowych obrotów. W momencie, kiedy aktywna jest ta funkcja, dostępny jest także Mnożnik, zwiększający się po każdej reakcji.

W slocie zastosowanie znalazła również oryginalna funkcja Bonanza Megaways, mianowicie Wózek. Pojawia się on nad bębnami nr 2, 3, 4 oraz 5. Wyjeżdża zawsze z prawej strony ekranu i dodaje dodatkowe ikony, dzięki czemu szanse na zwycięstwo zdecydowanie się zwiększają.

Najważniejsze wnioski

Bonanza Megaways to bez wątpienia intrygujący slot, który powstał w jednym z najlepszych studiów. Jego jakość wykonania zadowoli zarówno początkujących, jak i doświadczonych graczy. Nietypowo spotkasz się tutaj z paskiem nawigacji, który znajduje w prawej części ekranu. 

Grafika oraz ścieżka dźwiękowa wprowadzają użytkownika w odkrywczy klimat, a za sprawą funkcji specjalnych ułożenie zwycięskiej kombinacji będzie dużo łatwiejsze. Wśród symboli znajdziesz tradycyjne ikony takie jak A, K, Q czy J wraz z numeracją właściwą dla kart. Na pierwszy plan spośród wszystkich dodatków wysuwa się funkcja Darmowych Spinów, dzięki którym będziesz kręcił bębnami bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. 

Z uwagi na uczciwy poziom RTP, podczas dłuższych sesji gry możesz spodziewać się solidnego zwrotu, a gdy ręczne kręcenie bębnami Ci się znudzi, możesz skorzystać z trybu autoodtwarzania, który będzie wprawiał bębny w ruch do momentu, aż ich nie zatrzymasz lub nie skończą się środki na Twoim koncie.

Jeśli chcesz zdobyć prawdziwe bogactwo, to już teraz wypróbuj grę Bonanza Megaways, która znajdziesz w naszej bibliotece!

Zaktualizowano: