Blood Suckers 2

Od Netent
Ocena gry - 5
100% bonus do 3000 zł
+ 200 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
100% do 1000€
+ 100 darmowych spinów
100% bonus do 3000 zł
+ 200 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
100% do 1000€
+ 100 darmowych spinów
Blood Suckers 2
Nazwa
Blood Suckers 2
Producenci gier
Tematyka
Rodzaj gry
RTP
96.90%
Rok produkcji
2017
Progresywne pule
Nie
Wybór linii wypłat
Nie
Funkcja bonusowa
Nie
Darmowe spiny
Automatyczna gra
Min. stawka
0.25
Maks. stawka
250

Recenzja automatu Blood Suckers 2

Automat do gry Blood Suckers 2 został wyprodukowany przez dewelopera NetEnt, który obsługuje ponad 200 kasyn na całym świecie. Losować symbole będziesz tutaj na 5 bębnach i 25 liniach wygrywających. Mroczny motyw tego slota spodoba się zwłaszcza graczom, którzy uwielbiają horrory takie jak „Sierociniec” lub „Gotyk”.

Szata graficzna tej gry została wykonana w ciemnych barwach, a za sprawą ekscytującej ścieżki dźwiękowej, przez Twoje ciało przejdą dreszcze. Maszyna posiada kilka funkcji specjalnych, które ułatwiają zdobycie wygranych, a wśród nich możemy wyróżnić ikonę Wild, Scatter, oraz Mnożnik. Wskaźnik zwrotu dla gracza został ustalony na poziomie 96,94%, a zmienność określona jako wysoka, dzięki czemu nagrody będą pojawiać się stosunkowo rzadko, natomiast ich wysokość będzie satysfakcjonująca.

W grę Blood Suckers 2 możesz zagrać za darmo na naszej witrynie, natomiast jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej na temat tego tytułu, to czytaj dalej tę recenzję! 

Funkcje specjalne w slocie Blood Suckers 2

Deweloper NetEnt włożył w tworzenie Blood Suckers 2 mnóstwo wysiłku, natomiast gra idealnie oddaje atmosferę przerażającego gotyckiego zamku. Jeżeli mowa o funkcjach specjalnych to warto wskazać, że dostępna jest zarówno ikona Scatter, jak i Wild. Ta pierwsza występuje pod postacią Róż, z kolei Dziki Symbol został oznaczony napisem „Wild”. Może on pojawić się w dowolnym miejscu na bębnie i zastąpi każdy brakujący symbol na linii wygrywającej, aby spełnić warunki zwycięstwa, natomiast nie może być alternatywą dla Scatter.

Aby uruchomić funkcję Darmowych Spinów, musisz wylosować przynajmniej 3 lub więcej ikon Rozproszonych. Po jej aktywowaniu zostaniesz nagrodzony 10. darmowymi obrotami, a wszystkie wygrane, jakie zdobędziesz, zostaną pomnożone przez 3. Funkcję możesz uruchomić ponownie, a jeśli trafisz kolejne trzy symbole Scatter, to wygrasz dodatkowe obroty.

Kolejna interesującą funkcją jest Ukryty Skarbiec. Jeśli wylosujesz przynajmniej 3 ikony Złotych Drzwi od lewej do prawej, to uruchomisz ten dodatek. Następnie znajdziesz się w tajnej komnacie zamku, gdzie będziesz wybierać między trumnami i skrzyniami. Od ich zawartości zależy Twój los i Twoje wygrane!

Najważniejsze wnioski

Slot Blood Suckers 2 spełnia oczekiwania, jakie postawił przed nim jego poprzednik. Jeśli uwielbiasz klimatyczne sloty z nutką horroru, maszyna ta bez wątpienia zapewni Ci rozrywkę na długi czas.  Producent NetEnt ciężko pracował nad tym, aby gra wyglądała fantastycznie.

Mnóstwo ciekawych funkcji urozmaica rozgrywkę i sprawia, że jest ona interesująca. Bez względu na to, czy liczysz na rundę Darmowych Obrotów, czy też szukasz Ukrytego Skarbca, możesz być pewien, że czekają na Ciebie wielkie nagrody.

Zagraj w tę grę już teraz, korzystając z naszej witryny!

Często zadawane pytania