Black Hawk

4 / 5
96.23 % RTP
Zagraj za darmo Black Hawk
2000 zł Bonus + 90 Darmowych spinów
2250 zł Bonus + 200 Darmowych spinów
2000 zł Bonus + 100 Darmowych spinów
Nazwa Black Hawk
Producenci gier Wazdan
Tematyka Bajkowe
Rodzaj gry Wideo Sloty
RTP 96.23
Rok produkcji 2016
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Nie
Funkcja bonusowa Nie
Darmowe spiny Nie
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka 0.2 / 10000
Volatility Medium
<
Recenzja automatu Black Hawk
Funkcje specjalne w slocie Black Hawk
Najważniejsze wnioski
>

Recenzja automatu Black Hawk

Nie pozwól, by strach powstrzymał Cię przed wejściem do tego groźnego zamku – odważni zostaną nagrodzeni prawdziwymi skarbami! Ten 4-bębnowy automat online wyprodukowany przez Wazdan jest idealnym wyborem dla entuzjastów magii i fantazji!

Gra oferuje swoim graczom wiele szans na wygraną, ponieważ jest wyposażona w aż 54 linie wygrywające. Mroczny i ponury nastrój slotu Black Hawk jest wzmocniony przez wspaniałe animacje, które sprawiają, że ​​Twoje wrażenia z tego automatu są niezwykłe. Ciemne kolory i realistyczne symbole dodają złowrogiej atmosfery. Oprócz tradycyjnych ikon kart, takich jak Walety, Damy, Króle i Asy, slot zawiera symbole zaprojektowane z wyjątkową dbałością o szczegóły – Bramy, Opancerzony Szkielet, Skrzynia Skarbów, Starożytny Zamek i wreszcie przekonujący Czarny Jastrząb, który jest najlepiej płatnym symbolem.

Jeżeli chcesz zagrać w tę grę za darmo to możesz tego dokonać na naszej witrynie. W swojej bibliotece posiadamy wiele interesujących pozycji pochodzących ze studiów najlepszych deweloperów w branży, co gwarantuje doskonałą i jakościową zabawę. Trening w grze demonstracyjnej sprawi, że zapoznasz się z zasadami i mechaniką rozgrywki, co przełoży się na większą skuteczność podczas gry na prawdziwe pieniądze w kasynie online.

Natomiast teraz przejdziemy do omówienia Black Hawk bardziej szczegółowo.

Funkcje specjalne w slocie Black Hawk

Aby zwiększyć szanse na wygraną, Black Hawk oferuje swój Wild Symbol. Jest on reprezentowany przez magiczną Białą Kulę i ma wspaniałą moc zastępowania wszystkich innych symboli, aby pomóc Ci w skompletowaniu zwycięskich kombinacji. Jeśli czujesz się odważny, istnieje również możliwość natychmiastowego podwojenia nagród dzięki funkcji hazardu, natomiast aby tak się stało będziesz musiał dokonać trafnej predykcji koloru zakrytej karty. W przypadku pomyłki utracisz całą nagrodę, jaką uzyskałeś podczas danej rundy. 

Ponadto jak w większości maszyn od Wazdan, tak samo i w tej zastosowanie znalazła funkcja Autoplay. Dzięki niej możesz odejść od komputera lub swojego urządzenia mobilnego, a rozgrywka będzie toczyć się automatycznie bez Twojego udziału.

Z kolei, jeśli chcesz w pełni poddać się urokowi tego automatu, możesz użyć trybu dużego ekranu, aby powiększyć rolki tak, aby wypełniały cały ekran – zagubisz się w atmosferze zamku!

Najważniejsze wnioski

Jeżeli jesteś fanem automatów wideo, Black Hawk z pewnością zaspokoi Twoje oczekiwania. Kruk czuwający nad rozgrywką wprowadza unikalny klimat, który jeszcze bardziej zachęca do eksploracji tej maszyny. Pomimo braku dużej liczby funkcji specjalnych zastosowanie znalazła tutaj standardowa ikona Wild, którą jeśli wylosujesz na bębnach, możesz sprawić, że nagroda osiągnie ogromne rozmiary. RTP tej maszyny znajduje się na atrakcyjnym poziomie co samo w sobie jest zachęcające, ponieważ, nawet gdy nie wszystko pójdzie po Twojej myśli, to będziesz w stanie odzyskać znaczną część zainwestowanych środków. Już teraz wejdź na naszą witrynę i sprawdź swoje szczęście w grze Black Hawk.

Zaktualizowano: