Big Bad Wolf

Star 5 / 5
97.3 % RTP
Zagraj za darmo Big Bad Wolf
2,500 zł Bonus
1500 zł Bonus
2250 zł Bonus + 200 Darmowych spinów
Nazwa Big Bad Wolf
Producenci gier Microgaming
Tematyka Bajkowe
Rodzaj gry Wideo Sloty
RTP 97.3
Rok produkcji 2013
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Tak
Funkcja bonusowa Nie
Darmowe spiny Tak
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka 0.25/100

Big Bad Wolf Automat recenzja

Big Bad Wolf to automat opracowany przez firmę Quickspin. Automat posiada pięć bębnów i 25 płatnych linii. Gra zdecydowanie wyróżnia się od innych automatów pod wieloma względami, ale jedna rzecz zasługuje na najwięcej uwagi. Gdy trafisz zwycięską kombinację, symbole, które ją utworzyły, są zdmuchiwane z ekranu i zastępowane przez inne. Dodatkowo bębny nie kręcą się jak w innych automatach, a symbole spadają z górnej części gry i tworzą swego rodzaju ścianę symboli. W automacie nie brakuje także innych ciekawych opcji, ale o tym w dalszej części artykułu.

Fabuła gry Big Bad Wolf

Gra oparta jest na bajce o trzech małych świnkach, w której jedną z postaci był duży zły wilk. Twoim zadanie w grze jest dokładnie takie samo jak w bajce. Jesteś złym wilkiem i masz zdmuchnąć jak najwięcej symboli ze ściany, aby dostać się do środka i zdobyć wygraną. Automat został bardzo ładnie zaprojektowany. Gra na nim to czysta przyjemność. Grafiki i dźwięki to najwyższa półka.

Symbole w automacie Big Bad Wolf

Wśród symboli w automacie znajdziemy naturalnie tytułowego złego wilka oraz trzy małe świnki. Wilk jest symbolem scatter, a symblem wild jest ul. Świnki także potrafią zamienić się w symbole wild, ale tylko po określonej ilości wygranych obrotów. Pozostałe symbole w grze nie wyróżniają się od tych, znanych z innych automatów.

Gry bonusowe w Big Bad Wolf

Automat Big Bad Wolf oferuje graczom wiele ciekawych funkcji i opcji dodatkowych. Pierwsza z nich to wspomniane już zdmuchiwane symbole, które zastępowane są przez inne. W ten sposób masz szansę na dodatkową wygrywającą kombinację, za którą nie musisz płacić stawki obrotu. Symbole będą spadać tak długo, jak długo będą tworzyć wygrywające kombinacje.

Automat Big Bad Wolf wyróżnia się także pod względem symboli wild. Oprócz normalnego symbolu wild – ula, trzy małe świnki również mogą zamieniać się w symbole wild. Dzieje się tak po określonej ilości wygranych rund. Po dwóch wygranych z rzędu pierwsza świnka staje się symbolem wild, po czterech wygranych, dołącza do niej druga świnka, a po sześciu wygranych, także trzecia świnka staje się symbolem wild.

W automacie można ustrzelić także 10 darmowych spinów. Aktywuje się je, gdy wykręcimy trzy symbole złego wilka w dowolnym miejscu na bębnach. Darmowe spiny można trafić ponownie podczas bonusowej rundy..

W automacie mamy także bonusową opcję zdmuchiwania domku, która pozwala zdobyć dodatkowe darmowe spiny. Gdy trafisz 3 symbole księżyca, dostaniesz dwa obroty, przy trafieniu 6 księżyców, dostajemy kolejne 2 obroty, a wygrane są mnożone przez dwa.

Podsumowanie Big Bad Wolf

Automat Big Bad Wolf to bardzo ciekawa propozycja dla wszystkich graczy. W grze znajdziemy wiele funkcji, których nie mają inne automaty. Gra pozwala na stosowanie różnych stawek – od 0,1 do 5 monet na obrót. Maksymalna wygrana do 1000 monet. Bez dwóch zdań Quickspin opracował bardzo fajny automat, który gwarantuje świetną rozgrywkę. Z pewnością warto wypróbować automat, chociażby dla sprawdzenia funkcji zdmuchiwanych symboli.

Zaktualizowano: