BerryBurst Max

Star 5 / 5
96.56 % RTP
Zagraj za darmo BerryBurst Max
800€ Bonus + 120 Darmowych spinów
3400 zł Bonus + 75 Darmowych spinów
450 € Bonus + 250 Darmowych spinów
Nazwa BerryBurst Max
Producenci gier Netent
Tematyka Jedzenie
Rodzaj gry Wideo Sloty
RTP 96.56
Rok produkcji 2018
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Nie
Funkcja bonusowa Nie
Darmowe spiny Tak
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka 0.1/200

Recenzja automatu Berryburst

Berryburst to najnowsza owocowa sensacja wydana przez dewelopera NetEnt, który od lat wyposaża w swoje tytuły największe kasyna internetowe na całym globie. Ta apetycznie wyglądająca gra, łączy w sobie niesamowitą grafikę z chwytliwymi melodiami i dźwiękiem.

W Berryburst dostępnych jest 5 bębnów, 3 rzędy, natomiast brak jest tutaj linii wygrywających ze względu na unikalną funkcję specjalną, która znalazła zastosowanie w tym slocie. Ponadto dostępny jest Dziki symbol, zarówno występujący w podstawowej formie, jak i z cechą rozszerzania się na całym bębnie, a także inne funkcje, które umożliwiają zdobycie wyższych nagród. Wskaźnik RTP w tej maszynie wynosi 96,56%, więc zapewnia uczciwy zwrot z wydanych środków.

Wersja demonstracyjna gry Berryburst jest dostępna na naszej witrynie dosłownie za darmo, natomiast jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej o tej maszynie, to czytaj dalej tę recenzję.

Funkcje specjalne w slocie Berryburst

W Berryburst jest dostępnych kilka funkcji specjalnych, które sprawiają, że gra się dynamiczniej. Pierwszą z nich jest Dziki symbol. Występuje on postacią Kostki Lodu z literą „W”. Zastępuje wszystkie inne dostępne ikony w grze, aby pomóc Ci stworzyć zwycięską kombinację.

Po pojawieniu się symbolu Wild na bębnach, rozszerzy się on na cały bęben, zwiększając Twoje szanse na wygraną. Rozszerzony Dziki symbol, przyklei się do bębnów, a te, na których on nie wystąpił, zakręcą się jeszcze raz. Ponowne obroty będą kontynuowane, jeżeli podczas danego losowania wylosujesz przynajmniej jeden symbol Wild. Potencjalnie możesz pokryć całe pięć bębnów Dzikimi ikonami, dzięki czemu zdobędziesz ogromną nagrodę. 

Kolejną funkcją, która zastępuje standardowe linie wypłat, jest Wypłata Klastrowa. Aby zdobyć wygraną, musisz w dowolnym miejscu na bębnach wylosować skupisko określonych ikon. Minimalną wypłatę zdobędziesz za trafienie przynajmniej 5. identycznych symboli.

Najważniejsze wnioski

Naprawdę trudno jest nie polubić tej maszyny, ponieważ wygląda i brzmi lepiej niż zdecydowana większość innych gier opartych na owocowym motywie. Design jest wzorowy, a wysoka jakość wykonania każdej z ikon sprawia, że wszystko wygląda jak w filmie. 

Faktem jest, że nie znajdziesz tutaj funkcji Darmowych Spinów, natomiast dostępnych jest wiele innych dodatkowych opcji, które pomagają zdobyć Ci wysoką wygraną, czyniąc całe doświadczenie jeszcze bardziej pozytywnym. Slot Berryburst od NetEnt tryska energią i nie ma możliwości, abyś jej nie poczuł podczas zabawy. 

Jeśli chcesz poczuć przedsmak prawdziwego hazardu, to już teraz uruchom grę, wybierając ją z naszej biblioteki. Ponadto znajdziesz tam, również wiele innych pozycji, które potencjalnie mogą Cię zainteresować. Powodzenia!

Zaktualizowano: