BerryBurst Max

Od Netent
Ocena gry - 5
100% bonus do 3000 zł
+ 200 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
100% do 1000€
+ 100 darmowych spinów
100% bonus do 3000 zł
+ 200 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
100% do 1000€
+ 100 darmowych spinów
BerryBurst Max
Nazwa
BerryBurst Max
Producenci gier
Tematyka
Rodzaj gry
RTP
96.56%
Rok produkcji
2018
Progresywne pule
Nie
Wybór linii wypłat
Nie
Funkcja bonusowa
Nie
Darmowe spiny
Automatyczna gra
Min. stawka
0.1
Maks. stawka
200

Recenzja automatu Berryburst

Berryburst to najnowsza owocowa sensacja wydana przez dewelopera NetEnt, który od lat wyposaża w swoje tytuły największe kasyna internetowe na całym globie. Ta apetycznie wyglądająca gra, łączy w sobie niesamowitą grafikę z chwytliwymi melodiami i dźwiękiem.

W Berryburst dostępnych jest 5 bębnów, 3 rzędy, natomiast brak jest tutaj linii wygrywających ze względu na unikalną funkcję specjalną, która znalazła zastosowanie w tym slocie. Ponadto dostępny jest Dziki symbol, zarówno występujący w podstawowej formie, jak i z cechą rozszerzania się na całym bębnie, a także inne funkcje, które umożliwiają zdobycie wyższych nagród. Wskaźnik RTP w tej maszynie wynosi 96,56%, więc zapewnia uczciwy zwrot z wydanych środków.

Wersja demonstracyjna gry Berryburst jest dostępna na naszej witrynie dosłownie za darmo, natomiast jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej o tej maszynie, to czytaj dalej tę recenzję.

Funkcje specjalne w slocie Berryburst

W Berryburst jest dostępnych kilka funkcji specjalnych, które sprawiają, że gra się dynamiczniej. Pierwszą z nich jest Dziki symbol. Występuje on postacią Kostki Lodu z literą „W”. Zastępuje wszystkie inne dostępne ikony w grze, aby pomóc Ci stworzyć zwycięską kombinację.

Po pojawieniu się symbolu Wild na bębnach, rozszerzy się on na cały bęben, zwiększając Twoje szanse na wygraną. Rozszerzony Dziki symbol, przyklei się do bębnów, a te, na których on nie wystąpił, zakręcą się jeszcze raz. Ponowne obroty będą kontynuowane, jeżeli podczas danego losowania wylosujesz przynajmniej jeden symbol Wild. Potencjalnie możesz pokryć całe pięć bębnów Dzikimi ikonami, dzięki czemu zdobędziesz ogromną nagrodę. 

Kolejną funkcją, która zastępuje standardowe linie wypłat, jest Wypłata Klastrowa. Aby zdobyć wygraną, musisz w dowolnym miejscu na bębnach wylosować skupisko określonych ikon. Minimalną wypłatę zdobędziesz za trafienie przynajmniej 5. identycznych symboli.

Najważniejsze wnioski

Naprawdę trudno jest nie polubić tej maszyny, ponieważ wygląda i brzmi lepiej niż zdecydowana większość innych gier opartych na owocowym motywie. Design jest wzorowy, a wysoka jakość wykonania każdej z ikon sprawia, że wszystko wygląda jak w filmie. 

Faktem jest, że nie znajdziesz tutaj funkcji Darmowych Spinów, natomiast dostępnych jest wiele innych dodatkowych opcji, które pomagają zdobyć Ci wysoką wygraną, czyniąc całe doświadczenie jeszcze bardziej pozytywnym. Slot Berryburst od NetEnt tryska energią i nie ma możliwości, abyś jej nie poczuł podczas zabawy. 

Jeśli chcesz poczuć przedsmak prawdziwego hazardu, to już teraz uruchom grę, wybierając ją z naszej biblioteki. Ponadto znajdziesz tam, również wiele innych pozycji, które potencjalnie mogą Cię zainteresować. Powodzenia!

Często zadawane pytania

 • Jakie RTP ma gra Berryburst?
  RTP w tej grze zostało ustalone na poziomie 96,56%.
 • Jaką zmienność ma ten slot?
  Jest to automat o średniej zmienności. Nagrody będą pojawiać się stosunkowo często, a ich wysokość będzie zadowalająca.
 • Czy w grze są obecne darmowe spiny?
  Niestety w grze nie ma funkcji Darmowych Spinów, natomiast jest kilka innych zdecydowanie zwiększających szansę na zdobycie potencjalnie ogromnych wygranych.
 • Czy w grze jest dostępny symbol Wild?
  Tak! Symbol Wild w grze Berryburst występuje pod postacią kostki lodu z literą „W”. Zastępuje on wszystkie ikony w grze, aby pomóc Ci utworzyć zwycięską kombinację. Dodatkowo posiada on cechę rozszerzania się, dzięki czemu potencjał nagród jest jeszcze większy.