Beach Party

Od Wazdan
Ocena gry - 4.5
16,200 PLN bonus
+ 200 darmowych spinów
100% bonus do 1500 zł
+ 100 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
16,200 PLN bonus
+ 200 darmowych spinów
100% bonus do 1500 zł
+ 100 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
Beach Party
Nazwa
Beach Party
Producenci gier
Tematyka
Rodzaj gry
RTP
96.13%
Rok produkcji
2005
Progresywne pule
Nie
Wybór linii wypłat
Funkcja bonusowa
Darmowe spiny
Automatyczna gra
Min. stawka
0.2
Maks. stawka
100

Recenzja automatu Beach Party

Przeżyj niekończące się lato, ponieważ automat Beach Party rozgrzeje Cię swoimi atrakcyjnymi promocjami i ogromnymi nagrodami! Usiądź wygodnie w fotelu, daj się ponieść fantazji. Maszyna została wyposażona w 5 bębnów i 20 linii, na których możesz wylosować kombinację gwarantującą wypłatę. Wśród symboli znajdziesz wszystko, co kojarzy się z wakacjami: Puchar z lodami, Zimnego Drinka i Gorące Dziewczyny.

RTP w tej grze zostało ustalone na atrakcyjnym poziomie 96,37%, dzięki czemu możesz spodziewać się solidnego zwrotu podczas dłuższych sesji gry. Ponadto Wazdan zaimplementowało także dodatkowe funkcje specjalne, które wprowadzają dodatkową dynamikę i wyostrzają Twoje zmysły.  

Innym aspektem, który wywołuje pozytywne odczucia to grafika. Dominującym kolorem jest żółty. Tuż za bębnami zauważalne są fale, które rozpływają się na gorącym piasku. Pasek nawigacji został zlokalizowany w dolnej części ekranu. Przyciski posiadają odpowiedni rozmiar, dlatego bez problemu poradzisz sobie z obsługą gry.

Jeżeli chcesz zagrać w Beach Party od Wazdan całkowicie za darmo, możesz to zrobić na naszej witrynie. Posiadamy w swojej bibliotece wersję demonstracyjną tego tytułu, dzięki czemu będziesz miał możliwość, by podszlifować swoje umiejętności przez wizytą w kasynie online. Jest to uczciwa propozycja — wchodzisz w to? Tymczasem teraz przejdziemy do omówienia tej gry bardziej szczegółowo, do czego również Cię zapraszamy!

Funkcje specjalne w slocie Beach Party

Tym, czym Wazdan urzeka swoich fanów, to funkcje specjalne. W grze Beach Party ich nie brakuje, o czym za chwilę się przekonasz. Przede wszystkim należy wspomnieć o ikonie Wild, która występuje pod postacią Gorących dziewczyn. Może ona zastąpić wszystkie inne symbole w grze z wyjątkiem ikony Rozproszenia. Scatter wypłaca w dowolnej miejscu na bębnach. Wylosowanie 3, 4 lub 5 Scatter powoduje uruchomienie 15 Darmowych Spinów. Wszystkie wygrane, jakie uda Ci się uzyskać podczas tej rundy zostaną nagrodzone Mnożnikiem x3. Ponadto każde trafienie ikony Mnożnika podczas Darmowych Spinów na środkowym bębnie powoduje, że się on zwiększa.

W automacie dostępna jest funkcja Autoplay. Kiedy ją uruchomisz nie będziesz musiał kręcić bębnami, ponieważ będzie się to działo automatycznie bez Twojej ingerencji. Liczba rund, jakie mogą odbyć się automatycznie mieści się w zakresie 10-1000, natomiast zatrzymanie bębnów może nastąpić pod wieloma warunkami, które możesz samodzielnie ustalić podczas gry.

Najważniejsze wnioski

Automat Beach Party to idealnie oddająca wakacyjny klimat gra, która wciągnie Cię na wiele długich godzin. Towarzystwo Gorących kobiet i Zimnych Drinków sprawia, że nie będziesz mógł się oderwać od monitora, a możliwość uzyskania ogromnych nagród jest jeszcze bardziej intrygująca. W grze możesz skorzystać z wielu niesamowitych funkcji, które sprawiają, że potencjał nagród rośnie, a samo ich uzyskanie jest zdecydowanie łatwiejsze.

Już teraz odwiedź naszą witrynę i zagraj na automacie Beach Party za darmo i bez rejestracji!

Często zadawane pytania