Beach Life

Star 5 / 5
93.2 % RTP
Zagraj za darmo Beach Life
2,500 zł Bonus
1500 zł Bonus
2250 zł Bonus + 200 Darmowych spinów
Nazwa Beach Life
Producenci gier Playtech
Tematyka Jedzenie
Rodzaj gry Progresywny Jackpot
RTP 93.2
Rok produkcji 2015
Progresywne pule Tak
Wybór linii wypłat Tak
Funkcja bonusowa Tak
Darmowe spiny Nie
Automatyczna gra Nie
Min/Max stawka 0.5/0.5

Automat posiada raczej mało interesującą grafikę, ale tematyka jest bardzo przyjemna – plażowa. Znajdziemy tu kilka specjalnych symboli, bonusowy skarb i całkiem sympatyczną pulę progresywną. Beach Life to automat dla graczy, którzy preferują spokojną rozgrywkę, bez nadmiaru grafik i akcji. Zdecydowanie polecamy go osobom, które dopiero rozpoczynają przygodę ze światem kasyn online.

Informacje o Beach Life

Automat Beach Life to klasyczny wideo slot – posiada 5 bębnów, 3 rzędy symboli oraz 20 płatnych linii. Taki układ zapewnia wystarczającą ilość dobrej zabawy.

Wśród symboli na bębnach automatu znajdziemy między innymi surfera, plażowiczkę, skrzynię skarbów, zamek z piasku, różne lody, czy słońce. Najwyżej płatne są symbole plażowiczki surfera i nurka. Z kolei za 3 do 5 skrzyń otrzymamy skarb w postaci bonusowej wygranej.

Obsługa automatu jest banalnie prosta. Po lewej stronie znajdziemy przycisk Info, który skrywa tabelę wypłat a obok niego możemy ustalić na ile linii chcemy postawić. Na środku stawkę zakładu, pole wygranej, a po prawej stronie znajdziemy przycisk do automatycznej gry oraz przycisk kręcenia.

Do kilku najciekawszych funkcji automatu możemy zaliczyć:

  • atrakcyjna pula progresywna
  • specjalna funkcja bonusowej wygranej za symbole skrzyni
  • 20 wygrywających linii
  • wygodna funkcja automatycznej gry na określoną ilość zakręceń 

Zasady obstawiania

Automat Beach Life to automat dla graczy o każdej zasobności portfela. Na wszystkie linie możemy postawić od 0.50 euro do 10 euro. Maksymalna standardowa pula jaką możemy wygrać to 2000 żetonów za cztery symbole słońca. Z kolei pięć słońc oznacza trafienie maksymalnej wygranej na automacie – aktualnie zgromadzonej puli progresywnej. Im więcej linii wybierzesz, tym większą stawkę musisz postawić, ale też stoisz przed większą szansą na wygraną. Pamiętaj też, że pulę progresywną zdobędziesz tylko wtedy, gdy symbole słońca wypadną na 20 wygrywającej linii. Musisz więc grać na wszystkie linie, jeśli chcesz grać o głównego jackpota.

Główne funkcje i symbole specjalne w automacie Beach Life

Najważniejszym symbolem specjalnym w automacie Beach Life jest symbol słońca które jest symbolem wild. Jak już wspomnieliśmy, 5 słońc na 20 linii to pula progresywna, a na dowolnej innej linii to wygrana w wysokości 100 000 razy stawka twojego zakładu. Oprócz tego symbol wild może zastąpić każdy inny brakujący do wygranej symbol.

Z kolei zamek z piasku to symbol scatter, który mnoży naszą wygraną. Beach Life posiada jeszcze jeden symbol specjalny – skrzynie ze skarbami. Jeśli trafisz 3 do 5 skrzyń na bębnach obok siebie, otrzymasz tajemniczą wygraną.

Darmowe spiny

Beach Life to automat, który nie posiada funkcji darmowych spinów. Przypominamy, że automat został wyprodukowany ponad 15 lat temu. Wówczas darmowe spiny nie były tak popularne. Beach Life to tak naprawdę nieco bardziej rozbudowany klasyczny jednoręki bandyta. Rozbudowany o specjalne symbole oraz progresywnego jackpota. Poza tymi funkcjami Beach Life nie różni się w swoich możliwościach od klasycznych slotów.

Jak wygrywać na automacie Beach Life

Wygrywanie na automacie Beach Life jest bardzo proste, ponieważ maszyna posiada 20 płatnych linii. Dzięki przyciskowi wyboru linii możesz łatwo zobaczyć jak przebiegają. Pamiętaj, że musisz grać na wszystkie, aby mieć szansę na  główną wygraną. Progresywny jackpot można wygrać tylko na aktywnej 20 płatnej linii.

Najwyżej płatne symbole to nurek, plażowiczka oraz surfer. Najbardziej lukratywnym jest nurek. Jeśli na aktywnej linii wpadnie pięciu nurków, wygrywasz 500 żetonów, za czterech dostaniesz 150, za trzech 40, a za dwóch 5. Kolejnym najwyżej płatnym symbolem jest plażowiczka – 400 żetonów za pięć pań. Z kolei za pięciu surferów możemy zgarnąć 200 żetonów.

W tabeli poniżej znajdziesz kilka pozostałych potencjalnych wygranych na automacie Beach Life, jednak zawsze przed rozpoczęciem gry zajrzyj do tabeli wypłat, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje o wszystkich symbolach, kombinacjach oraz funkcjach specjalnych.

Symbol5 symboli4 symbole3 symbole
Lodowy deser1505015
Lód w wafelku1254010
Lód w czekoladzie na patyku1003010
Rożek75205
Wodny lód na patyku50155

Główna wygrana na automacie Beach Life

Beach Life to automat klasyczny, ale oferuje także progresywnego jackpota. Najwyższa standardowa wygrana w automacie to 100 000 razy stawka twojego zakładu na linię za pięć słoneczek na dowolnej z pierwszych 19 płatnych linii, Piątka słoneczek na ostatniej 20 linii to maksymalna wygrana w grze – progresywny jackpot, który zadowoli nawet najbardziej wybrednych graczy. Wystarczy wiedzieć, że najwyższa wygrana w historii na automacie Beach Life wyniosła 4,4 miliona funtów! Prawda, że taka pula jest zadowalająca?

Lista kasyn oferujących automat Beach Life

Poniżej znajdziesz listę najlepszych kasyn online, które oferują automat Beach Life. Sprawdź, które z nich oferuje najlepszy pakiet powitalny dla nowych graczy i wykorzystaj go na grę na Beach Life.

Automat Beach Life w liczbach

TematykaPlażowa
RodzajWideo automat
DeweloperPlayTech
Ilość bębnów5
Maks. wygrana100000 x stawka oraz pula progresywna
Ilość płatnych linii20
Min. stawka0.50
Maks. stawka10
Data wydania2006
Funkcje specjalnebonusowa wygrana, symbol wild, symbol scatter, progresywny jackpot
RTP93.2%

Podsumowanie

Automat Beach Life to klasyczny video slot, który przeszedł aktualizację, dzięki której oferuje także pulę progresywną. Ten niby zwykły, 5-bębnowy wideo slot, oferuje więc coś zarówno dla miłośników klasycznych maszyn typu jednoręki bandyta, jak i dla miłośników gry o najwyższe stawki. Wystarczy wspomnieć, że najwyższy progresywny jackpot wygrany na tym automacie osiągnął wysokość 4,4 miliona funtów. Prawda że to całkiem sporo jak na zwykły slot który nie oferuje nawet zwykłych darmowych spinów? A obstawianie na tym automacie jest na pewno o wiele tańsze niż na słynniejszych automatach progresywnych. Rozgrywka jest bardzo prosta, podobnie jak sama obsługa automatu. Linie wypłat są bardzo czytelne, dlatego szybko połapiesz się, gdzie szukać wygrywających kombinacji.

Zaktualizowano: