Action Joker

Star 5 / 5
95.12 % RTP
Zagraj za darmo Action Joker
€450 000 / 5BTC Bonus + 140 Darmowych spinów
1000€ Bonus
1000€ Bonus
Nazwa Action Joker
Producenci gier Novomatic
Tematyka Jedzenie
RTP 95.12
Rok produkcji 2003
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Nie
Funkcja bonusowa Nie
Darmowe spiny Tak
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka 0.1/20

Recenzja automatu Action Joker

Fani klasycznych gier z całą pewnością pokochają maszynę Action Joker, w której można zdobyć soczystą nagrodę za sprawą obecnych w niej owoców. Została ona wyprodukowana przez markę Eurocoin Interactive, która w marcu 2021 roku została przejęta przez firmę Greentube GmbH podlegającą pod giganta w świecie hazardu, grupę Novomatic. Grafika tego slota jest bardzo prosta, a dominującym kolorem jest czerwony. Przyciski są odpowiednio duże, więc bez problemu zawsze wykonasz tę interakcję, którą zamierzałeś.

Automat ma wbudowane 5 bębnów oraz 40 linii wypłat, na których Twoim zadaniem będzie wylosowanie zwycięskiej kombinacji, aby zdobyć nagrodę. Podczas rozgrywki pomagać Ci będzie ikona Wild i Scatter, a także Funkcja Darmowych Spinów. Wskaźnik zwrotu dla gracza został ustalony na poziomie 95,12%, co świadczy o uczciwości tej gry. Oczywiście powinieneś mieć na uwadze, że pełne możliwości Action Joker, poznasz dopiero podczas dłuższych sesji gry, ponieważ to właśnie na bazie kilkuset zakręceń, jest wyliczany ww. wskaźnik. 

Jeżeli lubisz grać w tytuły z owocowym motywem, to już teraz uruchom tę maszynę na naszej witrynie, natomiast aby dowiedzieć się nieco więcej, na temat opisywanej rozgrywki, czytaj dalej tę recenzję.

Funkcje specjalne w slocie Action Joker

Pomimo tego, że automat Action Joker nie posiada imponującego zestawu dodatków specjalnych, to wciąż jest on atrakcyjny z uwagi na funkcję Darmowych Spinów. Aby ją uruchomić, musisz w dowolnej pozycji na bębnach wylosować przynajmniej 3 ikony Scatter. Minimalna liczba uruchomi 10 darmowych obrotów, natomiast przy trafieniu 5. symboli Rozproszenia zostaniesz nagrodzony aż 30. spinami. Podczas aktywnej rundy Darmowych Spinów, nie będzie pobierana od Ciebie kwota zakładu.

Powyższa funkcja staje się jeszcze bardziej atrakcyjna, jeżeli weźmiemy pod uwagę obecność ikony Wild, w którą została wyposażona ta maszyna. Dziki symbol może zastąpić wszystkie inne ikony w grze z wyjątkiem Scatter. Dzięki temu wylosowanie zwycięskiej kombinacji będzie zdecydowanie łatwiejsze.

Najważniejsze wnioski

Maszyna Action Joker bez wątpienia wpasowała się w trend klasycznych owocówek uwielbianych przez graczy. Mechanika slota jest bardzo prosta, a brak wielu dodatków specjalnych nie jest tak odczuwalny z uwagi na obecność funkcji Darmowych Spinów, podczas których możesz zdobyć ogromną nagrodę. Ikona Wild również odgrywa ważną rolę, ponieważ stanowi alternatywę dla niemal wszystkich symboli dostępnych w grze.

Za sprawą stosunkowo wysokiego wskaźnika dla gracza i średniej zmienności możesz być przekonany, że nagrody będą pojawiać się często, a zwrot podczas dłuższych sesji będzie zadowalający. 

Jeśli chcesz zagrać w tę grę w pełni za darmo, to już teraz ją uruchom, korzystając z naszej witryny!

Zaktualizowano: