Action Joker

Od Novomatic
Ocena gry - 4.5
16,200 PLN bonus
+ 200 darmowych spinów
100% bonus do 1500 zł
+ 100 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
16,200 PLN bonus
+ 200 darmowych spinów
100% bonus do 1500 zł
+ 100 darmowych spinów
3600 zł bonus
+ 200 darmowych spinów
Action Joker
Nazwa
Action Joker
Producenci gier
Tematyka
RTP
95.12%
Rok produkcji
2003
Progresywne pule
Nie
Wybór linii wypłat
Nie
Funkcja bonusowa
Nie
Darmowe spiny
Automatyczna gra
Min. stawka
0.1
Maks. stawka
20

Recenzja automatu Action Joker

Fani klasycznych gier z całą pewnością pokochają maszynę Action Joker, w której można zdobyć soczystą nagrodę za sprawą obecnych w niej owoców. Została ona wyprodukowana przez markę Eurocoin Interactive, która w marcu 2021 roku została przejęta przez firmę Greentube GmbH podlegającą pod giganta w świecie hazardu, grupę Novomatic. Grafika tego slota jest bardzo prosta, a dominującym kolorem jest czerwony. Przyciski są odpowiednio duże, więc bez problemu zawsze wykonasz tę interakcję, którą zamierzałeś.

Automat ma wbudowane 5 bębnów oraz 40 linii wypłat, na których Twoim zadaniem będzie wylosowanie zwycięskiej kombinacji, aby zdobyć nagrodę. Podczas rozgrywki pomagać Ci będzie ikona Wild i Scatter, a także Funkcja Darmowych Spinów. Wskaźnik zwrotu dla gracza został ustalony na poziomie 95,12%, co świadczy o uczciwości tej gry. Oczywiście powinieneś mieć na uwadze, że pełne możliwości Action Joker, poznasz dopiero podczas dłuższych sesji gry, ponieważ to właśnie na bazie kilkuset zakręceń, jest wyliczany ww. wskaźnik. 

Jeżeli lubisz grać w tytuły z owocowym motywem, to już teraz uruchom tę maszynę na naszej witrynie, natomiast aby dowiedzieć się nieco więcej, na temat opisywanej rozgrywki, czytaj dalej tę recenzję.

Funkcje specjalne w slocie Action Joker

Pomimo tego, że automat Action Joker nie posiada imponującego zestawu dodatków specjalnych, to wciąż jest on atrakcyjny z uwagi na funkcję Darmowych Spinów. Aby ją uruchomić, musisz w dowolnej pozycji na bębnach wylosować przynajmniej 3 ikony Scatter. Minimalna liczba uruchomi 10 darmowych obrotów, natomiast przy trafieniu 5. symboli Rozproszenia zostaniesz nagrodzony aż 30. spinami. Podczas aktywnej rundy Darmowych Spinów, nie będzie pobierana od Ciebie kwota zakładu.

Powyższa funkcja staje się jeszcze bardziej atrakcyjna, jeżeli weźmiemy pod uwagę obecność ikony Wild, w którą została wyposażona ta maszyna. Dziki symbol może zastąpić wszystkie inne ikony w grze z wyjątkiem Scatter. Dzięki temu wylosowanie zwycięskiej kombinacji będzie zdecydowanie łatwiejsze.

Najważniejsze wnioski

Maszyna Action Joker bez wątpienia wpasowała się w trend klasycznych owocówek uwielbianych przez graczy. Mechanika slota jest bardzo prosta, a brak wielu dodatków specjalnych nie jest tak odczuwalny z uwagi na obecność funkcji Darmowych Spinów, podczas których możesz zdobyć ogromną nagrodę. Ikona Wild również odgrywa ważną rolę, ponieważ stanowi alternatywę dla niemal wszystkich symboli dostępnych w grze.

Za sprawą stosunkowo wysokiego wskaźnika dla gracza i średniej zmienności możesz być przekonany, że nagrody będą pojawiać się często, a zwrot podczas dłuższych sesji będzie zadowalający. 

Jeśli chcesz zagrać w tę grę w pełni za darmo, to już teraz ją uruchom, korzystając z naszej witryny!

Często zadawane pytania

 • Jakie RTP ma gra Action Joker?
  RTP w tej grze zostało ustalone na poziomie 95,12%, co świadczy o uczciwym zwrocie pieniędzy podczas dłuższych sesji gry.
 • Jaką zmienność ma ten slot?
  Jest to automat o średniej zmienności. Wypłaty będziesz odnotowywał stosunkowo często, a ich wysokość powinna Cię zadowolić.
 • Czy w grze są obecne darmowe spiny?
  W grze jest dostępna funkcja Darmowych Spinów. Chcąc ją aktywować musisz wylosować na bębnach przynajmniej 3 ikony Scatter. Jeśli wylosujesz 5 symboli Rozproszenia, otrzymasz maksymalną liczbę darmowych obrotów.
 • Czy w grze jest dostępny symbol Wild?
  Tak! Symbol Wild w grze Action Joker występuje pod postacią Jokera. Dzika ikona ma taką właściwość, że może zastąpić wszystkie inne symbole w grze z wyjątkiem Scatter.