Action Bank

5 / 5
95.20 % RTP
Zagraj za darmo Action Bank
4000 zł Bonus + 300 Darmowych spinów
3200 zł Bonus + 30 Darmowych spinów
1500 zł Bonus + 100 Darmowych spinów
Nazwa Action Bank
Producenci gier Barcrest
Tematyka Luksusowe
Rodzaj gry Wideo Sloty
RTP 95.20
Rok produkcji 2016
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Tak
Funkcja bonusowa Tak
Darmowe spiny Tak
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka /
Volatility
<
Recenzja automatu Action Bank
Funkcje specjalne w slocie Action Bank
Najważniejsze wnioski
>

Recenzja automatu Action Bank

Slot Action Bank został wyprodukowany przez Barcrest. W grze zastosowanie znalazło 5 bębnów, 3 rzędy i 20 linii wygrywających, na których musisz ułożyć zwycięską kombinację, aby zdobyć nagrodę. Minimalna liczba symboli, które dają zwycięstwo to 3. 

Grafika maszyny została wykonana z należytą starannością. Wszystkie bębny zostały umieszczone na metalicznym tle. Obok bębnów widoczny jest określony numer linii wygrywającej, aby wyświetlić jej układ, wystarczy na nią najechać kursorem myszy. Wskaźnik RTP dla gracza został ustalony w tym tytule na poziomie 95,16%, co jest całkiem uczciwym wynikiem gwarantującym solidy zwrot podczas dłuższych sesji gry. Ponadto gra ma średnią zmienność, więc wygrane będą pojawiać się bardzo często, a ich wysokość powinna być zadowalająca.

Automat Action Bank jest dostępny na naszej stronie w wersji demonstracyjnej całkowicie za darmo. Jeżeli chcesz na nim zagrać, to już teraz wyszukaj tytuł w naszej bibliotece, natomiast teraz przejdziemy do bardziej szczegółowego omówienia tej maszyny.

Funkcje specjalne w slocie Action Bank

W grze dostępnych jest kilka funkcji specjalnych, dzięki którym cała zabawa staje się jeszcze bardziej dynamiczna. Symbol Wild występuje pod postacią „Sejfu”, niestety nie ma ikony Wild, jednakże nie jest to dużym uchybieniem. Trafiając na planszy 5 ikon Rozproszonych, możesz wygrać darmowe spiny. Ponadto nie jest jedyna rzecz, którą możesz wygrać, ponieważ dostępna jest także premia Wielki Bank. Bezpłatne obroty są rozgrywane automatycznie z zastosowaniem stawki początkowej i tabeli nagród z gry zasadniczej. Jeśli podczas aktywnej funkcji ponownie wylosujesz wymaganą liczbę Scatter, runda zostanie odnowiona.

Funkcja Wielki Bank oznacza zdobycie Mnożnika Diamentów, Rubinów lub Szafirów. Za drzwiami Skarbca znajdują się pomieszane 3 Diamenty, 5 Rubinów i 6 Szafirów. Odsłaniając ukryty klejnot poprzez wybór określonych drzwi do Skarbca, możesz zdobyć ogromną nagrodę, ponieważ odsłonięcie trzech klejnotów jednego rodzaju oznacza zdobycie określonego Mnożnika. Maksymalna nagroda to 500-krotność łącznej stawki.

Najważniejsze wnioski

Gra Action Bank to pozycja, którą powinni wypróbować wszyscy gracze uwielbiający motyw bogactwa. Od momentu uruchomienia tej gry towarzyszyć Ci będzie przyjemna dla ucha ścieżka dźwiękowa, a dopełnieniem jej jest świetna grafika, która zrobi wrażenie nawet na najbardziej krytycznych graczach. Delikatnym minusem może być brak obecności ikony Wild, natomiast biorąc pod uwagę symbol Scatter i jego właściwości, nie powinno być to odbierane nadto negatywnie. Dzięki ikonie Rozproszenia możliwe jest aktywowanie funkcji Darmowych Spinów, podczas których nie będzie pobierana od nas kwota zakładu. Dodatkowo obecny jest Mnożnik, dzięki któremu można uzyskać naprawdę ogromne wypłaty.

Jeżeli chciałbyś sprawdzić swoje szczęście w tej grze, to zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług. Aby zagrać w dowolną pozycję z naszej biblioteki, nie musisz rejestrować konta, ponieważ wszystko jest dostępne za darmo, dla wszystkich gości!

Zaktualizowano: