9 Lions

Star 5 / 5
96.59 % RTP
Zagraj za darmo 9 Lions
2,500 zł Bonus
1500 zł Bonus
2250 zł Bonus + 200 Darmowych spinów
Nazwa 9 Lions
Producenci gier Wazdan
Tematyka Azjatyckie
Rodzaj gry Wideo Sloty
RTP 96.59
Rok produkcji 2020
Progresywne pule Nie
Wybór linii wypłat Tak
Funkcja bonusowa Tak
Darmowe spiny Tak
Automatyczna gra Tak
Min/Max stawka 0.1/100

Recenzja automatu 9 Lions

Na szczycie mistycznej góry znajduje się świątynia poświęcona 9 Lwom — starożytnym bogom, którzy przynoszą szczęście swoim wiernym wyznawcom. Wraz z innymi bóstwami fortuny i ich specjalnymi bonusami, te bestie tworzą niezwykłe doświadczenie, które zdobyło wyjątkową popularność wśród tłumów!

9 Lions, nasz zwycięzca G2E Asia Hot Product Award w 2018 roku, to wyjątkowy slot wideo, w którym tradycyjne bębny i linie wypłat są zastąpione 9. oddzielnymi polami symboli. Zwycięskie kombinacje są tworzone poprzez uzyskanie wymaganej liczby tego samego symbolu w dowolnym miejscu na tych polach. Aby uczynić to jeszcze bardziej interesującym, gracze mogą zablokować symbole, które wylądowały na bębnach, aby spróbować użyć ich do stworzenia zwycięskiej kombinacji na następnym obrocie. Ponadto wskaźnik zwrotu dla gracza został ustalony na poziomie 96,59%, co jest oczywiście atrakcyjnym wynikiem, a zmienność może być dostosowana według własnych preferencji.

Gameplay to nie jedyny wyróżniający się element tej gry. To, co przyniosło jej ogromną popularność to urzekająco piękna grafika — szczegółowe tła, elegancki i funkcjonalny interfejs użytkownika oraz przepiękne symbole. Wraz z przyjemną muzyką grającą w tle tworzą one prawdziwie nagradzane doświadczenie.

Jeżeli chcesz zagrać w tę grę, możesz to zrobić całkowicie za darmo i bez rejestracji na naszej witrynie!

Funkcje w slocie 9 Lions

Jeżeli chodzi o funkcje specjalne, to również nie będziesz zawiedziony. Pojawienie się symbolu Lwa na bębnie powoduje włączenie odpowiedniego pola tablicy bonusowej. Gdy tablica jest pełna, to najbliższe wylosowanie minimum 3. symboli Lwa na bębnach uruchamia 9 gier bonusowych. Dotychczas wylosowane symbole Lwa są zablokowane, a każda kolejna ikona Lewa w ciągu 9 obrotów zostaje również blokowana. Jeśli zgodnie z tabelą wypłat trafisz przynajmniej 4 takie symbole, to wypłacana jest nagroda.

W grze dostępny jest także Smoczy Bonus. Jest on uruchamiany, gdy na 3 środkowych bębnach zostaną wylosowane symbole Smoka, a gracz pobiera wygraną. Wtedy na ekranie wyświetlona zostanie plansza z trzema Smokami, a Ty musisz wybrać jednego z nich. Po celnym wyborze możesz liczyć na ogromne nagrody!

Wniosek

9 Lions to przyjemny slot, który został obdarzony wyjątkowym motywem, a po kilku zakręceniach staje się niespotykanym doświadczeniem. Grafika jest imponująca, a rozpoczęcie gry jest łatwe. Nie ma zbyt wielu funkcji, ale te, które są obecne, z pewnością dodają trochę dodatkowej różnorodności i szansy na zgarnięcie kilku smakowitych wygranych. Ich aktywacja nie powinna stanowić żadnego problemu zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy. Wskaźnik RTP również znajduje się na atrakcyjnym poziomie, dlatego podczas dłuższych sesji gier i kilku niepowodzeniach odzyskasz prawie całą zainwestowaną kwotę.

Jeżeli chciałbyś zagrać w grę 9 Lions za darmo, to możesz tego dokonać na naszej witrynie, na której posiadamy również wiele innych interesujących tytułów. A wszystkie z nich są dostępne bez rejestracji dla odwiedzających.

Zaktualizowano: